کد خبر: ۸۴۳۶۵۸
تاریخ انتشار: ۰۳ اسفند ۱۳۹۸ - ۱۹:۲۹
تعداد بازدید: ۸۰۲
نتایح انتخابات مجلس یازدهم در تهران و سراسر کشور بعد از شمارش آرا بدین شرح است.

نتایج انتخابات مجلس یازدهم به تدریج بعد از پایان یافتن انتخابات با شمارش آرا اعلام شد. نتایج نهایی انتخابات مجلس یازدهم در تهران و چند حوزه کلان‌شهر احتمالا تا یکشنبه اعلام خواهد شد.

بیش از ۵۷ میلیون و ۹۱۸ هزار نفر واجد شرایط رأی دادن هستند که از این تعداد ۲ میلیون و ۹۳۱ هزار نفر رأی اولی هستند. همچنین انتخابات میان‌دوره‌ای مجلس خبرگان نیز همزمان در تهران، خراسان‌های شمالی و رضوی، قم و فارس برگزار می‌شود.

کار شمارش آراء در حوزه های کوچک تر و روستاهای استان های مختلف کشور از ساعاتی پیش آغاز شده و حتی نتایج اولیه و در برخی موارد غیر رسمی هم در رسانه ها و شبکه های اجتماعی از نتیجه آراء مردم اعلام شده است. به همین منظور در این گزارش به صورت لحظه به لحظه نتایج انتخابات در استان های مختلف بروز رسانی و اطلاع رسانی خواهد شد.

نتایج انتخابات در شهرهای مختلف ایران


نتایج انتخابات در استان آذربایجان شرقی:

ردیف حوزه انتخابیه نماینده منتخب تعداد آراء
۱ تبریز، آذرشهر و اسکو    
۲ تبریز، آذرشهر و اسکو    
۳ تبریز، آذرشهر و اسکو    
۴ تبریز، آذرشهر و اسکو    
۵ تبریز، آذرشهر و اسکو    
۶ تبریز، آذرشهر و اسکو    
۷ بستان‌آباد غلامرضا نوری‌قزلجه ۱۷.۱۲۷
۸ ملکان سید علی موسوی ۲۰.۱۴۰
۹ شبستر جعفر راستی ۱۲.۵۹۶
۱۰ سراب یوسف داوودی ۲۰.۲۰۸
۱۱ میانه مهدی اسماعیلی ۱۶.۸۶۶
۱۲ میانه علی شامی (۱۱.۷۰۳) و بهنام صفایی (۱۱.۰۳۴) دور دوم
۱۳ اهر و هریس احمد محرم‌زاده‌یخفروزان ۲۹.۸۲۶
۱۴ کلیبر، خداآفرین و بخش هوراند حسین حاتمی ۱۷.۶۲۵
۱۵ هشترود و چاراویماق سید حمزه امینی ۱۴.۲۷۷
۱۶ بناب محمد باقری ۲۲.۵۴۴
۱۷ ورزقان    
۱۸ مرند و جلفا معصومه پاشایی‌بهرام ۴۰.۲۹۴
۱۹ مراغه و عجب‌شیر علی علیزاده ۴۴.۶۹۱
 

نتایج شمارش آرا در حوزه انتخابی تبریز، اسکو و آذرشهر از مجموع ۹۷۰صندوق؛

۱. پزشکیان ۱۰۰۸۹۰ رای
۲. بیگی ۹۶۰۰۰ رای
۳. متفکرآزاد ۹۳۰۰۰ رای
۴. میرتاج‌الدینی ۹۱۰۰۰ رای
۵. فرهنگی ۸۹۰۰۰ رای
۶. منادی ۷۹۰۰۰ رای
۷. سعیدی ۷۸۳۰۰ رای

- شبستر: «جعفر راستی» - تعداد رای صحیح ۴۹هزار و ۱۰۴ رای - تعداد رای ۱۲هزار و ۵۹۶ رای

- اهر و هریس: «احمد محرم زاده یخفروزان» - تعداد رای صحیح ۷۲هزار و ۹۹۹ - تعداد رای ۲۹هزار و ۸۲۶ رای

اللهویردی دهقانی در یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی توانست با کسب اکثریت آراء از حوزه انتخابیه ورزقان به مجلس راه یابد.

-یوسف داودی نماینده فعلی مردم سراب و مهربان بار دیگر بهارستانی شد.

-علیزاده از مراغه و عجب شیر راهی بهارستان شد.

-حجت الاسلام رضا باقری بنابی با کسب اکثریت آرا از حوزه انتخابیه بناب به بهارستان راه یافت.

-معصومه پاشایی از مرند راهی بهارستان شد.

-سیدحمزه امینی نماینده فعلی هشترود و چاراویماق با کسب اکثریت آراء به بهارستان راه یافت.

غلامرضا نوری قزلجه با کسب اکثریت آرا از حوزه انتخابیه بستان آباد به بهارستان راه یافت.

- پس از شمارش آراء، از حوزه کلیبر، خداآفرین و هوران، «حسین حاتمی» توانست از تعداد ۵۷ هزار و ۵۸۵ رای صحیح، تعداد ۱۷ هزار ۶۲۵ رای کسب کرده و راهی مجلس یازدهم بشود.


