درباره ما
خبرداغ که فعالیت خود را از سال 1391 شروع کرده است تلاش دارد آخرین تحلیل‌ها و گزارش‌ها از مهم‌ترین اتفاقات روز ایران و جهان را به صورت آنلاین و بهنگام در اختیار مخاطبان خود قرار دهد.
 
مشی رسانه‌‌ای این سایت، تحلیلی - خبری خواهد بود و اعضای تحریریه این مجموعه می‌کوشند از قالب ظاهری خبرها فراتر رفته و به زوایای پنهان و آشکار حوادث سرک بکشند و با کندوکاو بیشتر، ناگفته‌ها و وجوه نامکشوف وقایع و حوادث را بیابند.
 
این مجموعه رسانه‌ای خود را در امر اطلاع‌رسانی مستقل می‌داند و در چارچوب قوانین نظام جمهوری اسلامی و تعهد به آرمان‌های انقلاب اسلامی و امام راحل و شهیدان انقلاب، از درغلتیدن به تمایلات حزبی و جناحی پرهیز دارد.
 
این مجموعه اما نقد و تحلیل کارشناسانه دستگاه‌ها، عملکرد مسئولان و احزاب را وظیفه ذاتی خود می‌پندارد و آن را با هدف ارتقای دانایی جامعه، حق پرسشگری شهروندان و وظیفه پاسخگویی مسئولان با جدیت دنبال می‌کند.
 
تحریریه خبرداغ همچنین با بهره‌مندی از همکاران حرفه‌ای و با سابقه می‌کوشد عرصه‌های جدیدی در اطلاع‌رسانی بهنگام و شفاف بجوید و بگشاید.
 
خبرداغ با هیچ جناح، گروه سیاسی و فردی عهد اخوت نبسته و در راستای دغدغه های جامعه و با هدف انتشار اخبار شفاف آغاز به فعالیت نموده و مشغول به خدمت گزاری است.
 
اعضاء شوراي سياست گذاري: دكتر اسماعيل فرهنمد، آقايان حميد رضازاده و حميد جعفرپور و سركار خانم سارا حاجعلي
 
مدیر مسئول:
 
سردبیر: 
 
مشاور مدیرمسئول و مدیر داخلی: فاطمه طاهرخانی
 
سردبیر سرویس سیاسی و امنیتی: دکتر علی خادمی پور
 
دبیر سرویس اقتصادی:
 
دبیر سرویس فرهنگ و هنر: دکتر سمیه احمدی
 
دبیر سرویس علم و فناوری:
 
دبیر سرویس سلامت: دکتر نفیسه احمدی
 
دبیر سرویس ورزشی: سارینا محمدی
 
دبیر سرویس اجتماعی: سولماز طاهرخانی
 
دبیر سرویس عکس: مهندس شیده کیانی
 
کارشناس مسئول مسکن و شهرسازی: مهندس پویان نیکوسرشت
 
کارشناس مسئول تحقیق و توسعه: مهندس بابک دباغ