جوان آرمانخواه از روال مرسوم سیاست بازی باندی دور است/ سرمایه‌داری مکارتر از همیشه انقلاب را تهدید می‌کند
نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی گفت: جوان آرمانخواه از روال مرسوم سیاست بازی دور است و از سیاست ورزی باندی و اشرافی بیزار است.
مین های بنفش پرتعداد در مسیر سال نخست دولت رئیسی
دولت دوازدهم از هیچ تلاشی برای هزینه زایی و ایجاد چالش و بحران مالی و اقتصادی برای دولت دوازدهم فروگذار نکرده است. دولت روحانی سال گذشته حقوق کارکنان دولت را بدون در نظر گرفتن منابع کشور، ۵۵ درصد و بازنشستگان را ۶۶ درصد افزایش داد!
منابع مالی اجرای رتبه بندی معلمان باید تامین شود
نماینده تهران در مجلس با بیان اینکه منابع مالی اجرای رتبه بندی معلمان باید تامین شود گفت: نباید با رفتارهای غیرمنطقی و غیر کارشناسی به سمت دومینوی فروپاشی اقتصاد کشور برویم.
نوروزی: برخی از نمایندگان با مشکلات معلمان و فرهنگیان آشنا نیستند
نماینده علی‌آباد کتول در مجلس گفت: متاسفانه برخی نمایندگان تهران با مشکلات معلمان و فرهنگیان آشنا نیستند؛ چراکه با آنها ارتباطی ندارند.
نادران: بار مالی اجرای رتبه بندی معلمان تورم زاست
نماینده تهران در مجلس با اشاره به مشکلات مالی اجرای رتبه بندی معلمان، گفت: دولت لایحه اش را برای رتبه بندی معلمان پس بگیرد زیرا فکری برای بار مالی آن که تورم زیادی را به جامعه تحمیل می‌کند نشده است.
نگاه سرمایه‌ای مجلس و دولت انقلابی به معلمان و فرهنگیان جایگزین نگاه‌ هزینه‌ای شده است
نماینده قم در مجلس با بیان اینکه نگاه مجلس انقلابی به معلمان تغییر کرده گفت: امروز شاهد تغییر نگاه دولت مردمی آیت‌الله رئیسی به معلمان هستیم و نگاه هزینه‌ای به فرهنگیان و معلمان به یک نگاه سرمایه‌ای تبدیل شده است.
نماینده سابق شیراز:
دنیا به تخت‌جمشید احترام می‌گذارد، نباید خودمان تحقیرش کنیم/ محوطه پاسارگاد ارتباطی به کشاورزی مردم منطقه ندارد/ حرف‌های دولتمردان در بازدید از بناهای تاریخی استان فارس، جای نقد دارد
علی اکبری نماینده پیشین مجلس شورای اسلامی گفت: تخت‌جمشید نماد ملی و یک میراث گرانبها است نباید تخریب و تحقیرش کنیم.
بورل: اگر دیپلماسی شکست بخورد، اروپا هیچ نقشه دومی در مقابل ایران ندارد / نمی‌خواهم به نقشه دوم فکر کنم زیرا طرح خوبی نخواهد بود / دولت جدید ایران زمان کافی برای بررسی مدارک و تشکیل یک تیم جدید را داشته
جوسپ بورل مسوول سیاست خارجی اتحادیه اروپا در یک نشست خبری اعلام کرد اگر دیپلماسی با ایران در مورد برجام شکست بخورد، اتحادیه اروپا به نقشه دوم فکر نمی‌کند. وی مدعی شد تهران نه تنها زمانی را برای مذاکرات غیر مستقیم خود با آمریکا مشخص نکرده است بلکه این کشور حتی به یک چارچوب زمانی برای مذاکرات اولیه در بروکسل پایبند نبوده است.
ساخت ۱۵۰ هزار واحد استیجاری همزمان با اجرای قانون جهش تولید مسکن
معاون وزیر راه و شهرسازی با بیان اینکه تصویب آیین نامه اجاره داری در هیات دولت، تحول بزرگی در بازار اجاره بها ایجاد خواهد کرد، گفـت: برای بهبود وضعیت اجاره، ۱۵۰ هزار واحد استیجاری در قالب قانون جهش تولید مسکن با تسهیلات ویژه ساخته می‌شود.