نتایج انتخابات در استان آذربایجان غربی:

ردیف حوزه انتخابیه نماینده منتخب تعداد آراء
۲۰ ارومیه    
۲۱ ارومیه    
۲۲ ارومیه    
۲۳ سلماس یعقوب رضازاده ۲۴ هزار ۷۶۷
۲۴ مهاباد جلال محمودزاده ۱۹ هزار ۳۰۴
۲۵ میاندوآب، شاهین‌دژ و تکاب مهدی عیسی‌زاده ۴۳.۰۱۶
۲۶ میاندوآب، شاهین‌دژ و تکاب    
۲۷ نقده و اشنویه علی زنجانی‌حسنلویی ۷۸.۶۷۳
۲۸ خوی و چایپاره    
۲۹ پیرانشهر و سردشت کمال حسین‌پور ۳۵.۶۹۷
۳۰ بوکان انور حبیب‌زاده بوکانی ۲۶ هزار و ۹۶۵
۳۱ ماکو، چالدران، پلدشت و شوط محمد علیپور ۲۰.۱۳۰

-حوزه ارومیه: روح الله حضرت پور، سید سلمان ذاکر، احمدزاده ، جلال زاده
-حوزه نقده و اشنویه: زنجانی
-حوزه خوی: عادل نجف زاده (اعتدال توسعه)
-حوزه سردشت، پیرانشهر: کمال حسین پور (اصولگرا)
-حوزه شوط ، پلدشت ،ماکو  چالدران: محمد علی پور
-حوزه شاهیندژ، تکاب: حسن همتی (مستقل)
 -حوزه میاندوآب : عیسی زاده
-حوزه بوکان: انور حبیب زاده (اصولگرا)
-حوزه سلماس: رضازاده

- پس از شمارش آراء اخذ شده در مهاباد، «جلال محمودزاده» از ۵۰هزار ۵۴ رای صحیح مأخوذه توانست ۱۹هزار و ۳۰۴ رأی کسب کرده و نماینده این شهر د مجلس یازدهم بشود.


نتایج انتخابات در استان اردبیل:

ردیف حوزه انتخابیه نماینده منتخب تعداد آراء
۳۲ اردبیل، نمین، نیر و سرعین    
۳۳ اردبیل، نمین، نیر و سرعین    
۳۴ اردبیل، نمین، نیر و سرعین    
۳۵ مشکین‌شهر محمود عباس‌زاده ۳۲ هزار و ۲۵۴
۳۶ پارس‌آباد و بیله‌سوار عباس جهانگیرزاده ۲۴ هزار و ۷۷۲
۳۷ خلخال و کوثر    
۳۸ گرمی ولی اسماعیلی ۲۴ هزار و ۱۶۹
حوزه انتخابیه پارس آباد، بیله سوار و اصلاندوز عباس جهانگیرزاده ۲۴ هزار و ۷۷۲ رای
حوزه انتخابیه گرمی ولی اسماعیلی با ۲۴ هزار و ۱۶۹ رای
-خلخال و کوثر: سید غنی نظری از لیست شورای اصولگرایان
-اردبیل، نیر، نمین و سرعین: علی نیکزاد

- کار شمارش آراء در مشکین شهر به پایان رسید و «محمود عباس زاده» از تعداد  ۷۰ هزار و ۹۷۳ رای صحیح توانست تعداد ۳۲هزار و ۲۵۴ رای کسب کرده و راهی بهارستان بشود.


نتایج قطعی انتخابات در استان اصفهان:

استان اصفهان

ردیف حوزه انتخابیه نماینده منتخب تعداد آراء
۳۹ اصفهان    
۴۰ اصفهان    
۴۱ اصفهان    
۴۲ اصفهان    
۴۳ اصفهان    
۴۴ نجف‌آباد، تیران و کرون    
۴۵ فریدن، فریدون‌شهر و چادگان حسین محمدصالحی‌دارانی ۲۶.۹۲۰
۴۶ مبارکه پروین صالحی‌مبارکه ۱۲.۰۷۵
۴۷ اردستان سید صادق طباطبایی‌نژاد ۱۳.۲۲۹
۴۸ شاهین‌شهر، میمه و برخوار حسینعلی حاجی‌دلیگانی ۶۳.۷۷۰
۴۹ شهرضا و دهاقان سمیه محمودی ۲۰.۵۴۲
۵۰ خمینی‌شهر محمدتقی نقدعلی ۳۶.۰۵۵
۵۱ نایین، خور و بیابانک الهام آزاد ۸.۵۷۰
۵۲ سمیرم رحیم کریمی (۵.۹۵۹) و اصغر سلیمی (۵.۹۰۸) دور دوم
۵۳ نطنز و بخش قمصر رحمت‌الله فیروزی‌پوربادی ۱۱.۲۵۱
۵۴ لنجان علی یوسف‌پور (۹.۵۵۸) و حسین رجایی‌ریزی(۸.۶۴۶) مرحله دوم
۵۵ کاشان و آران بیدگل سید جواد ساداتی‌نژاد ۸۸.۹۴۶
۵۶ فلاورجان سید ناصر موسوی‌لارگانی ۲۶.۹۰۲
۵۷ گلپایگیان و خوانسار مسعود خاتمی  تعداد رای: ۲۱.۴۷۱

 نتیجه نهایی انتخابات مجلس درحوزه انتخابیه اردستان اعلام شد. بر این اساس گفته می شود که طباطبایی نژاد۱۴۸۹۴ و  بخشایش۱۱۶۳۶ رأی کسب کرده اند.   

خمینی‌شهر : محمدتقی نقدعلی با 36055 رای

سمیرم : اصغر سلیمی مستقل

شهرضا و دهاقان: سمیه محمودی / مستقل با ۲۰ هزار و ۵۴۲ رأی

فلاورجان : موسوی لارگانی اصولگرا

گلپایگان و خوانسار : مسعود خاتمی اصولگرا

لنجان : حسین رجایی اصولگرا

مبارکه: پروین صالحی اصولگرا

نجف‌‌آباد و تیران و کرون : ابوترابی اصولگرا

نطنز و بخش قمصر: فیروزی پور اصولگرا

- نتایج نهایی انتخابات مجلس در کاشان و آران و بیدگل اعلام شد. بر این اساس «سید جواد ساداتی نژاد» با ۸۸هزار و ۹۴۶ رای از تعداد ۱۱۹ هزار و ۱۲۸ رای راهی مجلس شد.

