اطلاعیه مهم _ اعلام اسامی چند برابر ظرفیت پذیرفته شدگان هشتمین آزمون فراگیر دستگاه های اجرایی برای مصاحبه
وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی در اطلاعیه ای پیرو اطلاعیه مورخ 11/15/ 1399موضوع اعلام نتایج قبول شدگان هشتمین آزمون فراگیر دستگاه های اجرایی کشور ، اسامی چند برابر ظرفیت پذیرفته شدگان را برای شرکت در مصاحبه اعلام کرد.
تنش در جریان بازدید شبانه رئیس دانشگاه علوم پزشکی اهواز از بیمارستان شهدای ایذه / رئیس بیمارستان: همراهان بیماران ما را با سلاح تهدید می‌کنند
در جریان بازدید ابول نژادیان از بیمارستان شهدای شهرستان ایذه، برخی از شهروندان ایذه‌ای نسبت به وضع موجود و شرایط حاد شهرستان به این بازدید شبانه واکنش نشان دادند. تجمعی که خود می‌تواند در شرایط فعلی از عوامل انتشار کرونا در شهرستان باشد.
شهرداران: واکسن زدیم، اعتمادزایی کنیم!
انتشار خبر استفاده شهردار آبادان از سهمیه واکسن پاکبان‌ها موجی از انتقادات را در پی داشت به ویژه آنکه ۱۱ فروردین سال جاری نیز خبر مشابهی در مورد شهردار اهواز و جمعی از مدیران این شهرداری منتشر شد.
جسد بی‌جان کودک غرق شده در خرمشهر پیدا شد
مدیر روابط عمومی سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری خرمشهر از پیدا شدن جسد بی جان کودک غرق شده در خرمشهر خبرداد.
رسیدگی به پرونده سه هزار میلیارد تومانی شرکت فلاحتی در اوایل اردیبهشت ماه به پایان می‌رسد/ اکثر اراضی متصرف شده به بیت‌المال مسترد شد
رئیس دادگستری نظرآباد گفت: رسیدگی به پرونده سه هزار میلیارد تومانی موسوم به «شرکت فلاحتی» با ۳۶ متهم، در اوایل اردیبهشت ماه به پایان می‌رسد.
حشمتی مهذب:
محور اصلی تکالیف شورای حل اختلاف، مصالحه است
رئیس کل دادگستری استان تهران گفت: در سند تحول قضایی به شورای حل اختلاف توجهی خاص و برای آن تکالیفی مشخص شده که محور اصلی آن مصالحه است.
ایجاد
رئیس مرکز اطلاعات، ارتباطات و تحول اداری وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی از ایجاد دفتر اطلاعات رفاه ایرانیان ذیل معاونت رفاه اجتماعی این وزارتخانه خبر داد.
خداییان مطرح کرد؛
تسریع در صدور اسناد مالکیت دولت در مناطق ویژه اقتصادی با اقدامات سازمان ثبت
رئیس سازمان ثبت اسناد و املاک کشور گفت: با تثبیت مالکیت دولت، ضمن ایجاد شفافیت، امکان مدیریت زمین در مناطق آزاد و ویژه اقتصادی، تجاری و صنعتی فراهم می‌شود.
استفاده از سهمیه واکسن پاکبانان؛ این بار در علی آباد کتول
سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی گلستان گفت: ماجرا از آن قرار است که روز تزریق سهمیه واکسن پاکبانان در این شهرستان از ویال آخر که مانند همه ویال‌ها ۵ تایی است ۴عدد باقی مانده بود که این تعداد به مسئول خدمات شهری، یک خانم پیمانکار و ۲ نفر هم که از کارکنان شهرداری بوده اند تزریق شد.
شهردار آبادان: به علت ترس و استرس پاکبانان، ناچار شدیم تعدادی از واکسن های کرونا را به مدیران مختلف شهرداری تزریق کنیم / پاکبان‌ها خواستند که من و امام جمعه هم واکسن بزنیم
محمود رضا شیرازی شهردار آبادان گفت: به علت ترس، استرس و انصراف تعدادی از پاکبانان داوطلب دریافت واکسن کرونا، ناچار به تزریق تعدادی واکسن به مدیران مختلف شهرداری آبادان شدیم.
