کد خبر: ۹۲۳۲۳۹
تاریخ انتشار: ۰۷ تير ۱۴۰۱ - ۱۰:۰۹
تعداد بازدید: ۱۲۱
آخرین شایعات و اخبار پیرامون نقل و انتقالات تابستانی فوتبال اروپا در تاریخ 28 ژوئن را می‌خوانید:

آخرین اخبار و شایعات نقل و انتقالات فوتبال اروپا: ستاره سیتی در لیست خرید رئال مادریدبه گزارش خبرداغ به نقل از  ایلنا، آخرین گمانه‌زنی‌ها، اخبار، شایعات و نقل و قول‌ها پیرامون نقل و انتقالات فوتبال اروپا را در ادامه‌ مشاهده می‌کنید: 

 

* جرارد رومرو: موسی سیسوکو ایجنت عثمان دمبله در بارسلونا حضور دارد تا درباره تمدید قرارداد این بازیکن با بلوگرانا صحبت کند، این هفته بسیار تعیین کننده برای سرنوشت این ستاره فرانسوی می‌باشد.

* فابریزیو رومانو: یونایتد و برنتفورد در رقابت امضای اریکسن پیشتاز هستند. بازیکن این هفته گزینه خود را انتخاب خواهد کرد.

* فابریزیو رومانو: آنتونی می خواهد فورا به یونایتد برود. این یک پیام مثبت برای مدیریت یونایتد است که او را می خواهد.

* سانتی اونا: رئال مادرید یکی از باشگاه های علاقه مند به ریاض محرز است اما این بازیکن اکنون در حال مذاکره برای تمدید قراردادش با منچسترسیتی است.

* جرارد رومرو: ژاوی سرمربی بارسلونا مایل به حفظ ممفیس دیپای می‌باشد اما سران باشگاه اصرار به فروش این مهاجم هلندی در تابستان امسال دارد.

* گاتزیا: سران اینتر پیشنهاد 60 میلیون یورویی به اضافه جولیان دراکسلر از سوی پاریسن ژرمن برای میلان اشکرینیار را رد کردند، نراتزوری خواهان 70 میلیون یورو است تا این مدافع را به فروش برساند. 

* تلگراف: پیشنهاد رسمی چلسی برای جذب رحیم استرلینگ قریب الوقوع است. گفتگوها با یوونتوس بر سر ماتیاس دلیخت نیز ادامه دارد، اما ژولس کونده دیگر جزو اولویت‌های اصلی چلسی نیست.

* رسمی: فرناندینیو به اتلتیکو پارانائنسه برزیل پیوست.

 


27 ژوئن

* لیال توماس از اسکای: تاتنهام در حال آماده سازی پکیجی برای جذب ریچارلیسون و آنتونی گوردون از اورتون است. تافی‌ها پیش بینی می‌کنند اسپرز برای هر دو بازیکن پیشنهاد می‌دهد که ممکن است در همین هفته ارائه شود.

* اسکای: چلسی در این تابستان به دنبال جذب دو مدافع میانی جدید خواهد بود و انتقال ناتان آکه به استمفورد بریج را بررسی می‌کند. آکه قبلا سابقه عضویت در چلسی را داشته است.

* رسمی: آلفونس آرئولا با قراردادی دائمی و 5 ساله از پاریسن ژرمن به وستهام پیوست.

* تلگراف: به منچستر یونایتد گفته شده جذب لیساندرو مارتینز و آنتونی مجموعا 130 میلیون پوند برای آنها هزینه در بر خواهد داشت. اریک تن هاگ از بزرگترین تحسین کنندگان آنتونی است اما شیاطین سرخ برای مارتینز باید با آرسنال رقابت کنند.

* رسمی: لوسین فاوره سرمربی نیس و جانشین کریستوفر گالتیه شد. به زودی قرارداد گالتیه با پاری سن ژرمن نهایی خواهد شد.