سجادی: تحول بزرگ در عرصه ورزش بانوان در پیش است
وزیر ورزش و جوانان گفت: در دولت سیزدهم اداره ورزش بانوان را به خودشان می‌سپاریم، امیدوارم بتوانیم ورزش بانوان را به استقلال لازم برسانیم.
اولویت لایحه رتبه‌بندی معلمان تصویب شد
اولویت لایحه رتبه‌بندی معلمان تصویب شد
مخبر: طرح‌های نیمه تمام احیای دریاچه ارومیه باید تکمیل شود
جلسه کارگروه نجات دریاچه ارومیه شامگاه شنبه به ریاست معاون اول رئیس جمهور برگزار شد.
کسانی علیه مجلس شایعه می‌سازند که خدای قراردادهای محرمانه هستند/ مردم را جدی بگیرید
عضو هیات رئیسه مجلس با اشاره به شایعات مطرح شده علیه مجلس گفت: متأسفانه سیاستی که در اتاق عملیات این آقایان پیگیری می‌شود یک سیاست ماکیاولیستی و دروغ‌سازی است و جالب است کسانی این شایعات را می‌سازند که خودشان خدای قراردادهای محرمانه هستند.
ردپای سرویس‌های اطلاعاتی بیگانه در انفجارهای قندوز و قندهار
خروج نظامی آمریکا و در عین تداوم فعالیت سرویس جاسوسی آن در افغانستان در کنار ضعف و وابستگی اطلاعاتی طالبان و تردیدها درباره نحوه مدیریت مسائل چالش برانگیز و معماگونه کابل؛ زمینه مساعدی را تشدید فعالیت‌های گروه های افراط گرا پدید آورده است.
جزئیات نشست غیرعلنی مجلس / امیرعبداللهیان: در هر هفته‌ 17 میلیون دز واکسن به کشور وارد می‌شود
نماینده مردم تبریز در مجلس گفت: وزیر امور خارجه عنوان کرد که علاوه بر 95 میلیون دز واکسن کرونایی که تاکنون به کشور وارد شده با پیگیری‌های انجام شده، در هر هفته 17 میلیون دز واکسن به کشور وارد می‌شود.
قالیباف: محرمانه بودن اموال مسئولان مصوبه مجلس هشتم است نه مجلس یازدهم
رئیس مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه محرمانه بودن لیست اموال مسئولان مربوط به مجلس هشتم است نه مجلس یازدهم، گفت: فرایند بررسی این موضوع کاملا مشخص است و رسانه‌ها باید در اطلاع‌رسانی این موضوع دقت لازم را انجام می‌دادند.
جزئیات نشست غیرعلنی مجلس/ امیرعبداللهیان: اقدام در برابر اقدام را در مذاکرات هسته‌ای دنبال می‌کنیم
عضو هیات رئیسه مجلس با اشاره به نشست غیرعلنی که با حضور وزیر امورخارجه برگزار شد، گفت: امیرعبداللهیان در این نشست به صراحت اعلام کرد که ایران در مذاکرات هسته‌ای اقدام در برابر اقدام را دنبال خواهد کرد.
رئیس جمهور دوشنبه شب با مردم سخن می گوید
سید ابراهیم رئیسی دوشنبه شب با مردم سخن خواهد گفت.
کمیته ویژه‌ای از سوی رئیس جمهور مسئول پیگیری مصوبات سفرهای استانی شود
نایب رئیس کمیسیون عمران مجلس، با تمجید از سفرهای استانی رئیس جمهور و هیات دولت گفت: برای کارآیی بیشتر این سفرها، کمیته ویژه‌ای برای پیگیری اجرای مصوبات سفر از سوی رئیس جمهور تعیین شود تا در اذهان عمومی این شائبه شکل نگیرد که این سفرها بی‌ثمر و بی‌نتیجه است.
مصری: با سفرهای استانی، کُلاه سر رئیس جمهور نمی‌رود/ افزایش اختیارات استان‌ها، شرط موفقیت سفرهای استانی است
نایب رئیس مجلس شورای اسلامی، با بیان اینکه سفرهای استانی رئیس جمهور باعث می‌شود تا مشکلات مردم بطور شفاف به مسئولان منتقل شود، گفت: زمانی درباره سفرهای استانی موفق می‌شویم که مسئولیتی که از استان‌ها می‌خواهیم، توأم با اختیارات آنها باشد.
آرشیو
کشکول
آرشیو