دو برادر با 17ضربه قمه، خواهرشان را که طلاق گرفته بود،مجروح کردند
ایران نوشت: 5 سال قبل شکایت دختر جوانی به‌ نام مینا از 2 برادرش در دادسرا ثبت شد.
با قرمز شدن بسیاری از شهرهای کشور، محدودیت‌های کرونایی از ابتدای هفته گذشته افزایش یافت و قرار شد که مشاغل گروه دو، سه و چهار حداقل به مدت 10 روز تعطیل شود و اگر شرایط بهبود نیافت، ممکن است این تعطیلات دوباره تمدید شود.
۱۶ شهرستان گیلان در وضعیت قرمز؛ افزایش سه برابری آمار بستری‌شدگان / زنگ خطر بحران کرونایی در انزلی به صدا درآمد
همه شهرستان‌های گیلان به جز رضوانشهر در وضعیت قرمز قرار دارد و با افزایش بستری‌شدگان کرونایی در انزلی زنگ خطر وزارت بهداشت در این شهرستان به صدا درآمد. استان گیلان در حال حاضر روند صعودی بیماری کرونا را طی می‌کند البته با اینکه سرعت روند صعودی نسبت به روزهای گذشته کمی کاهش یافته اما همچنان صعودی بوده و آمار بستری‌شدگان به 3 برابر افزایش یافته است.
خورد و خوراک ایرانیان در مقایسه با میانگین جهانی
مدتی پیش یک مقام مسئول، میانگین سرانه مصرف لبنیات در ایران را با توجه به میانگین جهانی بسیار پایین عنوان کرد. به همین بهانه به برخی اقلام تغذیه‌ای جامعه ایرانی با توجه به شاخص‌های جهانی نگاهی می‌اندازیم.
انتقام از زنان تهرانی به خاطر خیانت همسر
این مرد سایه به سایه زنان تهرانی را رصد می کرد تا بتواند نقشه های پلیدانه خود را اجرا کند، این مرد جوان به خاطر خیانت از زنان دست به انتقام می زد.
جوان موزیسین برای آدمکشی، دو نفر را اجیر کرد/ دستمزد قتل12هزار دلار
ساعت سه بعد از ظهر ۲۰ اسفند، قتل مرد جوانی در حوالی میدان آرژانتین به بازپرس اعلام شد. به‌دنبال اعلام این خبر بازپرس کشیک قتل پایتخت و تیم بررسی صحنه جرم راهی محل شدند.
فال روز پنج شنبه 26 فروردین 1400
فال روز پنج شنبه 26 فروردین 1400
عضو شورای شهر کرج: مبتلایان به کرونا در استان البرز رو به افزایش است/ شهرداری فرهنگ‌سراها و اماکن ورزشی را در اختیار کادر درمان قرار می‌دهد
محمدحسین خلیلی اردکانی، عضو شورای شهر کرج با بیان اینکه کلانشهر کرج با افزایش تعداد مبتلایان به کرونا روبه‌رو است گفت: «تاکنون بیش از ۳۶ هزار نفر در استان البرز به کرونا مبتلا شده‌اند و طبق گزارش‌ها این روند ادامه دارد و مبتلایان بیشتری برای درمان به بیمارستان‌ها می‌آیند که مدیریت این اپیدمی نیاز به همکاری همه سازمان‌ها دارد.»
کاهش محدودیت‌های کرونایی در انگلیس
قرار بود یک جشن برای کاهش محدودیت‌های کرونایی توسط بوریس جانسون نخست وزیر انگلیس برگزار شود که با مرگ همسر ملکه این امر به تعویق افتاد.
رییس سازمان زندان‌ها:
هدفگذاری امسال ما اشتغال ۸۰ درصد زندانیان است
رییس سازمان زندان‌ها گفت: رقم اشتغال زندانیان در سال گذشته به رقم ۵۴ درصد رسید و هدفگذاری امسال ما اشتغال ۸۰ درصد زندانیان است.
سخن روز
آرشیو