- در حوزه انتخابیه نائین، خور و بیابانک کار شمارش آراء پایان یافت و «الهام آزاد» توانست از مجموع ۲۶ هزار و ۳۱۹ رای صحیح ماخوذه، با کسب ۸هزار و ۵۷۰ رای راهی مجلس یازدهم شود.


نتایج قطعی انتخابات در استان البرز:

ردیف حوزه انتخابیه نماینده منتخب تعداد آراء
۵۸ کرج، اشتهارد و فردیس مهدی عسگری ۸۷.۸۰۸
۵۹ کرج، اشتهارد و فردیس فاطمه آجورلو (۶۱.۰۵۸) و علیرضا عباسی (۵۲.۷۲۶) مرحله دوم
۶۰ ساوجبلاغ، نظرآباد و طالقان علی حدادی ۴۳.۲۳۳

 


نتایج انتخابات در استان ایلام:

ردیف حوزه انتخابیه نماینده منتخب تعداد آراء
۶۱ ایلام، ایوان و چرداول علی‌اکبر بسطامی ۴۲.۲۹۶
۶۲ ایلام، ایوان و چرداول سارا فلاحی ۳۶.۹۰۹
۶۳ دهلران، دره شهر، آبدانان و بدره بهزاد علیزاده (۱۸.۵۰۵) و صادق کرمی (۱۶.۳۷۲) دور دوم

 


نتایج انتخابات در استان بوشهر:

ردیف حوزه انتخابیه نماینده منتخب تعداد آراء
۶۴ کنگان، دیر و جم موسی احمدی ۳۸.۹۹۸
۶۵ دشتی و تنگستان غلامحسین کرمی ۲۹.۰۵۷
۶۶ بوشهر، گناوه و دیلم    
۶۷ دشتستان ابراهیم رضایی ۳۶.۵۸۱

 


نتایج قطعی انتخابات در استان تهران:

ردیف حوزه انتخابیه نماینده منتخب تعداد آراء
۶۸ تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس محمدباقر قالیباف  
۶۹ تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس سید مصطفی آقامیرسلیم  
۷۰ تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس مرتضی آقاتهرانی  
۷۱ تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس الیاس نادران  
۷۲ تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس سید محسن دهنوی  
۷۳ تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس سید محمود نبویان  
۷۴ تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس محسن پیرهادی  
۷۵ تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس سید احسان خاندوزی  
۷۶ تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس ابوالفضل عمویی  
۷۷ تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس فاطمه رهبر  
۷۸ تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس اقبال شاکری  
۷۹ تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس بیژن نوباوه‌وطن  
۸۰ تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس مجتبی توانگر  
۸۱ تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس روح‌الله ایزدی‌خواه  
۸۲ تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس احمد نادری  
۸۳ تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس سید نظام‌الدین موسوی  
۸۴ تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس عبدالحسین روح‌الامینی  
۸۵ تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس زهره الهیان  
۸۶ تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس مالک شریعتی  
۸۷ تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس مهدی شریفیان  
۸۸ تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس سید رضا تقوی  
۸۹ تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس سمیه رفیعی  
۹۰ تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس سید علی یزدی‌خواه  
۹۱ تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس علی خضریان  
۹۲ تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس فاطمه قاسمپور  
۹۳ تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس مجتبی رضاخواه  
۹۴ تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس رضا تقی‌پور  
۹۵ تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس غلامحسین رضوانی  
۹۶ تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس زهره لاجوردی  
۹۷ تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس عزت‌الله اکبری‌تالارپشتی  
۹۸ دماوند و فیروزکوه سید احمد رسولی‌نژاد  
۹۹ رباط‌کریم و بهارستان    
۱۰۰ ورامین و پیشوا    
۱۰۱ شهریار، قدس و ملارد    
۱۰۲ پاکدشت    

ورامین، قرچک و پیشوا: نوش آبادی مستقل

پاکدشت: بشیری اصولگرا

دماوند و فیروزکوه: رسولی نژاد اصولگرا

ملارد، شهریار و قدس: حق وردی اصولگرا

رباط کریم و بهارستان: نوروزی اصولگرا


نتایج قطعی انتخابات در استان چهارمحال و بختیاری:

ردیف حوزه انتخابیه نماینده منتخب تعداد آراء
۱۰۳ لردگان و خانمیرزا حسین بامیری ۳۱.۴۱۴
۱۰۴ شهرکرد، بن و سامان احود راستینه‌هفشجانی ۳۵.۸۷۹
۱۰۵ بروجن امیرقلی جعفری‌بروجنی ۱۱.۸۶۳
۱۰۶ اردل و فارسان و کوهرنگ و کیار قدرت‌الله حمزه‌شلمزاری ۳۹.۸۰۹

اردل، فارسان، کیار و کوهرنگ: قدرت اله حمزه (اصولگرا)

لردگان و خانمیرزا: حسین بامیری (اصولگرا)

بروجن: حجت الاسلام و المسلمین امیرقلی جعفری (اصولگرا)

شهرکرد، بن و سامان: احمد راستینه (اصولگرا)


نتایج قطعی انتخابات در استان خراسان جنوبی:

ردیف حوزه انتخابیه نماینده منتخب تعداد آراء
۱۰۷ بیرجند و درمیان و خوسف حسین خسروی‌اسفزار ۷۲.۸۷۲
۱۰۸ فردوس، سرایان، طبس و بشرویه مجید نصیرایی ۳۷.۳۳۴
۱۰۹ نهبندان و سربیشه مصطفی نخعی ۱۷.۳۴۱
۱۱۰ قائنات و زیرکوه سلمان اسحاقی ۲۱.۹۳۴

 