* فابریزیو رومانو: میلان علاقه مند است اما تقاضای رئال مادرید برای آسنسیو را اغراق آمیز می داند. رئال مادرید در حال آماده شدن برای آغاز مذاکره با مارکو آسنسیو است. خورخه مندز در تلاش است تا تابستان امسال راه حلی بیابد، در غیر این صورت، تابستان آینده می تواند مجانی برود.

* رومئو آگرستی: من انتظار دارم که این هفته بین یوونتوس و چلسی برای دلیخت تماسی گرفته شود. در روزهای اخیر، چلسی پرس و جوهایی را انجام داده است.

* رسمی: مت ترنر به عنوان دروازه بان ذخیره جدید به آرسنال پیوست.

* دیووک اوریگی در ساعات آینده به میلان پرواز خواهد کرد و دوشنبه شب به منظور انجام تست های پزشکی و امضای قرارداد به عنوان بازیکن جدید آث میلان وارد میللن خواهد شد. اوریگی پس از سالها به عنوان بازیکن لیورپول با انتقالی رایگان به میلان پیوست.

* پاری سن ژرمن مطمئن است که تکلیف گالتیه را با نیس در این هفته حل خواهد کرد، در حالی که توافق کامل با سرمربی فرانسوی بر سر قرارداد وجود دارد. این " موضوع جزئیات " است. پاریس همچنین در این هفته با اینتر برای جذب میلان اشکرینیار به عنوان هدف اصلی مذاکره خواهد کرد

* فابریزیو رومانو: انتقال گابریل ژسوس به آرسنال نهایی شد عقد قراردادی 5ساله به ارزش 50میلیون یورو.

* فابریزیو رومانو: منچستریونایتد و بارسلونا همچنان در حال مذاکره برای فرنکی دی یونگ هستند.  پیشنهاد منچستریونایتد 65 میلیون یورو است.

 


26 ژوئن

* کوریره: به نظر می رسد زانیولو از رم بیشتر دور می شود. تمدید او کم سو شده و در حال حاضر آرزویش ماندن در ایتالیا و عدم تغییر لیگ است. یوونتوس در صف اول و بعد آن میلان قرار دارد.

* اسپورت: آلگری سرمربی یوونتوس خواستار جذب نیمار  ستاره پاری سن ژرمن و بازگرداندن کریستیانو رونالدو از منچستریونایتد شد.

* اسکای: یوونتوس با توجه به بی میلی ماتیاس دلیخت نسبت به تمدید قرارداد، ممکن است تصمیم به فروش او بگیرد. چلسی جدی‌ترین مشتری این مدافع هلندی است. نیکولا میلنکوویچ، مدافع صرب فیورنتینا گزینه جانشینی دلیخت به شمار می‌آید.

* موندو: بایرن مونیخ تغییر موضع داد و قبل از رفتن لواندوفسکی 60 میلیون یورو می خواهد اما بارسلونا 40 میلیون یورو پیشنهاد می دهد. مذاکرات رسمی از هم اکنون آغاز می شود و می توان بر سر 50 میلیون یورو به توافق رسید.

* فابریتزیو رومانو: منچسترسیتی و لیدزیونایتد اکنون تمام مدارک را برای امضای قرارداد کالوین فیلیپس آماده کرده اند. شرایط شخصی قبلاً توافق شده است. کالوین فقط می خواست به منچسترسیتی بپیوندد. منچسترسیتی و لیدزیونایتد همچنین در حال بستن قرارداد جدا شده دارکو گیابی هستند. او با انتقال دائمی به ارزش 5 میلیون پوند به لیدزیونایتد می پیوندد. 

* اسپورت: با وجود پیشنهادهای متعدد، رافینیا وینگر برزیلی لیدزیونایتد اولویت را به بارسلونا می‌دهد می‌خواهد چند روز دیگر منتظر بماند، وضعیت این انتقال بستگی به وضعیت عثمان دمبله در بلوگرانا دارد. 

* توتواسپورت: در مورد دی ماریا، یوونتوس موقیعت و شانس بسیار قوی تری نسبت به سایر باشگاه ها دارد و به نظر می رسد که اعتماد به نفس بیانکونری ها افزایش یافته است. چه 24 ساعت چه 48 ساعت طول بکشد چه 3 یا 4 روز، گام بزرگی برای جذب او برداشته شده است.

* جرارد رومرو: منچستریونایتد 80 میلیون برای فرنکی پیشنهاد می دهد بارسلونا دی یونگ را به سیتی پیشنهاد داد اما آنها او را رد کردند. اگر فرنکی بیرون برود، خوب است، اگر در نهایت نرود و بماند؛ درباره حقوقش دوباره مذاکره خواهند کرد.

* اسکای: فرنکی دی یونگ آماده همکاری مجدد با اریک تن هاگ و تبدیل شدن به اولین خرید تابستانی منچستریونایتد است. توافق دو باشگاه در حال نزدیک شدن است.

* رومانو: پنجره نقل و انتقالات هنوز طولانی است، همه چیز می تواند تغییر کند... اما منچستریونایتد در مورد کریستیانو رونالدو واضح است: او برای فروش در نظر گرفته نمی شود، اکنون هیچ مذاکره ای برای فروش او در جریان نیست. منچستریونایتد و اریک تن هاگ هر دو خواهان ماندن کریستیانو هستند و انتظار دارند که او بخشی از تیم باشد.

* توتو اسپورت: یوونتوس بازگشته است تا فرضیه جذب زانیولو را آزمایش کند، اما رم شروع به درخواست 50 میلیون یورو کرده است.

* دی مارتزیو: یوونتوس خواستار پرداخت بند آزادسازی 120 میلیون یورویی دلیخت است، چلسی قصد دارد ورنر به اضافه‌ 40 تا 45 میلیون یورو را پیشنهاد دهد که از نظر یوونتوس این یک پیشنهاد ضعیف و کوچک است.

* تله فوتبال: توماس توخل به صورت مستقیم با رحیم استرلینگ در تماس است تا کار انتقال این وینگر انگلیسی را به استمفوردبریج راحت‌تر کند، قیمت سران سیتیزن برای فروش این بازیکن چیزی در حدود 58 تا 69 میلیون یورو است.

* اسکای: دیماریا از یوونتوس زمان بیشتری برای تصمیم گیری در مورد آینده خود می خواهد.

* جرارد رومرو: بارسلونا قصد دارد 35 تا 40 میلیون یورو به اضافه متغییرات برای  لواندوفسکی هزینه کند اما باشگاه آلمانی کمتر از 50میلیون یورو را نمی‌پذیرد.

* اسکای: انتقال عثمان دمبله به چلسی معامله پیچیده‌ای است. او همچنان از اولویت‌های توماس توخل است. ژاوی سرمربی بارسلونا می‌خواهد که او در این تیم بماند.

* اسپورت: منچستریونایتد به توافق با بارسلونا برای جذب فرنکی دیونگ نزدیک است، مبلغ نهایی این عملیات باید چیزی در حدود 80 میلیون یورو باشد.

* دیلی میل: آرسنال قصد دارد پیشنهاد دوم را به مبلغ 50 میلیون پوند به لیدزیونایتد ارائه دهد، اولین پیشنهاد 30 میلیون پوند و 10 متغیر بود. دومین پیشنهاد آرسنال برای جذب رافینیا به خواسته‌های لیدزیونایتد نزدیک خواهد بود.

انتهای پیام/

بازدید از صفحه اول
ارسال به دوستان
نسخه چاپی
نظر شما
در زمینه ی انشار نظرات مخاطبان رعایت چند نکته ضروری است
لطفا نظرات خود را با حروف فارسی تایپ کنید خبر داغ مجاز به ویرایش ادبی نظرات مخاطبان است خبر داغ از انتشار نظراتی که حاوی مطالب کذب, توهین یا بی احترامی به اشخاص ,قومیت ها, عقاید دیگران, موارد مغایر با قوانین کشور و آموزه های دین مبین اسلام باشد معذور است. نظرات پس از تایید مدیر بخش مربوطه منتشر میشود.
نام:
ایمیل:
* نظر: