پیرهادی، عضو‌ هیات رئیسه مجلس: دچار تاخیر در تصمیم‌گیری هستیم
خبرمهم: پیرهادی، نماینده تهران در مجلس: موضوع شفافیت نمی‌تواند در بن‌بست باقی بماند/ طرح تعطیلی شنبه‌ها بعد از برنامه هفتم به صحن مجلس می‌آید
تایید صلاحیت نماینده اصلاح طلب مجلس در مرحله پیش ثبت نام /فعلا اشکالی پیدا نکردند!
مسعود پزشکیان، نماینده مردم تبریز در مجلس شورای اسلامی توضیحاتی درباره پیش ثبت نام انتخابات مجلس مطرح کرد.
فرمانده کل سپاه: شناور در حال حرکت را می توانیم با پهپاد بزنیم /فناوری نطقه زنی در موشک های بالستیک را در اختیار داریم
فرمانده کل سپاه گفت:فناوری نطقه زنی در موشکهای بالستیک فناوری بسیار پیچیده‌ای است که در انحصار سه کشور جهان است که یکی از آنها ما هستیم.
تصمیم جدید دولت رئیسی برای انتخابات مجلس /خبر خوش آقای معاون درباره احداث ورزشگاه جدید بعد از دستور رئیس جمهور
سخنگوی دولت در جمع اهالی رسانه از جدیدترین مصوبه انتخاباتی دولت رونمایی کرد و گفت: در راستای اجرایی کردن قانون انتخابات مجلس شورای اسلامی، آیین‌نامه‌ای به تصویب رسید.
واکنش دولت به ادعای مخالفت رئیسی با شفافیت
رئیس شورای اطلاع رسانی دولت گفت: در بحث شفافیت دولت قبل از اینکه کسی بخواهد، در حوزه هایی که نیاز به شفافیت بوده است اقدامات لازم را انجام داده است.
طرح تأسیس سازمان ملی اقامت به کجا رسید
نماینده شیراز در مجلس گفت: باید هرچه سریع‌تر طرح تأسیس سازمان ملی اقامت در دستور مجلس قرار گیرد تا با قانونی شدن این موضوع جلوی بسیاری از مهاجرت‌های غیرقانونی گرفته شود.
اظهارنظر جدید وزیر ارتباطات درباره سیم‌کارت گردشگری
عیسی زارع‌پور وزیر ارتباطات اعلام کرده است سیم‌کارت گردشگری وجود خارجی ندارد و توریست‌ها می‌توانند از طریق رومینگ، اینترنت با قوانین فیلترینگ کشور خود را در ایران فعال کنند.
خبر مهم درباره ثبت نام نهایی انتخابات مجلس ۱۴۰۲/ چند نماینده ادوار نام نویسی کردند؟
پیش‌ثبت نام انتخابات در روزهای ۱۶ تا ۲۲ مرداد برگزار و حدود ۴۹ هزار نفر در این انتخابات نام‌نویسی کردند.
ایران اجازه بازگشایی کریدور زنگزور را نخواهد داد/منافع تل‌آویو و باکو در ضدیت با تهران تعامل پیدا کرد
ایران اجازه ایجاد هیچ دالانی را نخواهد داد؛ دالان به عنوان یک تعریف فرا سرزمینی که از خاک ایران یا ارمنستان رد شود به ضرر منافع و امنیت ملی کشور خواهد بود.
گلابی برجام که فایده نکرد؛ منتظریم سیب شانگهای کاری بکند!
بزرگواران می‌فرمایند، نفت می‌فروشیم، پولش را هم می‌گیریم.
واکنش عباس عبدی به لغو بازی سپاهان و الاتحاد
لغو بازی در ورزشگاه اصفهان نشان داد که رسیدن به عادی‌سازی شرایط ایران فراتر از اقدامات جزیی و موردی است و نیازمند آسیب‌شناسی کلی و سپس اصلاح رویکرد عمومی حکومت بر اساس این ارزیابی است.
توصیه مهم روحانی معروف به آیت الله جنتی با توجه به بالا بودن سنش /حجاب را با زور نمی‌توان درست کرد
آیت الله مسعودی خمینی گفت: نه اسلام، نه قرآن و نه هیچ‌کسی نمی‌خواهد با زور کسی را انسان و آدم و مسلمان کند.
پیشنهاد فوری زیدآبادی برای تشکیل هیئت ۷ نفره نجات ایران /خدایا شاهد باش خود را به هر در و دیواری کوبیدم /لاریجانی و باهنر پا پیش بگذارند
احمد زیدآبادی، فعال سیاسی اصلاح طلب در یادداشتی تلگرامی خواستار تشکیل هیئت ۷ نفره متشکل از دو چهرهٔ معقول و معتدل از اصولگرایان، دو چهرهٔ موجه از اصلاح‌طلبان و سه چهره از نمایندگان متخصص و توانای جامعهٔ مدنی با هدف نجات ایران شد.
گلابی برجام که فایده نکرد؛ منتظریم سیب شانگهای و پرتقال بریکس کاری بکند!
بزرگواران می‌فرمایند، نفت می‌فروشیم، پولش را هم می‌گیریم. بدون برجام و اف‌ای‌تی‌اف. چند برابر سابق هم می‌فروشیم. تازه درسِ دیپلماسی هم می‌دهیم با برقراری روابط با فلان و بهمان.
اعتراف رئیسی به ناکارآمد بودن مدیران دولت در استانها : آنها باعث نارضایتی مردم شده اند
روزنامه ایران از اذعان رئیس جمهور به ناراضی تراشی توسط مدیران استانی خبر داد.
نماینده مجلس: حضرت محمد(ص) همواره ‌در میان اقشار مختلف جامعه منادی وحدت ‌می‌شد
محسن پیرهادی عضو هیات رییسه مجلس شورای اسلامی در یادداشتی یا اشاره به ولادت حضرت محمد( ص) اینگونه آورده است« وجه مشترک تمامی رهنمودهای پیامبراسلام بر پرهیز از تفرقه‌گرایی،چنددستگی ، حذر از کینه توزی و وحدت و همدلی و محبت مومنان به یکدیگراستوار است. در تمام رهنمودهای وحدت آفرین ایشان؛ فرد، فرد امت اسلامی مخاطب قرار گرفته‌اند و اصل اتحاد، در تاکیدات پیامبر سفارشی همگانی است که افراد را در همه سطوح در بر می گیرد.
ایران اجازه بازگشایی کریدور زنگزور را نخواهد داد/منافع تل‌آویو و باکو در ضدیت با تهران تعامل پیدا کرد
ایران اجازه ایجاد هیچ دالانی را نخواهد داد؛ دالان به عنوان یک تعریف فرا سرزمینی که از خاک ایران یا ارمنستان رد شود به ضرر منافع و امنیت ملی کشور خواهد بود.
روزنامه جمهوری اسلامی: قانون حجاب می خواهد با جریمه مالی،مردم را بترساند / عدالت را اجرا کنید، حجاب خودبخود رعایت می شود
حجاب و عفاف، مقوله‌های فرهنگی هستند که با اعتقاد قلبی سروکار دارند. بنابراین، نمی‌توان آنها را خارج از چارچوب‌های امور فرهنگی و اعتقادی در وجود مردم جستجو کرد.
کارکنان دولت به دلیل حقوق پایین تعصب کاری ندارند/ باید به افزایش حقوق آنها توجه کرد
نماینده مردم قزوین در مجلس با بیان اینکه جلوگیری از استخدام کارکنان دولت کمبود کارمند تا ۵ سال آینده را در پی دارد، بر ضرورت توجه به افزایش حقوق کارکنان و گرانی و معیشت مردم در برنامه هفتم تأکید کرد.
آرشیو
کشکول
آرشیو