سوت‌زنی| چه ارتباطی میان توقف استیضاح وزیر و انتصاب فامیل نماینده در هیئت مدیره شرکت فولاد مبارکه وجود دارد؟
براساس ارائه گزارشات مردمی به گروه سوت‌زنی خبرگزاری فارس، نکاتی در رابطه با علت توقف استیضاح یکی از وزرا مطرح شده که به تغییر هیئت مدیره فولاد مبارکه برمی‌گردد، در همین راستا از هیئت نظارت بر رفتار نمایندگان می‌خواهیم در این رابطه شفاف‌سازی کند.
افشاگری یک نماینده از یک تبصره در طرح شفافیت مجلس: اغلب مصوبات مجلس شامل شفافیت نخواهد شد
ایزدخواه، نماینده مجلس در صفحه شخصی خود با اعلام تبصره‌ای از طرح شفافیت قوای سه گانه نوشت: همین یک تبصره کافی است تا ایده شفافیت آرای نمایندگان، از خاصیت افتاده و زمین بماند. بدین ترتیب، اغلب مصوبات مجلس شامل شفافیت آرای نمایندگان نخواهد شد!
افشاگری باورنکردنی از کسری بودجه یک وزارتخانه
​رئیس هیات عامل صندوق توسعه ملی در اظهاراتی نوع نگاه به این صندوق را مورد نقد قرار داد و با انتقاد از فشار بودجه بر صندوق گفت که مشخص نیست بودجه را چگونه می نویسند که هنوز زمانی از سال نگذشته، وزیری به ما نامه زده که "۲۲.۵ همت (هزار میلیارد تومان) کم آورده ایم به ما پول بدهید"، مگر صندوق باید کسری بودجه را جبران کند؟
برخورد با یکی از شبکه‎‎‌های فساد اقتصادی؛ آغاز جراحی بزرگ در پتروشیمی مسجد سلیمان/ برخورد با شبکه فساد پیچیده از سوی صندوق بازنشستگی
اکنون به نظر می‌رسد برخورد با این فرد به عنوان یکی از پیچیده ترین پرونده های فساد اقتصادی در حال کلید خوردن است. کسی که قبلا مدعی شده که توانایی خریدن همه مدیران مربوط به حوزه خودش را دارد و هیچ کس نمی‌تواند در برابر او مقاومت کند.
افشاگری سخنگوی سابق سازمان تربیت بدنی درباره اخراج علی دایی از تیم ملی
سخنگوی سابق سازمان تربیت بدنی تایید کرد اخراج علی دایی از روی نیمکت تیم ملی فوتبال ایران از سوی نهاد ریاست جمهوری وقت صادر شده بود.