نتایج انتخابات در استان خراسان رضوی:

ردیف حوزه انتخابیه نماینده منتخب تعداد آراء
۱۱۵ مشهد و کلات    
۱۱۶ مشهد و کلات    
۱۱۷ مشهد و کلات    
۱۱۸ مشهد و کلات    
۱۱۹ مشهد و کلات    
۱۲۰ تربت‌جام، تایباد و باخزر جلیل رحیمی‌جهان‌آبادی ۹۸.۲۴۸
۱۲۱ کاشمر، بردسکن و خلیل‌آباد جواد نیک‌بین ۲۹.۴۸۷
۱۲۲ تربت‌حیدریه، مه‌ولات و زاوه محسن زنگنه ۵۶.۷۰۶
۱۲۳ چناران و طرقبه شاندیز    
۱۲۴ گناباد و بجستان محمد صفایی‌دلویی ۲۳.۶۰۷
۱۲۵ سبزوار، جغتای، جوین و خوشاب علی‌اصغر عنابستانی ۸۰.۰۲۸
۱۲۶ سبزوار، جغتای، جوین و خوشاب بهروز محبی‌نجم‌آبادی ۶۷.۵۸۲
۱۲۷ نیشابور و فیروزه    
۱۲۸ نیشابور و فیروزه    
۱۲۹ فریمان، سرخس، بخش‌های احمدآباد و رضویه احسان قاضی‌زاده‌هاشمی ۵۶.۴۵۴
۱۳۰ قوچان و فاروج علی آذری ۴۴.۰۳۳
۱۳۱ درگز حسن رزمیان‌مقدم ۹.۱۸۴
۱۳۲ خواف و رشتخوار اکبر احمدپور ۶۳.۹۹۴

از مجموع 116 هزار و 402 رای ماخوذه سید احسان قاضی زاده هاشمی با 56 هزار و 454 رای و سید هادی طباطبایی با 27 هزار و 203 رای بیشترین آرا را در حوزه انتخابیه فریمان و سرخس را کسب کردند.سید احسان قاضی‌زاده به عنوان نماینده منتخب حوزه انتخابیه فریمان، سرخس و بخشهای احمد آباد و رضویه شهرستلن مشهد برگزیده شد.

نیشابور و فیروزه: ارکانی

تربت جام و تایباد و باخرز: رحیمی

کاشمر: کوهسرخی

گناباد: صفایی

سبزوار: عنابستانی

فریمان و سرخس: قاضی زاده

چناران: امامی

تربت حیدریه: زنگنه

مشهد:
پژمانفر بحرینی رحمانی قاضی‌زاده از بقیه کاندیداها پیشی گرفته‌اند


نتایج قطعی انتخابات در استان خراسان شمالی:

ردیف حوزه انتخابیه نماینده منتخب تعداد آراء
۱۱۱ بجنورد، مانه، سملقان، جاجرم، گرمه، راز و جرگلان    
۱۱۲ بجنورد، مانه، سملقان، جاجرم، گرمه، راز و جرگلان    
۱۱۳ شیروان علی جدی ۲۸.۷۷۹
۱۱۴ اسفراین امان‌الله حسین‌پور ۱۹.۳۱۲

-نتایج قطعی شمارش آراء در حوزه انتخابیه قاینات و زیرکوه تا این لحظه:

شیروان: علی جدی (اصولگرا)

اسفراین: قوامی (اصلاح‌طلب)


نتایج قطعی انتخابات در استان خوزستان:

ردیف حوزه انتخابیه نماینده منتخب تعداد آراء
۱۳۳ اهواز و باوی    
۱۳۴ اهواز و باوی    
۱۳۵ اهواز و باوی    
۱۳۶ آبادان محمد مولوی ۳۵.۰۰۵
۱۳۷ آبادان مجتبی محفوظی ۲۱.۴۰۲
۱۳۸ آبادان جلیل مختار ۱۹.۸۴۲
۱۳۹ بندر ماهشهر، امیدیه و هندیجان و بخش جولکی حبیب آغاجری ۳۰.۴۳۰
۱۴۰ رامهرمز و رامشیر ابراهیم متینیان ۲۴.۵۱۹
۱۴۱ دزفول    
۱۴۲ شادگان مجید ناصری‌نژاد ۱۲.۰۵۵
۱۴۳ مسجد سلیمان، لالی، هفتگل و اندیکا    
۱۴۴ اندیمشک فریدون حسنوند ۲۳.۸۲۴
۱۴۵ ایذه و باغملک عبدالله ایزدپناه ۳۳.۲۸۰
۱۴۶ شوشتر و گتوند    
۱۴۷ خرمشهر سید لفته احمدنژاد ۹.۶۳۸
۱۴۸ بهبهان و آغاجری    
۱۴۹ دشت آزادگان و هویزه قاسم ساعدی ۱۹.۵۸۹
۱۵۰ شوش محمد کعب‌عمیر ۲۳.۳۵۸

به جز دزفول که آوایی اصلاح طلب توانست عباس پاپی زاده اصولگرا را شکست دهد در اکثر حوزه های انتخابیه خوزستان اصولگرایان پیروز میدان بوده اند.

اهواز: راهیابی سید کریم حسینی به مجلس قطعی است. احتمال فراوان مجتبی یوسفی،شبیب جویجری،احمد سراج به مرحله دوم خواهند رفت. اما وضعیت همایون یوسفی و سیدرضا فلاحی مقدم برای ماندن در دور رقابت هنوز روشن نیست

بهبهان: محمد طلامظلومی(اصولگرا)

آبادان: سید محمد مولوی(اصولگرا) و سیدمجتبی محفوظی (اصولگرا)

ماهشهر: حبیب آقاجری(اصولگرا)

رامهرمز و رامشیر: ابراهیم متینیان(اصولگرا)

ایذه و باغملک: عبدالله ایزدپناه (اصولگرا)

شوشتر: گیلانی (اصولگرا)

اندیمشک: حسنوند (اصولگرا)

شادگان: ناصری نژاد (اصولگرا) با 12555 رای

تغییر نتایج لاهیجان و سیاهکل در آخرین لحظات شمارش آرا: رسول فرخی صندلی مجلس را از  نیکفر گرفت


نتایج انتخابات در استان زنجان:

ردیف حوزه انتخابیه نماینده منتخب تعداد آراء
۱۵۱ زنجان و طارم    
۱۵۲ زنجان و طارم    
۱۵۳ ابهر، خرمدره و سلطانیه حسین‌ شجاعی‌علی‌آبادی ۱۹.۴۵۴
۱۵۴ ماه‌نشان، ایجرود، دهستان‌های بوغداکندی و قلتوق سید مرتضی خاتمی ۱۷.۷۶۳
۱۵۵ خدابنده سید البرز حسینی ۳۰.۸۵۲

-حجت‌الاسلام حسن شجاعی، منتسب به اصولگرایان از حوزه ابهر، خرمدره و سلطانیه راهی مجلس یازدهم شد.

-سید البرز حسینی، از حوزه انتخابیه شهرستان خدابنده راهی مجلس شد.

-مرتضی خاتمی، از حوزه ماهنشان، ایجرود و دهستان‌های بوغداکندی برای دومین دومین دور پیاپی راهی مجلس شورای اسلامی شد.


نتایج قطعی انتخابات در استان سمنان: 

ردیف حوزه انتخابیه نماینده منتخب تعداد آراء
۱۵۶ شاهرود علی اصغر خانی ۳۴.۰۸۳
۱۵۷ سمنان، مهدی‌شهر و سرخه عباس گلرو ۳۲.۴۱۱
۱۵۸ دامغان علی‌اکبر علیزاده‌برمی ۱۱.۰۲۱
۱۵۹ گرمسار و آرادان اردشیر مطهری ۱۳.۱۳۰

 


نتایج انتخابات در استان سیستان و بلوچستان:

ردیف حوزه انتخابیه نماینده منتخب تعداد آراء
۱۶۰ زاهدان حسینعلی شهریاری ۶۵.۰۴۲
۱۶۱ زاهدان فداحسین مالکی ۶۳.۲۷۷
۱۶۲ زابل، زهک و هیرمند محمد سرگزی ۷۶.۶۸۴
۱۶۳ زابل، زهک و هیرمند حبیب‌الله دهمرده ۶۴.۳۱۴
۱۶۴ چابهار، نیک‌شهر و کنارک معین‌الدین سعیدی ۹۰.۸۶۳
۱۶۵ خاش، نصرت‌آباد، میرجاوه و کورین اسماعیل حسین‌زهی ۴۳.۱۴۸
۱۶۶ ایرانشهر، سرباز، رلگان، فنوج، لاشار، بنت و آشار عبدالناصر درخشان ۹۵.۸۹۶
۱۶۷ سراوان، سیب، سوران و زابلی ملک فاضلی ۴۳.۵۳۰

 


نتایج انتخابات در استان فارس: 

ردیف حوزه انتخابیه نماینده منتخب تعداد آراء
۱۶۸ شیراز    
۱۶۹ شیراز    
۱۷۰ شیراز    
۱۷۱ شیراز    
۱۷۲ داراب و زرین‌دشت    
۱۷۳ سروستان، کوار و خرامه عبدالعلی رحیمی‌مظفری ۳۷.۷۷۱
۱۷۴ مرودشت    
۱۷۵ لارستان، خنج و گراش حسین حسین‌زاده ۲۸.۳۹۹
۱۷۶ فسا    
۱۷۷ جهرم محمدرضا رضایی‌کوچی ۳۹.۹۴۰
۱۷۸ آباده و بوانات رحیم زارع ۲۶.۳۰۶
۱۷۹ نی‌ریز و استهبان فرهاد طهماسبی ۲۸.۸۴۷
۱۸۰ ممسنی و رستم مجید انصاری ۵۰.۰۰۸
۱۸۱ اقلید مسلم صالحی ۱۴.۵۸۰
۱۸۲ فیروزآباد، فراش‌بند، قیر و کارزین محمدمهدی فروردین ۲۹.۶۶۱
۱۸۳ کازرون    
۱۸۴ لامرد و مهر    
۱۸۵ سپیدان    

- گفته می شود، آمار مشارکت در استان فارس 50 درصد است.

آمار قطعی:

شیراز: جعفر قادری، کشکولی، احمدرضا پاک‌فطرت، ابراهیم عزیزی

مرودشت: قبادی و رشیدی

فسا: فیروزی

جهرم: رضایی

کوار، سروستان و خرامه: رحیمی و مظفری

کازرون: فریدون عباسی

فیروزآباد: فروردین

اقلید: مسلم صالحی ۱۴۵۸۰ رای

داراب و زرین‌دشت: عسکری

لارستان: حسین‌زاده

آباده و بوانات: زارع

استهبان و نی‌ریز: سلیم‌پور

آباده، بوانات، خرمبید وسرچهان: به ترتیب رحیم زارع، بلارک


نتایج انتخابات در استان قزوین:

ردیف حوزه انتخابیه نماینده منتخب تعداد آراء
۱۸۶ قزوین، آبیک و البرز    
۱۸۷ قزوین، آبیک و البرز    
۱۸۸ تاکستان رجب رحمانی ۲۶.۰۴۵
۱۸۹ بوئین‌زهرا روح‌الله عباسپور ۳۷.۵۸۹

-حوزه انتخابيه تاکستان:

رجب رحماني با اختلاف قاطع نماينده تاكستان شد پرونده انتخابات تاکستان بسته شد
نفر اول رجب رحمانی24683
نفر دوم عباس بیگدلی 18353
نفر سوم امیرطاهرخانی 15825

-حوزه انتخابيه بویین زهرا و آوج

- عباسپور نماینده مردم بویین‌زهرا و آوج مجلس شد

نفر اول روح الله عباسپور 34066

نفر دوم رضا آقا علیخانی 16704

نفر سوم روح اله بابایی صالح 3205

-حوزه انتخابيه قزوین، البرز و آبیک :

فاطمه محمدبیگی 27642

لطف اله سیاهکلی 24196 

داود محمدی 14879


نتایج انتخابات در استان قم:

ردیف حوزه انتخابیه نماینده منتخب تعداد آراء
۱۹۰ قم    
۱۹۱ قم    
۱۹۲ قم    

میزان آراء پنج کاندیدای اول قم پس از شمارش ۱۰درصد از صندوقها؛امیرآبادی: ۲۰۲۱۳
امیرآبادی: ۶۵۵۵۷
ذوالنور: ۵۶۰۸۸
زاکانی: ۵۰۰۴۷
موسی پور: ۱۱۷۴۳
نیازمند: ۱۸۹۶


نتایج انتخابات در استان کردستان:

ردیف حوزه انتخابیه نماینده منتخب تعداد آراء
۱۹۳ سنندج و دیواندره سید مهدی فرشادان ۳۵.۷۱۶
۱۹۴ سنندج و دیواندره محسن فتحی ۳۲.۵۱۸
۱۹۵ بیجار حمدالله کریمی (۶.۸۴۷) و علیرضا زندیان (۵.۸۳۷) دور دوم
۱۹۶ سقز و بانه    
۱۹۷ قروه و دهگلان پرویز اوسطی ۱۷.۱۹۶
۱۹۸ مریوان و سروآباد    

سنندج، دیواندره و کامیاران: سیدمهدی فرشادان (مستقل)، محسن فتحی(مستقل اصلاح‌طلب)

قروه و دهگلان: حبیب‌الله محمدی‌تلوار(اصلاح‌طلب)

بیجار: حمدالله کریمی(مستقل اصولگرا)

سقز و بانه: بهزاد رحیمی(مستقل)

مریوان و سرو آباد: عثمان باقدم(اصولگرا)


نتایج انتخابات در استان کرمان:

ردیف حوزه انتخابیه نماینده منتخب تعداد آراء
۱۹۹ کرمان و راور محمدرضا پورابراهیمی‌داورزنی ۱۳۰.۱۹۵
۲۰۰ کرمان و راور محمدمهدی زاهدی ۹۰.۷۱۴
۲۰۱ رفسنجان و انار حسین جلالی ۵۳.۷۸۸
۲۰۲ زرند و کوهبنان عفت شریعتی‌کوهبنانی ۴۴.۴۵۳
۲۰۳ کهنوج، منوجان، رودبار جنوب، قلعه گنج و فاریاب منصور شکراللهی بدون آمار
۲۰۴ سیرجان و بردسیر حسن پوربیگلری ۴۸.۸۶۴
۲۰۵ جیرفت ذبیح‌الله اعظمی‌ساردویی ۵۳.۲۰۲
۲۰۶ بم، ریگان، فهرج و نرماشیر موسی غضنفرآبادی ۷۹.۳۹۲
۲۰۷ شهر بابک مصطفی رضاحسینی‌قطب‌آبادی ۱۳.۳۵۰
۲۰۸ بافت، رابر و ارزوئیه صمدالله الله‌محمدی ۱۸.۰۰۲

 


نتایج قطعی انتخابات در استان کرمانشاه:

ردیف حوزه انتخابیه نماینده منتخب تعداد آراء
۲۰۹ کرمانشاه    
۲۱۰ کرمانشاه    
۲۱۱ کرمانشاه    
۲۱۲ کنگاور، صحنه و هرسین    
۲۱۳ اسلام‌آباد غرب و دالاهو
مجتبی بخشی‌پور (۱۴.۳۴۹) و نادر نادری (۱۳.۱۲۷) مرحله دوم
۲۱۴ قصرشیرین، سرپل ذهاب و گیلانغرب    
۲۱۵ سنقر سید جواد حسینی‌کیا ۱۰.۹۳۵
۲۱۶ پاوه، جوانرود، ثلاث‌باباجانی و روانسر آرش زره‌تن‌لهونی ۳۰.۶۱۶

کرمانشاه: مصری اصولگرا رشیدی اصولگرا امینی اصلاح طلب

اسلام‌آباد غرب و دالاهو : نادری اصولگرا

اورامانات و ثلاث باباجانی : لهونی اصلاح طلب

سرپل ذهاب، قصرشیرین و گیلانغرب : حیدری مستقل

کنگاور، صحنه و هرسین: رضایی اصولگرا

سنقر و کلیایی: حسینی کیا اصولگرا

حجت الاسلام سید_جوادحسینی کیا برنده قطعی حوزه انتخابیه سنقر و کلیایی شد.

بر اساس واصله، آقایان نادری و بخشی‌پور در اسلام آباد غرب پیشتاز هستند. البته وضعیت نادری بهتر به نظر می‌ رسد.


نتایج انتخابات در استان کهگیلویه و بویر احمد:

ردیف حوزه انتخابیه نماینده منتخب تعداد آراء
۲۱۷ کهگیلویه، بهمئی، چرام و لنده    
۲۱۸ گچساران و باشت    
۲۱۹ بویراحمد و دنا    

"سید محمد موحد"منتخب کهگیلویه، بهمئی، چرام و لنده شده است.

غلامرضا تاجگردون در انتخابات ۹۸ برای سومین بار بعنوان نماینده گچساران به مجلس راه یافت.

مهدی روشنفکر منتخب بویراحمد و دنا شد.


نتایج انتخابات در استان گلستان:

ردیف حوزه انتخابیه نماینده منتخب تعداد آراء
۲۲۰ گرگان و آق‌قلا رمضانعلی سنگدوینی ۵۳.۱۰۰
۲۲۱ گرگان و آق‌قلا غلامرضا منتظری ۴۰.۸۹۳
۲۲۲ مینودشت، کلاله، مراوه‌تپه و گالیکش رضا آریان‌پور ۴۲.۹۴۷
۲۲۳ آزادشهر و رامیان غلامعلی کوهساری ۳۸.۶۱۵
۲۲۴ گنبد کاووس امامقلیچ شادمهر ۳۱.۸۲۶
۲۲۵ علی‌آباد رحمت‌الله نوروزی ۳۵.۹۰۷
۲۲۶ کردکوی، ترکمن، بندر گز و گمیشان عبدالجلال ایری (۲۱.۲۰۶) و رجب محمدآبادی (۱۴.۹۸۳) مرحله دوم

گرگان و آق‎قلا: سنگ درینی (اصولگرا)

علی‎‎آباد کتول: رحمت نوروزی (اصولگرا)

کردکوی، بندرگز، بندر ترکمن و گمیشان: جلال ایری (مستقل)

رامیان و آزادشهر: کوهساری (اصلاح طلب)


نتایج انتخابات در استان گیلان:

ردیف حوزه انتخابیه نماینده منتخب تعداد آراء
۲۲۷ رشت جبار کوچکی‌نژاد ۵۰.۶۸۵
۲۲۸ رشت سید علی آقازاده‌دافساری ۴۷.۰۵۷
۲۲۹ رشت محمدرضا احمدی ۳۳.۹۹۲
۲۳۰ لنگرود    
۲۳۱ رودبار مهرداد گودرزوندچگینی ۱۶.۱۹۹
۲۳۲ بندر انزلی احمد دنیامالی ۱۶.۷۳۵
۲۳۳ صومعه‌سرا    
۲۳۴ رودسر و املش محمد صفری‌ملک‌میان ۲۵.۴۷۴
۲۳۵ تالش و رضوان‌شهر حسن محمدیاری ۳۰.۸۲۷
۲۳۶ فومن و شفت    
۲۳۷ آستانه اشرفیه محمدعلی رمضانی‌دستک ۱۳.۹۴۸
۲۳۸ لاهیجان رسول فرخی‌میکال ۱۸.۶۲۰
۲۳۹ آستارا غلامرضا مرحبا ۱۴.۸۳۴

 


نتایج انتخابات در استان لرستان:

ردیف حوزه انتخابیه نماینده منتخب تعداد آراء
۲۴۰ خرم‌آباد و دوره    
۲۴۱ خرم‌آباد و دوره    
۲۴۲ بروجرد    
۲۴۳ بروجرد    
۲۴۴ الیگودرز    
۲۴۵ دلفان و سلسله یحیی ابراهیمی ۲۹.۴۴۶
۲۴۶ دورود و ازنا    
۲۴۷ پلدختر    
۲۴۸ کوهدشت    

بروجرد و اشتریان: فاطمه مقصودی عباس گودرزی مستقل اصولگرا

الیگودرز : محمد خدابخشی اصولگرا

دورود و ازنا: حسین گودرزی اصلاح طلب

کوهدشت و رومشکان : محمدرضا مبلغی مستقل

سلسله و دلفان: یحیی ابراهیمی(اصلاح طلب)

خرم‌آباد و چگنی: محمودوند(مستقل)، ویسکرمی(اصولگرا)

پلدختر: حمیدرضا کاظمی(اصولگرا)


نتایج انتخابات در استان مازندران:

ردیف حوزه انتخابیه نماینده منتخب تعداد آراء
۲۴۹ ساری و میاندرود    
۲۵۰ ساری و میاندرود    
۲۵۱ قائمشهر، سوادکوه و جویبار کیوان مرادیان‌کوچکسرایی ۶۱.۹۸۰
۲۵۲ قائمشهر، سوادکوه و جویبار کمال علی‌پورخنکداری ۵۷.۸۲۳
۲۵۳ نوشهر و چالوس محمدعلی محسنی‌بندپی ۲۴.۰۹۲
۲۵۴ نور و محمودآباد ولی‌الله فرزانه ۳۵.۳۴۷
۲۵۵ بهشهر، نکا و گلوگاه غلامرضا شریعتی‌اندراتی ۵۷.۹۴۵
۲۵۶ بابل    
۲۵۷ بابل    
۲۵۸ بابلسر و فریدونکنار علی‌اصغر باقرزاده ۳۰.۴۳۰
۲۵۹ آمل رضا حاجی‌پور ۵۷.۹۵۱
۲۶۰ تنکابن، رامسر و عباس‌آباد سید شمس‌الدین وهابی ۴۴.۹۷۳
 
حوزه انتخابیه ساری و میاندرود: علی زارعی (اصولگرا) و عالیه زمانی (اصلاح طلب)

رامسر، تنکابن، عباس‌آباد: سیدشمس‌الدین حسینی(اصولگرا)

نور و محمودآباد : فیاضی اصولگرا

آمل: رضا حاجی‌پور(اصولگرا) با 57951 رای

بهشهر، نکا و گلوگاه: غلامرضا شریعتی(اصولگرا)

علی کریمی‌فیروزجایی و مهدی سعادی در یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی توانستند با کسب اکثریت آراء از حوزه انتخابیه بابل به مجلس راه یابند.

بابلسر و فریدونکنار : باقرزاده اصولگرا

بهشهر، نکا و گلوگاه : غلامرضا شریعتی اصولگرا


نتایج انتخابات در استان مرکزی:

ردیف حوزه انتخابیه نماینده منتخب تعداد آراء
۲۶۱ اراک، کمیجان و خنداب    
۲۶۲ اراک، کمیجان و خنداب    
۲۶۳ خمین علیرضا نظری ۱۵.۱۵۷
۲۶۴ محلات و دلیجان علیرضا سلیمی ۱۰.۴۷۱
۲۶۵ تفرش، آشتیان و فراهان سینا کمال‌خانی ۱۳.۷۵۲
۲۶۶ شازند محمود احمدی‌بیغش ۲۴.۴۵۲
۲۶۷ ساوه و زرندیه محمد سبزی ۲۷.۵۴۴

دلیجان و محلات: علیرضا سلیمی با 10471 رای

تفرش، آشتیان و فراهان: سینا کمالخانی

شازند: محمود احمدی بیغش با 24452 رای


نتایج قطعی انتخابات در استان هرمزگان:

ردیف حوزه انتخابیه نماینده منتخب تعداد آراء
۲۶۸ بندر عباس، قشم، ابوموسی، حاجی‌آباد و خمیر    
۲۶۹ بندر عباس، قشم، ابوموسی، حاجی‌آباد و خمیر    
۲۷۰ بندر عباس، قشم، ابوموسی، حاجی‌آباد و خمیر    
۲۷۱ بندر لنگه، بستک و پارسیان احمد جباری ۳۰.۷۰۲
۲۷۲ میناب، رودان، جاسک، سیریک و بشاگرد حسین رئیسی ۱۰۳.۴۷۰

بندرعباس، ابوموسی، حاجی آباد، بندرخمیر: مرادی (مستقل نزدیک به اصلاح طلب)، آشوری (اصلاح طلب حامی دولت)، آرامی(اصلاح طلب)

بندر لنگه، بستک، پارسیان: جباری(اصولگرای مستقل)

میناب، رودان، جاسک، سیریک و بشاگرد: حسین رئیسی (اصولگرا)

پیروزی جباری در غرب و رییسی در شرق هرمزگان قطعی شد


نتایج قطعی انتخابات در استان همدان:

ردیف حوزه انتخابیه نماینده منتخب تعداد آراء
۲۷۳ همدان و فامنین    
۲۷۴ همدان و فامنین    
۲۷۵ ملایر احد آزادی‌خواه ۳۶.۴۷۸
۲۷۶ ملایر هادی بیگی‌نژاد ۲۲.۰۶۲
۲۷۷ بهار و کبودرآهنگ    
۲۷۸ رزن و درگزین حسن لطفی ۱۹.۸۶۵
۲۷۹ نهاوند علیرضا شهبازی ۱۸.۵۷۸
۲۸۰ اسدآباد کیومرث سرمدی‌واله ۲۶.۱۱۱
۲۸۱ تویسرکان محمدمهدی مفتح ۱۶.۲۵۸

تویسرکان : دکتر مفتح گرایش اصولگرا با 16258 رای

نهاوند : آقای شهبازی گرایش مستقل با بیش از ۱۸ هزار رای

رزن: آقای لطفی گرایش اصلاح طلب با 19865 رای

اسدآباد : کیومرث سرمدی با ۲۶۱۱۱ رای (اصولگرا)

کبودراهنگ بهار : آقای جعفری گرایش اصولگرا

ملایر: آقای آزادیخواه گرایش اصولگرا و آقای بیگی نژاد گرایش اصولگرا

حوزه انتخابیه همدان در حال شمارش آرا هستند و احتمالا نتایج آن در چندساعت دیگر خواهد بود .


نتایج انتخابات در استان یزد:

ردیف حوزه انتخابیه نماینده منتخب تعداد آراء
۲۸۲ یزد، اشکذر و ندوشن    
۲۸۳ اردکان محمدرضا دشتی‌اردکانی ۱۸.۸۴۸
۲۸۴ مهریز و بافق محمدرضا صباغیان‌بافقی ۲۶.۸۶۵
۲۸۵ تفت و میبد سید جلیل میرمحمدی‌میبدی ۲۰.۲۸۶

با 15 هزار و 848 رأی مردم شهرستان اردکان، محمدرضا دشتی اردکانی به‌عنوان نماینده منتخب مردم در مجلس یازدهم راهی بهارستان شد.

در حوزه میبد وتفت سید جلیل میرمحمدی قطعی شد.

در حوزه بافق، ابرکوه، خاتم، مهریز و بهاباد صباغیان با گرایش اصولگرا قطعی شد.
 
در حوزه یزد صالح جوکار قطعی شد.
 
حوزه انتخابیه اردستان: سید صادق طباطبایی نژاد با 13229 رای
 
حوزه انتخابیه نایین: الهام آزاد با 8570 رای

اقلیت‌های مذهبی

ردیف حوزه انتخابیه نماینده منتخب تعداد آراء
۲۸۶ زرتشتیان    
۲۸۷ آشوریان و کلدانی    
۲۸۸ مسیحیان ارمنی جنوب ایران روبرت بگلریان ۱.۱۵۸
۲۸۹ ارامنه شمال    
۲۹۰ کلیمیان    
 

این خبر تکمیل می‌شود...

منبع: فرارو

بازدید از صفحه اول
ارسال به دوستان
نسخه چاپی
نظر شما
در زمینه ی انشار نظرات مخاطبان رعایت چند نکته ضروری است
لطفا نظرات خود را با حروف فارسی تایپ کنید خبر داغ مجاز به ویرایش ادبی نظرات مخاطبان است خبر داغ از انتشار نظراتی که حاوی مطالب کذب, توهین یا بی احترامی به اشخاص ,قومیت ها, عقاید دیگران, موارد مغایر با قوانین کشور و آموزه های دین مبین اسلام باشد معذور است. نظرات پس از تایید مدیر بخش مربوطه منتشر میشود.
نام:
ایمیل:
* نظر: