کد خبر: ۶۶۵۷۱۰
تاریخ انتشار: ۲۰ خرداد ۱۳۹۵ - ۱۴:۴۱
تعداد بازدید: ۵۲۸۴۱۳
یکی از عوارض خود ارضایی پسران این است که پس از مدتی دچار بی اختیاری در ادرار و انزال می شوند.

عوارض و آسیب های خود ارضایی پسرانبه گزارش خبرداغ به نقل از شفا آنلاین،از عوارض خود ارضایی پسران می توان به بی حوصلگی، عدم تمرکز، ناتوانی جسمی و سردردهای میگرنی اشاره کرد. یکی از اثرات روحی خود ارضایی در پسران مبتلا شدن آنها به اضطراب شدید است.

خود ارضایی چیست؟

انجام عمل خود ارضایی در هر شرایط امکان‌پذیر است که با انجام اعمالی خاص باعث ارضاء شدن فرد می شود، هم در رابطه جنسی و هم در خود ارضایی عمل ارگاسم صورت می گیرد ولی در خود ارضایی اندام خود را وادار می‌سازیم تا طی یک رابطه مجازی به ارگاسم برسد اما در یک رابطه جنسی تمامی اندام‌های بدن با یکدیگر همکاری دارند و نیازی نیست که در ذهن خود محیطی را بازسازی کنید در نتیجه ذهن در آرامش بیشتری قرار می گیرد از این رو تأثیر روحی و روانی بسیار مفیدی به همراه دارد.

عوارض روحی خودارضایی در پسران

پسرانی که زود تحریک می‌شوند و برای ارضای خود به سوی انجام خودارضایی می‌روند باید بدانند که خود ارضایی تحریک پذیری را به میزان زیادی افزایش می دهد از این رو تنها با این کار عطش خود را زیادتر می کنید. پسرانی که به خود ارضایی اعتیاد دارند مطمئناً در زندگی زناشویی خود و در رابطه جنسی با شریک خود دچار مشکل جدی خواهند شد.

حتما بخوانید: 

افزایش میل جنسی بدون نیاز به دارواین افراد از رابطه جنسی حقیقی به ارگاسم نخواهد رسید و نخواهند توانست خود و شریک جنسی خود را ارضاء کند و از لذت کافی بهره مند شوند. این گونه پسران معمولاً انسانهای سردی خواهند شد. از تاثیرات روحی اعتیاد به خودارضایی در پسران می‌توان بی حوصلگی، عدم تمرکز، لاغری، ناتوانی جسمی و سردردهای میگرنی را نام برد. اعتیاد به خودارضایی آسیب های زیادی از نظر جسمی و جنسی به فرد وارد می‌سازد.

عوارض جسمی خود ارضایی پسران

عوارض و آسیب های خود ارضایی پسران

 خودارضایی یک نوع مرگ تدریجی است که عوارض خیلی بد و گاهی جبران ناپذیر چه برای پسرها و چه دخترها دارد، بعضی از عوارض خودارضایی در پسرها و دخترها مشترک است.

1- از دست دادن زیبایی تدریجی با خود ارضایی:

زیبایی همیشه چیزی بوده که همه  دنبال آن هستند، و مطمئنن هیچ کس نیست که دنبال زیبایی نباشد و زیبا بودن و جذاب بودن را دوست نداشته باشد، ولی خودارضایی در پسران و دختران عملی است که طی مدتی روی چهره و مخصوصا چشمها اثر می گذارد. چشمهای کسی  که خودارضایی می کند دیگر هیچ براقی و جذابیتی ندارد! حالت افسرده و افتاده می گیرد. در فردی که خودارضایی می کنند، رنگ پوست به تدریج کدر می شود، جوش های زیادی روی بدن و از جمله صورت او می گیرد این عارضه خودارضایی مشترک بین پسران و دختران است.

2-خود ارضایی و ایجاد اندامی نا متناسب و بد:

این عارضه خود ارضایی هم یک امر مشترک بین پسران و دختران است، بعد از اعتیاد پیدا کردن به خودارضایی شخص گرفتار به خود ارضایی، کم کم یک اندام زشت و نامتناسب پیدا می کند، کوچک شدن نامتناسب رانها و باسن، لاغری نامتناسب، و ... که می شود گفت بستگی به ژنتیک و تعداد دفعات خودارضایی دارد.

3-درد در کشاله ی ران با انجام خود ارضایی:

داشتن درد شدید در کشاله ی ران و تخمدانها یکی از عوارضی که بین دخترها و پسرها مشترک است و تا چند روز بعد از خودارضایی ادامه دارد.

4-خود ارضایی و ریزش موهای سر :

خودارضایی در دختران و پسران می تواند باعث ریزش موهای سر شود.

5- آسیب روحی و اجتماعی:

پسرانی که خودارضایی می کنند همیشه عذاب وجدان دارند از گناهی که کرده اند! این افراد بي اراده، تنبل، كمرو، تندخو، خودخواه، بدبين، عبوس و قدرت سازش با مردم را ندارند.

6- رابطه زود انزالی با خود ارضایی در پسران:

پسرها و مردانی که خودارضایی می کنند در آینده وقتی می خواهند با همسرشان رابطه جنسی سالم داشته باشند دچار زود انزالی شدید می شوند که این خصلت بد برای تمامی مردهاست.

 بیشتر بخوانید: 

یک معجونی گیاهی فوق العاده برای درمان زود انزالی مردان+ طرز تهیه معجون7-خود ارضایی پسران و زیاد شدن قوس كمر آنها:

پسرهایی که خودارضایی می کنند به شکل بد و ناهنجاری کمرشان گود می شود به شکلی که در آینده دچارکمر دردهای شدیدی می شوند.

8-تنگی نفس:

یکی دیگر از عوارض خود ارضایی در پسران مبتلا شدن به تنگی نفس است. این عارضه در پسرهایی صادق  است که به صورت خوابیده خودارضایی می کنند که حتی با مراجعه به پزشک هم این مشکل مشخص نمی شود.

9-رابطه خود ارضایی پسران با بی اختیاری ادرار:

پسرهایی که با حلقه کردن دستاشان به دور آلتشان و ایستاده خودارضایی می کنند دچار بی اختیاری در ادرار و انزال می شوند!

10-دفع بی اختیار منی به علت خود ارضایی:

از دیگر مضرات خود ارضایی پسران دفع بی اختیار منی است. پسرهایی که به عمل بد خود ارضایی اعتیاد دارند دچار دفع شدن بی اختیار منی در خواب یا بیداری از آلت تناسلی می شوند.

11-خود ارضایی در پسران و ضعف در قوای جسمانیشان:

ضعف و تحلیلِ قواىِ جسمانى‏ کاهش انرژى جسمانى بدن از مضرات مهم و جبران ‏ناپذیر خودارضایى پسران است. احساس خستگى عارضه طبیعى انزال است، اگر خودارضایى در شبانه روز به دفعات تکرار شود.

این احساس خستگى در ساعات مختلف همراه انسان است. در نتیجه به مرور زمان ضعف و بى حالى در فرد تثبیت شده و یک طبیعت ثانوى براى او ایجاد مى‏ کند. کاهش و تخلیه مکرر قواى جسمانى در پسرانی که خود ارضایی می کنند به ضعف عمومى و دائمى بدن و بالاخره به پیرى زودرس مى ‏انجامد. همچین باعث افت فشار شدید می شود.12- ایجاد درد در استخوانها و کمر به علت خود ارضایی:

از مضرات خود ارضایی پسران ایجاد دردهای استخوانی و کمر درد در آنها است. هنگام ارگاسم در خودارضایی کلسیم خیلی زیادی از بدن خارج می شود به خاطر همین پسرانی که خودارضایی می کنند همیشه توی کمر استخونهاشان احساس ضعف و درد می کنند، پسرانی که اعتیاد شدید به خود ارضایی دارند ممکن است دچار فلج عمومی بدن شوند.

13-ضعف در چشمها و بینایی به علت خود ارضایی:

از عوارض خود ارضایی پسران می توان به ضعف بینایی اشاره کرد. ضعف بینایى خود ارضاى به تدریج در نور چشم و قدرت بینایى اثر مى ‏گذارد و آن را کاهش مى ‏دهد. درجات و شدت ضعف چشم بستگى به درجات و شدت خودارضایى پسران دارد و این به حدى است که گاه به نابینایى منجر مى‏ شود.

14-مریض شدن پی در پی:

از دیگر مضرات خود ارضایی پسران که می توان نام برد کاهش توان جسمی و زود بیمار شدن است. شخص خودارضا بدن خیلی ضعیفی دارد و آمادگی هر نوع بیماری را دارد. بدن این گونه افراد نمى ‏تواند در مقابل میکروبها و ویروسها از خود دفاع کند.

15-اضطراب و دلهره ی شدید با خود ارضایی:

یکی از اثرات روحی خود ارضایی در پسران مبتلا شدن آنها به اضطراب شدید است. اضطراب دلهره و دلواپسى از ویژگیهایى است که دائماً پسران خودارضا را رها نمى‏ کند، این افراد مرتب با خود درگیر هستند و نمى‏ توانند با خود کنار بیایند. در افرادی که خود ارضایی می کنند معمولا افکار آشفته، وسواس فکرى، بى ثباتى، درهم ریختگى فکرى دامن گیر آنهاست: «نکند کسى بفهمد»، «کى و چگونه این کار را تکرار کنم»، «کى مى ‏شود نجات پیدا کنم» و.. پسرانی که خود ارضایی دارند لحظه اى آرام و قرار ندارد، سرزنش و تحقیر خود به علت ارتکاب گناه، شخصیت آنها را در هم مى ‏کوبد. گاهى تأخیر در ترک و این که بعد از ترک چه مى‏ شود، امان آنها را مى‏ گیرد.

16-خود ارضایی پسران و کم شدن حافظه آنها:

از پى آمدهاى خودارضایى پسران ضعف حافظه، حواس پرتى و ناتوانى در تمرکز فکرى‏ است. همچنین ضعف و تحلیل قواى جسمانى نیز از عوارض خود ارضایی در پسران  است و این به نوبه خود ناشى از اختلال در عملکرد سیستم مغز و اعصاب است.

اختلال در این سیستم موجب مى ‏شود که بخش حافظه کارایى لازم را نداشته باشد. علاوه بر این، شخصِ مبتلا به خودارضایى به خاطر تمرکز در این عمل و توجه نسبتاً مداوم به موضوعات جنسى، حواس پرت و ناتوان در تمرکز فکرى است که این خود عامل دیگرى براى کاهش مستمر حافظه است.

17-ضعیف شدن اعصاب به علت خود ارضایی:

پرخاش‏گرى و بداخلاقی از دیگر عوارض خود ارضایی پسران است.‏ شخصِ خودارضا نسبت به کوچک‏ترین محرک محیطى حساس است، حوصله گفت و گو با دیگران را ندارد، زود رنج است و سریعاً از کوره در مى ‏رود، به نور زیاد، صدا، رفت و آمد و… حساسیت فوق‏ العاده دارد. افرادی که خود ارضایی می کنند اعصاب ضیفی دارند، سریع اعصبانی می شوند سر همه داد می کشند!

آسیب مراکز عصبى و غدد در مغز در اثر خودارضایى و تحریک زیاد، هیپوتالاموس آسیب مى‏بیند. مغز و مراکز حساس دیگر مکرراً دچار کاهش نسبى جریان خود مى‏ شوند و از این طریق آسیب ‏هاى جبران‏ ناپذیر  بر آنها وارد مى ‏شود. تخلیه ‏هاى مکرر عصبى، موجب ضعف اعصاب مى‏ شود.

خودارضایى ‏هاى مکرر، مرکز عصبى را دچار حساسیت و ضعف و خستگى و اختلال مى ‏سازد. به گفته یکى از دانشمندان، خود ارضایى موجب ضعف قواى شهوانى و بى رمق و بى جان شدن آنها مى ‏شود. به طور کلى اختلال قواى بینایى، شنوایى مثل صداى زنگ در گوش و وز وز کردن و… از ضعف و اختلال اعصاب است.

راه‏های درمان‏ برای اعتیاد به خود ارضایی بیمار گونه:

نخستین گام برای درمان خود ارضایی بیمار گونه، اعتقاد و ایمان به درمان‏ پذیری آن و دوری از یأس و ناامیدی است. اما رسیدن به نتیجه و ایجاد هرگونه تغییر و دگرگونی نیازمند گذشت زمان، انتخاب راه صحیح و به کارگیری دقیق دستورها است.

 

راههای درمان موقت خودارضایی در پسران:

عوارض و آسیب های خود ارضایی پسران

* یکی از راههای ترک خود ارضایی در پسران انجام ورزش است. در واقع با انجام دادن ورزش های بسیار بسیار سنگین تا سر حد خستگی می توان خود ارضایی را به طور موقت درمان کرد.

* درمان خود ارضایی با روزه گرفتن و عدم اسفاده از غذاهای محرک مانند شکلات و موز و عسل …

* از جمله راههای پیشگیری از خود ارضایی در پسران که می توان ذکر کرد این است که باید از مشاهده فیلمها و عکسهای محرک پرهیز کنند.

* پسران باید از خواندن داستانهای محرک پرهیز کنند تا برای خود ارضایی تحریک نشوند.

* برای جلوگیری از خود ارضایی از تنهایی و تنها ماندن در یک اتاق پرهیز کنید.

* برای کاهش خود ارضایی یک رابطه عاطفی با جنس مخالف را ایجاد کنید.

* وقت خود را با کارهای مختلف پر کنید تا جایی که وقت بیکاری برای خیالپردازی شما نماند.

* برای جلوگیری از خود ارضایی با دوستانی که فکر و ذکرشان مربوط به مسائل جنسی می باشد معاشرت نکنید.

* پسران باید برای کاهش عمل خود ارضایی از نگاه کردن بر روی اندامهای بانوان پرهیز کرده و یا از صحبت کردن شهوت آمیز با جنس مخالف بپرهیزند.

راه های درمان دائم خود ارضایی پسران:

تنها راه دائم برای ترک استمنا یا خود ارضایی پسران ازدواج از نوع دایم یا موقت می باشد به طوری که فرد روابط زناشویی منظم داشته باشد. پسران بعد از ازدواج و داشتن رابطه جنسی به راحتی می توانند خود را متقاعد کنند که به سمت خودارضایی نروند.

بازدید از صفحه اول
ارسال به دوستان
نسخه چاپی
انتشار یافته: ۷۱۰
در انتظار بررسی: ۰
غیر قابل انتشار: ۱۴۴
صادق
Iran, Islamic Republic of
۱۸:۰۴ - ۱۳۹۵/۰۶/۲۹
28
124
سلام خسته نباشید. متاسفانه 3 سالی میشه مبتلا به این بیماری هستم. تنگی نفس دارم ولی نه زیاد. اگه به کلی این عادت رو ترک کنم مشکلم حل میشه؟
پاسخ ها
ناشناس
Iran, Islamic Republic of
۰۹:۴۴ - ۱۳۹۸/۱۱/۲۹
بابا بیماری کجا بود بعد بلوغ نیاز جنسی غالب میشه و این یک پدیده معمولی و سیل طبیعی و غریزی انسان است فقط سعی شود دفعات آن کم شه هیچ مشکلی ندارد و در ضمن عمل ارگاسم به تغذیه مناسب و خوردن مایعات نیاز دارد
محمد
Iran, Islamic Republic of
۲۰:۰۳ - ۱۳۹۹/۰۱/۲۲
ایا با ترک این عادت این مشکلات ذکر شده درمان میشود
علی
Iran, Islamic Republic of
۱۶:۲۱ - ۱۳۹۵/۰۸/۱۹
48
181
واقعا حرف نداره من میخواهم تمام تلاشم رو کنم تا بتوانم این مرگ خاموشی رو تمومش کنم
پاسخ ها
یه جقی
Iran, Islamic Republic of
۱۹:۵۹ - ۱۴۰۰/۰۶/۲۸
من روزی ۳الی۴بارمیزنم و هر روز سرحال تر از دیروزم
رضا
Iran, Islamic Republic of
۱۳:۲۹ - ۱۳۹۵/۰۹/۰۱
28
192
من خیلی شدید به این کار وابسته شده بودنم ولی بعد از خواندن این مطالب تصمیم گرفتم که دیگر این کار را انجام ندهم ممنون از مطالب تون
پاسخ ها
ناشناس
Iran, Islamic Republic of
۰۹:۴۷ - ۱۳۹۸/۱۱/۲۹
خود ارضایی در جهت رسیدن به حد انزال و احساس لذت یک پدیده غریزی است و امکان ترک ندارد الکی تصمیم های خودسرانه نگیرید
مهدی
Iran, Islamic Republic of
۲۰:۵۵ - ۱۳۹۵/۰۹/۲۴
67
121
منم ازامشب ترک عادت میکنم ازاین کار نفرت پیداکردم
پاسخ ها
Ali
Iran, Islamic Republic of
۱۵:۲۶ - ۱۳۹۹/۰۶/۱۰
ای کاش قلم پام میشکستو ۴ سال پیش نمیرفتم این کار زشتو انجام بدم هربار که این کارو انجام میدم حالم به شدت بد میشه دیگه از حموم میترسم واقعا دیگه امیدی بع این زندگی ندارم خدایا چه کار کنممم فقط یه بار تونستم بزارم کنار حدود ۱ سال بعد دوباره شروع کردم ولی بدتر شد حالم به طوری که رفتم سیگار کشیدم
فرهاد
Iran, Islamic Republic of
۱۵:۴۵ - ۱۳۹۵/۰۹/۲۶
34
113
باتشکر از شماکه منو از خواب بیدارم کردین امیدوارم بتونم به مشکلم غلبه کنم.
فرهاد
Iran, Islamic Republic of
۱۵:۴۵ - ۱۳۹۵/۰۹/۲۶
16
98
باتشکر از شماکه منو از خواب بیدارم کردین امیدوارم بتونم به مشکلم غلبه کنم.
ناشناس
Iran, Islamic Republic of
۲۱:۴۱ - ۱۳۹۵/۰۹/۲۸
33
66
مدرکی یا سندی یا تحقیق پزشکی معتبری برای این مقاله اگر دارید ذکر کنید .
پاسخ ها
ناشناس
Iran, Islamic Republic of
۰۹:۴۸ - ۱۳۹۸/۱۱/۲۹
دنبال مدرک نباش که هیچ
ناشناس
Iran, Islamic Republic of
۰۹:۰۰ - ۱۳۹۵/۱۰/۱۰
26
69
کاش میشد این مطالب رو به همه گوشزد کرد یک اطلاع رسانی عمومی متاسفانه جوونای زیادی بدون اطلاع از این عارضه گرفتار چنین مشکلی هستن .کاش بجای این همه پیامای تبلیغاتی که رو گوشیها میاد یکبار هم در مورد این مشکلات صحبت میشد
ناشناس
Iran, Islamic Republic of
۱۴:۳۵ - ۱۳۹۵/۱۰/۱۱
15
60
متاسفانه پسربیست ودوساله من مدت دوساله که گرفتاراین مرگ خاموش شده وبابی شرمی تمام مرتب این کارروانجام میده ومیدونه که من وپدرش هم متوجه این رفتارزشتیم اماهمچنان ادامه میده.
ازجوونامیخام پیشنهادبدن چطواونومتوجه خطرات این عمل کنم.خیلی لاغرشده وسردردای شدیدی هم داره.
پاسخ ها
ناشناس
Iran, Islamic Republic of
۰۴:۳۶ - ۱۳۹۹/۰۱/۰۵
بیا تلگرامم بگم بهت ۰۹۳۷۱۸۴۵۹۰۳یاواتساپ
محمود
Iran, Islamic Republic of
۱۷:۵۱ - ۱۳۹۵/۱۰/۱۱
13
45
چند وقتی است که به شدت تمایل به خود ارضای دارم چکارکنم
Reza
Iran, Islamic Republic of
۱۶:۰۶ - ۱۳۹۵/۱۰/۱۲
12
47
خود ارضایی روی رشد قد هم تاثیر داره؟
ارش
Iran, Islamic Republic of
۱۷:۰۸ - ۱۳۹۵/۱۰/۱۹
22
96
من نامزدم وختی با نامزدم میخوابم در اوج شهوت میرسم ولی نمیتونم کاری کنم آیا این در بدن مضره یانه میخوام بدونم عوارض ببار میاره یا مشکل نداره
احمد
Iran, Islamic Republic of
۰۰:۲۳ - ۱۳۹۵/۱۰/۲۱
9
53
برید بدنسازی راه خوبیه 100 درصد
قاسم
Iran, Islamic Republic of
۱۵:۳۱ - ۱۳۹۵/۱۰/۲۲
20
59
از امشب ترک میکنم
پاسخ ها
ناشناس
Iran, Islamic Republic of
۰۹:۴۹ - ۱۳۹۸/۱۱/۲۹
باشه ما هم باور کردیم
محمد بکن
Iran, Islamic Republic of
۱۷:۲۹ - ۱۳۹۹/۱۰/۱۷
من یک سال قرار امشب ترک کنم
علی
Iran, Islamic Republic of
۱۶:۱۲ - ۱۳۹۵/۱۰/۲۲
20
49
با سلام میخاستم بدونم اگه خود ارضایی رو کنر بزارم
علائمش مثل کمر درد وغیره خوب میشه ؟
و زیبایی به چهره بر می گرده
محسن
Iran, Islamic Republic of
۲۱:۳۳ - ۱۳۹۵/۱۰/۲۴
28
83
منم یه زمانی نگاه خیلی بد و منفی نسبت به خودارضایی داشتم اما چن روز پیش که با یه روانپزشک راجع بش صحبت کردم گفت که در هیچ منبع علمی هیچ عارضه ای برای این عمل ذکر نشده و فقط باعث مصرف انرژی میشه که خب در رابطه جنسی هم همین اتفاق می افته.
در سایت های خارجی و ویکی پدیا هم این نگاه وحشتناک که در سایت های ایرانی هست راجع به خودارضایی وجود نداره و بعضی وقت ها یکی از انتخاب های پزشک برای رفع فشار روحی بیمار است.
اما منابع علمی شما راجع به این همه عوارض چیه؟ خواهشا پاسخ دهید.
پاسخ ها
ناشناس
Iran, Islamic Republic of
۲۰:۴۵ - ۱۳۹۹/۱۲/۲۷
من از امشب با کمک خدا ترک میکنم مطمئنم که ترک میکنم
ناشناس
Iran, Islamic Republic of
۱۲:۰۳ - ۱۳۹۵/۱۰/۲۵
35
42
به نظر شما برای ترک خودارضایی ایجاد رابطه عاطفی با جنس مخالف یک راه حل است این پیشنهاذ نه تنها مخالف موازین شرعی اسلامی است بلکه یک خیانت است به نوجوانان واز چاله در امدن وبه چاه افتادن است
پاسخ ها
فردین
Canada
۲۳:۳۶ - ۱۳۹۹/۰۷/۰۴
چقدر زر میزنی ناشناس
ناشناس
Iran, Islamic Republic of
۱۰:۴۸ - ۱۴۰۰/۰۱/۱۲
هر دو یا سه روزی یک بار جق بزنی چیزیت نمیشه تازه بادست جق نزنین برین کس مصنوعی تهیه کنید انگار دارین کس میکنین خطری نداره
سعید
Iran, Islamic Republic of
۱۲:۴۳ - ۱۳۹۵/۱۰/۲۸
14
47
باسلام من روزی 3یا4بار خود ارضایی میکردم. ولی الان که فهمیدم اینقدر ضرل داره میخوام بزارم کنار. البته آگه بتونم.
علی
Iran, Islamic Republic of
۲۰:۲۶ - ۱۳۹۵/۱۰/۲۹
11
22
وییل
پاسخ ها
کونی
Iran, Islamic Republic of
۱۷:۳۲ - ۱۳۹۹/۱۰/۱۷
دمت گرم بابا 4 بار
مهدی
Iran, Islamic Republic of
۱۴:۳۷ - ۱۳۹۵/۱۰/۳۰
9
13
خیلی عالی بو د ممنون
مهدی
Iran, Islamic Republic of
۱۴:۳۷ - ۱۳۹۵/۱۰/۳۰
6
19
خیلی عالی بو د ممنون
پشیمون
Iran, Islamic Republic of
۲۱:۲۹ - ۱۳۹۵/۱۱/۰۱
8
25
من الان چهار ساله اینکار زشت و به شدت انجام میدم و واقعا گودی شدید کمر ضعف بینایی و خستگی و افسردگی و لاغری پیش از حد دارم از امشب عهد میبندم که این کار نفرت انگیز و ترک کنم ای کاش دوباره مث اولم برگردم ای خدا خودت کمکم کن
ناشناس
Iran, Islamic Republic of
۰۹:۱۳ - ۱۳۹۵/۱۱/۰۲
4
44
قول میدم بزارم کنار
سعید
Iran, Islamic Republic of
۰۳:۵۰ - ۱۳۹۵/۱۱/۰۳
7
19
بهترین راه ترک خود ارضایی بدن سازیه..من از وقتی رفتم بئن سازی به ظاهرو زیباییم خیلی اهمیت میدم
این باعث شده ک خییلی تغییر کنم هم از نظر اندام هم زییایی
در ضمن بدن سازی ی جورایی باعث تقویت ارادم شده
fari
Iran, Islamic Republic of
۲۱:۲۱ - ۱۳۹۵/۱۱/۰۳
6
31
من الان۷سال انجام میدم دیگه خسته شدم .هربار ترک میکنم بازم این شهوت لعنتی میاد سراغم با اینک میدونم این عوارض داره ولی باز ....خدایا کمکم کن .از این اطلاعاتتون ممنونم.
محمد
Iran, Islamic Republic of
۰۳:۱۷ - ۱۳۹۵/۱۱/۰۴
5
32
حدود 5 سال ک این عمل زشت انجام میدم .... هزار بار هم توبه کردم ولی باز شکوندم :(
واقعا عوارض خیلی شدیدی داره و باز هم ک میدونم عوارض داره باز این عمل زشت انجام میدم
من فوتبالیست سطح 1 استان و حتی کشور بودم
در سن 16 سالگی برای نوجوانان پرسپولیس توپ زدم
ولی از وقتی ک عمل خودارضاییم بیشترشد ب کل زندگیم آسیب زد
از چاقی و بد هیکلیم بگیرید تا ریزش مو و اخراج از باشگاه و ..... از همه مهم تر آبروم جلوی فک و فامیل و خانواده رفتن
بخدا خسته شدم
ولی نمیتونم.............
یکی کمکم کنه:(
ناشناس
United States
۰۴:۰۴ - ۱۳۹۵/۱۱/۰۵
6
20
تشکر از مطالب خوب تان
ناشناس
Iran, Islamic Republic of
۱۵:۲۵ - ۱۳۹۵/۱۱/۰۵
1
18
با سلام ...
خیلی از جوان ها ب علت نداشتن اطلاع از این مطالب و ندانستن عوارض آن ب این کار روی می آورند چقدررر خوب میشد اگر مدارس دبیرستانی و خیلی از جاهای دیگر اطلاع رسانی میشد کااااش ..
ناشناس
Iran, Islamic Republic of
۲۰:۵۱ - ۱۳۹۵/۱۱/۰۶
6
28
ابوالفضل مدت 2ماه نزدم
ناشناس
United States
۲۲:۰۲ - ۱۳۹۵/۱۱/۰۶
7
23
باسلام ...
به نظرم این عمل مخرب فقط و فقط به یه دلیل مهم در افراد بوجود میاد اونم تنهایی روحی به مدت زیاده، اینکه هر روز تنها باشی بری تو خودت... به نظرم این مهم ترین عاملشه.
جواد
Iran, Islamic Republic of
۱۶:۲۳ - ۱۳۹۵/۱۱/۰۷
8
24
از همین الان ترکش می کنم
یا علی
محمد
Iran, Islamic Republic of
۲۳:۰۴ - ۱۳۹۵/۱۱/۰۷
5
16
سلام
خیلی ممنون
از الان که این مطلب رو خوندم به خودم اومدم
ناشناس
United Kingdom
۰۳:۱۶ - ۱۳۹۵/۱۱/۱۳
7
9
ممنون از معلومات که در باره این عمل زشت ارایه کردین منم از امین شب قول میدم ترکش کنم خیلی لاغر وضعیف شدم قول میدم قول میدم ترکش میکنم دیگه نمیخان این عمل زشت وناگوار را انجام نمیدم ممنونم ازت
خاموش
Iran, Islamic Republic of
۰۴:۱۱ - ۱۳۹۵/۱۱/۱۳
6
19
نکنید از این کارا بخدا فقط ابروتونو میبره
ناشناس
United States
۱۶:۴۲ - ۱۳۹۵/۱۱/۱۳
9
34
علیرضا هستم یک معتاد
مبین
Saudi Arabia
۱۸:۴۷ - ۱۳۹۵/۱۱/۱۳
11
34
سلام
مرسی واقعا خیلی خوب بود متاسفانه من 2سالی میشه به این مریضی مبتلا شدم و همه تلاشم اینه ک از این بیماری خلاص بشم این اطلاعات شما خیلی کمکم کرد مرسی
حامی
Iran, Islamic Republic of
۲۰:۳۶ - ۱۳۹۵/۱۱/۱۳
6
12
با سلام ایا ترک این کار گناه و زشت حرام باعث برگشت قوای جنسی میشود من دو سالی هست این کار را انجام میدم ایا درست میشود ایا در اینده بچه دار میشوند کسانی که این کار را انجام میدهند ممنونم لطفا جواب بدهید
پاسخ ها
از وطن
United States
۰۸:۰۴ - ۱۳۹۹/۱۰/۲۰
اری بچه دار هم میشی ناراحت نباش پدرت هم از این کارا کرده وهمه از این کارها را کردند و می کنند نگران نباش برو کارتو بکن به درس ها
یت خوب برس و اینده تو بساز.
حسام بهشتی
Iran, Islamic Republic of
۱۶:۵۴ - ۱۳۹۵/۱۱/۱۴
7
31
سلام و خسته نباشید .من الان شیش ساله هر روز دارم ...
به خدا دبگه خسته شدم .فکرم نمی کنم بتونم ترک کنم .از امشب ازممو جزم میکنم .
پاسخ ها
امیر
Iran, Islamic Republic of
۱۱:۴۴ - ۱۳۹۸/۱۱/۱۰
من به این بیماری معتاد بودم ولی الان ۵روزه ترک کردم سرکه انگور خیلی کمکم کرده من روزی دو بار حداقل این کارو انجام میدادیم جوش صورت من بعد ۵روز کرم خیلی کم شده
ناشناس
Iran, Islamic Republic of
۰۰:۱۱ - ۱۳۹۵/۱۱/۱۷
2
16
دیگه نمیخوام انجامش بدم همه عوارضارودارم میبینم
حسین
Iran, Islamic Republic of
۲۳:۰۹ - ۱۳۹۵/۱۱/۱۷
5
6
با سلام.میخواهم ترک کنم نمی شود وپوست صورتمم کدرمانند به مشکی شده است
چیکارکنم
ebliss
Iran, Islamic Republic of
۱۷:۳۰ - ۱۳۹۵/۱۱/۱۸
1
15
یا علی
میزارم کنار از همین الان
مرسی از مطالب خوبتون
عباس
Iran, Islamic Republic of
۱۸:۵۶ - ۱۳۹۵/۱۱/۱۸
2
17
منم این عوارض دارم. بخصوص ریزش مو، آیا با کنار گذاشتنش برمیگردن موها?
من شنیدم ک اختلاق هورمنی مثل دوپامین میتونه برگردونه بعد از درمان
حسین
Iran, Islamic Republic of
۲۳:۰۶ - ۱۳۹۵/۱۱/۱۸
5
21
سلام وباعرض خسته نباشیدوتشکربابت مطالب مفیدتان.من متاسفانه4ساله که مبتلابه این بیماری هستم.هربارهم که توبه کردم بازاین رفتاربد به دنبال من میاد.ولی دیگه ازهمین امشب میخام که این کارروترک کنم واقعا پشیمونم.کاش میشداین مطالب رودریک اطلاع رسانی عمومی گوش زدکردیاحتی دردبیرستان ها آن رادرس داداماکه حیییییییییییف نمیشه.وگرنه مانوجوان های بدشانس گرفتار این بیماری نمیشدیم.
فکرکنم من کل سوال هایی رو که همه گفتن رو جمع بندی کردم واماسوالات:آیااگه این عادت روترک کنیم بعدازمدتی قد"زیبایی"افسردگی"پرخاشگری"جوش"پوست ماسفید وچیز هایی که نامبرده شد خوب میشه ؟لطفا پاسخ دهید چون من حرف های دوستان را کلی گفتم.خواهشن پاسخ بدید.
درآخرهم بازم ازشما متشکرم که مغز تارشده ی من رو روشن کردید.انشاالله که خداهرچه میخواهیدروبرآورده کنه.لطفا به سوالات من جواب بدید.باتشکر.
عرایضی بودازیک بنده گمراه.
امیر حسین
Netherlands
۱۵:۳۹ - ۱۳۹۵/۱۱/۲۰
2
25
سلام ممنون باوت راهنماییتون من تا به حال چندین سعی کردم این عادت رو ترک کنم اماهروقت که خواستم ترک کنم بعد از سه روز بدنم گرفت ودوباره این عمل رو انجام دادم از خدا میخوام به من وکاسانی که مانند من هستند کمک کنند
پاسخ ها
ناشناس
Iran, Islamic Republic of
۱۵:۱۹ - ۱۳۹۹/۰۲/۱۷
من ۱۴ سالمه و حدود ۶ سال است که این کار رو می کردم واز شما ممنونم که این مطالب را نوشتید و من همیشه در باشگاه فوتبالم نفس تنگی داشتم و تصمیم گرفتم تر ک کنم این کار را
نورالله
Iran, Islamic Republic of
۲۳:۲۳ - ۱۳۹۵/۱۱/۲۰
0
11
خسته شدم هیچ اراده ی برایم باقی نمانده امروز توبه ق فردا تکرار...فقط اراده می خواهد
پاسخ ها
ناشناس
Iran, Islamic Republic of
۱۷:۱۹ - ۱۳۹۹/۰۴/۱۳
ببین ولش کن خیلئ راحت
هه من وقتی حالم بد میشد اهنگ گوش می دادمو ورزش می کردم تو اتاق یا بیرون می رفتم .تمام به این سادگی
ناشناس
Iran, Islamic Republic of
۰۱:۲۲ - ۱۳۹۵/۱۱/۲۱
10
18
هرکی این کارو بکنه مغز نداره
مهدی
Iran, Islamic Republic of
۱۱:۴۷ - ۱۳۹۵/۱۱/۲۱
10
15
19سالمه حدود 5 ساله اینکارو کردم و الان حدود 19 روزه ترک کردم واقعا بده این کارو نکنید تو 19 سالگی هم کچل شدم و مشکلات روحی گرفتم و یه ماه بیمارستان ابن سیا بستری بود داخل شهرستان جزو نفرات برتر مدارس بودم ولی به خاطر همین رفتم بزرگ سال و ایندم خراب کردم ولی باز میگم هرگز تسلیم نمیشم و این بیماریو ریشه کن میکنم برام دعا کنید بوی خوش یار کجا و ما کجا ببین یار کجاستو ما کجا
علی
Iran, Islamic Republic of
۲۰:۰۰ - ۱۳۹۵/۱۱/۲۱
5
20
من نمی تونم خیلی سعی می کنم زانو درد دارم خیلی کم صبر شدم یه راه جلو پام بذارید ممنمون
عبدالله
Iran, Islamic Republic of
۰۲:۲۵ - ۱۳۹۵/۱۱/۲۲
3
13
سلام دوستان
بهترین راه برای ترک این کار تحریک نشدن و نگاه نکردن به لباس دخترا و زن هاست . بیاین با ترک زودتر این عمل زشت به زیبایی بدن خودتون و سلامتی تون کمک کنید.
ناشناس
Iran, Islamic Republic of
۰۰:۴۶ - ۱۳۹۵/۱۱/۲۳
1
22
ای کاش هیچوقت سراغش نمیرفتم
javad
Iran, Islamic Republic of
۱۷:۳۱ - ۱۳۹۵/۱۱/۲۴
3
14
سلام من ۳۰سال سن دارم ۱۳سالم هست که دچار بیماری خود ارضایی هستم راه های زیادیرم انجام دادم برای ترک اما نتیجه نداده دیگه خسته شدم از خودم تصمیممو صادقانه گرفتم برای ترک از راه کارهاتونم مچکرم
مجید
Iran, Islamic Republic of
۰۸:۳۶ - ۱۳۹۵/۱۱/۲۵
3
8
من هم به امید خدا کنار گذاشتم این عمل زشت ممنون از شم
محمدرضا
Netherlands
۱۶:۰۹ - ۱۳۹۵/۱۱/۲۵
2
8
سلام من حدودا ميشه دو ماه دست به اين عمل زدم چتوري ترك كنم اولش ترك كردم ولي باز شروع كردم كمكم كنين
محمد
Iran, Islamic Republic of
۱۴:۱۸ - ۱۳۹۵/۱۱/۲۶
1
9
اگه ترک شه ایا عوارض کم حافظگی و کم شدن ذهنم می ره با سند بفرستید ایمیلم
ناشناس
Iran, Islamic Republic of
۰۱:۰۴ - ۱۳۹۵/۱۱/۲۷
2
10
من۵ سال این کار راکردم ولی چندوقتی است که ترکش کردم شما هم می تونید فقط اراده قوی می خواهد ،
ناشناس
Iran, Islamic Republic of
۰۱:۰۴ - ۱۳۹۵/۱۱/۲۷
3
9
من۵ سال این کار راکردم ولی چندوقتی است که ترکش کردم شما هم می تونید فقط اراده قوی می خواهد ،
ناشناس
Iran, Islamic Republic of
۱۷:۴۷ - ۱۳۹۵/۱۱/۲۷
5
6
من حدود ۳ الی ۴ سال هست که به این بیماری وابسته شدم وتا الا هرکاری رو کردم تا بتونم این عادت بد رو ترک کنم اما موفق نشده ام ودوست دارم این مشکل رو به طور کلی ریشه کن کنم اما در سنی نیستم که بخواهم ازدواج کنم میشه یه راه حلی به من پیشنهاد بدید
فرحان
Iran, Islamic Republic of
۰۵:۳۳ - ۱۳۹۵/۱۱/۳۰
3
10
بهترین راه درمان اول نماز هست چون باعث ارامش روح میشع از شنا و یوگا خیلی خوبه من ۲ ساله این کار رو ترک کردم اولش سخته ولی باور کنید کمی اراده کنین موفق میشید قول میدم اگه دید خیلی نیاز دارید و میخواین خودارضایئ کنین دوش اب سرد خیلی خوبه
ناشناس
Iran, Islamic Republic of
۱۵:۳۵ - ۱۳۹۵/۱۱/۳۰
1
8
دمتون گرم
ناشناس
Iran, Islamic Republic of
۱۵:۳۵ - ۱۳۹۵/۱۱/۳۰
0
5
دمتون گرم
محمد
Iran, Islamic Republic of
۲۲:۵۹ - ۱۳۹۵/۱۱/۳۰
1
5
ممنون از مطالب تون
خسته
Australia
۰۱:۰۴ - ۱۳۹۵/۱۲/۰۲
1
9
سلام من متاسفانه 4 یا 5 سال به طور اعتیاد آور عمل خود ارضایی انجام میدم ولی اینبار قول میدم به شرفم به جان مادرم جان پدرم بخاطر خودم ترک کنم و دیگه از حالا این کار نکنم
عباس
Iran, Islamic Republic of
۲۱:۰۵ - ۱۳۹۵/۱۲/۰۲
2
5
سلام ممنون از مطلب خوبتون، منم ی مدت ترک کردم خیلی طعم شیرینی داره
اما چن روزه که رفتم سراغش،
تو یک کلام بهتون بگم که نماز اول وقت خیلی موثره.
احمد
Iran, Islamic Republic of
۰۱:۳۴ - ۱۳۹۵/۱۲/۰۳
1
6
سلام منم چندروزی هست که دیگه خودارضایی ممنونم ازتمام کسانی که این مطالب راگذاشته اند تابقیه هم اگاه شند من نظرم اینه هروقت خواستی وسوسه بشی سریع ازروپیغامها وعوارضش مورورداشته باشید
احمد
Iran, Islamic Republic of
۰۱:۳۶ - ۱۳۹۵/۱۲/۰۳
1
5
سلام منم چندروزی هست که دیگه خودارضایی ممنونم ازتمام کسانی که این مطالب راگذاشته اند تابقیه هم اگاه شند من نظرم اینه هروقت خواستی وسوسه بشی سریع ازروپیغامها وعوارضش مورورداشته باشید
ناشناس
Iran, Islamic Republic of
۱۴:۱۱ - ۱۳۹۵/۱۲/۰۴
0
8
خیلی عالی.خدا کنه منم راحت بشم از این بیماری اعتیاد خود ارضایی
حسین
United States
۱۸:۱۹ - ۱۳۹۵/۱۲/۰۵
2
6
چه ملت ... بودن خبر نداشتیم
ناشناس
Iran, Islamic Republic of
۲۰:۱۹ - ۱۳۹۵/۱۲/۰۵
11
4
هیچ اثری روچشم نداره
ناشناس
Iran, Islamic Republic of
۲۰:۵۴ - ۱۳۹۵/۱۲/۰۵
13
7
سلام خداییش هیچ تاثیری روی چشم وبدن نداره چرابااین حرفاافرادراناامیدمیکنید
محمد خ
Iran, Islamic Republic of
۰۲:۲۵ - ۱۳۹۵/۱۲/۰۶
5
12
سلام منم پنج ساله می زنم و واقعا تمام استخوان هام صدا می دن و واقعا درد می کنن ولی بازی می خوام ترک کنم ولی باز یه احساسی بهم دست می ده که نمیشه ترک کرد باز مجبورم این کار زشت رو انجام بدم ... از امشب انشاالله ترک می کنم و دیگر به سمت این کار نمی رم ... برام دعا کنید بتونم ترک کنم .. منم برا همه کسانی که به این کار زشت عادت کرده اند دعا می کنم تا بتوانتد ترک کنند... واقعا چهره ام زشت و رنگ پوستم فرق کرده و همیشه بی حوصله ام و سردرد دارم و پشتم هم درد می کنه .و زیر چشمامم واقعا گود شده ... متشکرم ... یا علی
علیرضا
Iran, Islamic Republic of
۲۲:۰۷ - ۱۳۹۵/۱۲/۰۶
2
17
حدود ۴سال این کار میکنم چشمام ضعیف شده لاغر شدگ زیباییم از دستم رفت
مسافر
Iran, Islamic Republic of
۱۴:۴۷ - ۱۳۹۵/۱۲/۰۷
0
8
سلام.منم مثل خیلی از شماها این عمل زشت رو به مدت پنج ماهی انجام میدادم،اما یه دوهفته ای میشه که نمازم رو شروع کردم و تو ترکم،نماز خیلی کمک میکپه،عوارض خیلی بدی داره ،ریزش مو و بدشدن چهره،تو فوتبال بازیکن استانمون شده بودم و یه جورایی هرروز داشتم به تیم های بهتری میرسیدم ،اما این عمل زشت و ناپسند من و از همه چیزم دور کرد،بهامید خدا میخوام دیگه اصلا تکرار نکنم این کار رو و به تمرینات فوتبال برگردم و انشاالله بتونم به دوران قبلم برسم
حمید رضا
Iran, Islamic Republic of
۱۵:۱۴ - ۱۳۹۵/۱۲/۰۷
2
5
خدا میبخشه از همین ترک کنید میتونید من ترک کردم
حمید رضا
Iran, Islamic Republic of
۱۵:۱۶ - ۱۳۹۵/۱۲/۰۷
1
10
خدا میبخشه از همین ترک کنید میتونید من ترک کردم
پاسخ ها
محمد صالح
Iran, Islamic Republic of
۱۷:۱۰ - ۱۳۹۹/۰۶/۲۳
خدا خودش کمک کنه .
منکه زیبا بودم الان داغون ترین فرد تو خانواده شدم
نیما م
Iran, Islamic Republic of
۲۱:۲۴ - ۱۳۹۵/۱۲/۰۷
4
6
من هر کاری رو انجام میدم نمیتونم اینو ترک کنم
پاسخ ها
ناشناس
Iran, Islamic Republic of
۱۰:۱۱ - ۱۳۹۵/۱۲/۲۱
میشه
کیوان
United States
۰۰:۵۸ - ۱۳۹۵/۱۲/۰۹
1
10
من خیلی خسته شدم ازاین کاردیگه نمیتونم بخداهرکاری میکنم شهوت نمیزازه نمیدونم چیکارکنم خدونداکمکم کن دیگه نا ندارم
بیرور
Iran, Islamic Republic of
۱۵:۱۵ - ۱۳۹۵/۱۲/۰۹
2
4
بابت این مطالب مفید از شما خیلی متشکرم از امروز تلاش می کنم تا ازاین بیماری رها یابم
دوباره تشکر می کنم
سرور
Iran, Islamic Republic of
۰۱:۵۴ - ۱۳۹۵/۱۲/۱۱
2
5
قابل توجه کسانی که میگن تاثیر بدی نداره,یک نگاهی به آمار کسانی ک از نتیجه این کار ناراضی اند بیاندازید
پشیمان
Iran, Islamic Republic of
۰۷:۵۳ - ۱۳۹۵/۱۲/۱۴
3
13
من از وقتی که یادم میاد اینکار کثیفو انجام میدادم ولی همین چند دقیقه پیش همه ی فیلما و عکسای محرکو از گوشی و سیستمم حذف کنم پیشنهادمم به دوستان اینه که کلیپ سخنرانی استاد راعفی پور درباره خودارضایی رو حتما تماشا کنید ۱۰۰ در ۱۰۰ تکونتون میده و از این رو به اون رو میشید این کلیپ باعث شدمن به طور جدی به فکر ترک این کار کثیف بیوفتم و باور کنم که میتونم ترکش کنم و منو هل داد توی راه ترک این مرگ تدریجی و خوندن عوارض جسمی اینکار توی این سایت و سایتای دیگه تیر اخرو زد و باعث شد شروع کنم به ترکش...در ضمن دوستان هر وقت شهوت بهتون غلبه کرد به این فکر کنید که خدا داره شما رو میبینه به قول استاد راعفی پور فکر کن خدا داره از پشت یه شیشه رفلکس بهت نگاه میکنه خدا تو رو میبینه ولی تو اونو نمیبینی و فقط خودتو تو شیشه میبینی.تو که میگی مسلمونم به اندازه یه شیشه رفلکس هم واسه خدا ارزش قاعل نیستی؟؟اگه موقعی که مغلوب نفست میشی به این جمله که نوشتم حتی یه لحظه فکر کنی محاله تاکید میکنم محاله که اینکارو انجام بدی....همین الان پاشو هر چی عوامل تحریک کننده دم دستته از بین ببر و توبه کن خدا جوونایی رو که توبه میکنن خیلی دوس داره.توی پیری توبه کردن که هنر نیست...موفق باشین
پاسخ ها
از وطن
United Kingdom
۰۷:۰۹ - ۱۳۹۹/۱۰/۲۸
استاد راعفی پور وجدانا شما خودتان این کار نکردید ؟ خدا تو را نمی دید ؟ حرف تان درست نصیحت گونه است اما اینقدر جوانان را مزمت نکید
ناشناس
Iran, Islamic Republic of
۱۳:۳۰ - ۱۳۹۵/۱۲/۱۴
3
7
من 22سالمه واز 11سالگی این کارمه هفته ی 2 یا سه بار میرم تو سال 4یا 5بار بیمار میشم خیلی لاغرم فک کنم تنها راهش خودکشیه موقیت و اعصاب ازدواجم ندارم
ناشناس
Iran, Islamic Republic of
۰۰:۵۲ - ۱۳۹۵/۱۲/۱۵
4
10
سلام دوستان من ۳۷سالمه ده ساله ازدواج کردم از ۱۵ سالگی عادت به این کار زشت داشتم بخدا تمام این عوارضی که میگن به سرتون میاد هرچه زودتر این کار را بگزارید کنار من بهاطر این کار فردا میخام برم دیسک کمرما عمل کنم از خودم شرمنده ام عوارضی که به سر من اومده از زود انزالی گرفته تا صوت کشیدن گوش تا دیسک کمر وضعف شدید قوای جنسی همینطور اینکه بعداز ازدواج مثل من یکه نمیتونید از شریک زندگیتون لذت ببرید دوستانی که الان الت تناسولیتون بطور طبیعی نعوذ میکنه به اینفکر کنید که مثل من نشید الان حدود سه چهارسالی اصلا الت تناسلی من نعوذ نمیکنه وسفت نمیشه بخدا اینا همش بخاطر خود ارضایه دیگه از زندگی هیچ لذتی نمیبرم گردن درد کمر درد پادرد ناتوانی جنسی همش به سرم اومده منکه حروم کردم زندگیما شما به اون کسی که میپرستید شما نزارید حرم بشه درسته این عادت زشت وقتی یه کم سنتون بالا بره کم میشه ولی کی وقتی که مثل من نا توانی جنسی اومد سراغتون اینا بدونید یه مرد تا۶۰سالگی باید مرد باشه ولی با این کار مردی خودتونا خیلی زود تا سن ۳۵ سالگی ازدست میدبد بخدا هم ضعف اعصاب شدید دارم هم چهره داغون هم جسم مریض منم یه روزی مثل شما جون بودم و به قول خودم کوها از جا در میاوردم ولی این کار منا از پا در اورد پدر من در سن ۶۷ سالگی چنان سر حاله و سالم که همه حسرتشا میخورن ولی من چی این کار اول از همه اعتماد به نفستونا کم میکنه مراقب باشید به حال و روز من دچار نشید خواهشا برام دعا کنید ممنون
ناشناس
Iran, Islamic Republic of
۰۰:۵۲ - ۱۳۹۵/۱۲/۱۵
0
13
سلام دوستان من ۳۷سالمه ده ساله ازدواج کردم از ۱۵ سالگی عادت به این کار زشت داشتم بخدا تمام این عوارضی که میگن به سرتون میاد هرچه زودتر این کار را بگزارید کنار من بهاطر این کار فردا میخام برم دیسک کمرما عمل کنم از خودم شرمنده ام عوارضی که به سر من اومده از زود انزالی گرفته تا صوت کشیدن گوش تا دیسک کمر وضعف شدید قوای جنسی همینطور اینکه بعداز ازدواج مثل من یکه نمیتونید از شریک زندگیتون لذت ببرید دوستانی که الان الت تناسولیتون بطور طبیعی نعوذ میکنه به اینفکر کنید که مثل من نشید الان حدود سه چهارسالی اصلا الت تناسلی من نعوذ نمیکنه وسفت نمیشه بخدا اینا همش بخاطر خود ارضایه دیگه از زندگی هیچ لذتی نمیبرم گردن درد کمر درد پادرد ناتوانی جنسی همش به سرم اومده منکه حروم کردم زندگیما شما به اون کسی که میپرستید شما نزارید حرم بشه درسته این عادت زشت وقتی یه کم سنتون بالا بره کم میشه ولی کی وقتی که مثل من نا توانی جنسی اومد سراغتون اینا بدونید یه مرد تا۶۰سالگی باید مرد باشه ولی با این کار مردی خودتونا خیلی زود تا سن ۳۵ سالگی ازدست میدبد بخدا هم ضعف اعصاب شدید دارم هم چهره داغون هم جسم مریض منم یه روزی مثل شما جون بودم و به قول خودم کوها از جا در میاوردم ولی این کار منا از پا در اورد پدر من در سن ۶۷ سالگی چنان سر حاله و سالم که همه حسرتشا میخورن ولی من چی این کار اول از همه اعتماد به نفستونا کم میکنه مراقب باشید به حال و روز من دچار نشید خواهشا برام دعا کنید ممنون
آرش
Iran, Islamic Republic of
۲۱:۲۶ - ۱۳۹۵/۱۲/۱۵
1
12
سلام من حدود 3 ساله میشه که اینکارو انجام میدم میخواستم بدونم بعد از ترک عوارضش مثل زودانزالی از بین میره؟ یعنی دوباره میشم مثل روز اول؟ خواهشا حقیقت رو برایم ایمیل کنید ممنون
ناشناس
Iran, Islamic Republic of
۲۱:۴۷ - ۱۳۹۵/۱۲/۱۶
4
6
ایا خودارضایی در کوتاه شدن قد تٲثیر میزاره؟
پاسخ ها
ناشناس
Iran, Islamic Republic of
۱۰:۱۰ - ۱۳۹۵/۱۲/۲۱
اره
سرور
Iran, Islamic Republic of
۰۳:۱۱ - ۱۳۹۵/۱۲/۱۷
1
9
بنظر من بهتره انسان در مواقعی ک این امیال سراغش اومد نماز بخونه و جوان نباید زیاد تنها بمونه
یع بیچاره
Iran, Islamic Republic of
۱۹:۳۸ - ۱۳۹۵/۱۲/۱۷
0
3
سلام اینو مینویسم که برا یه نفر اثر کنه؛از وقتی رفتم دانشگاه لعنتی خدا ان شالله هر چی دانشگاهه نابوذ کنه؛از وقتی رفتم کم کم عنان چشمام هم رها شد و این باعث افزایش میل جنسی و تشنگی شهوت شد قبلش نگاهام کنترل میکردم هیچ بلایی سرم نیومذه بود این دوسال بیچارع شدم که از پارسال تا حالا از ماهی یکبار شروع شد که تا الان رسیده به هفته ای... واقعا بدن درد گرفتم زانوهام درد میکنه صورتم لاغر شده پوست صورتم کدر شده سریع عصبانی میشم حافظم ضعیف شده...... تو دوران دبیرستان نماز شب میخوندم ولی الان ......واقعاً تاثیرات مخرب دارع دارم تلاشمو میکنم که یه دختر خوب پیذا کنم باهاش ازدواج کنم.....
سعید
Iran, Islamic Republic of
۰۷:۳۵ - ۱۳۹۵/۱۲/۱۸
1
6
سلام من 40سال دارم 25 ساله که خودارزا یی میکنم حالا دیگه بدنم ناتوان شده پوکی استخوان دارم چسبندگی مفاسل دارم وچشمم ظعیف شده باید چه کنم
زهیر
Iran, Islamic Republic of
۰۸:۴۵ - ۱۳۹۵/۱۲/۱۸
2
2
ایا همه ی این مشکلات بعداز ترک خود ارضایی حل میشه
کسری
Iran, Islamic Republic of
۲۳:۴۱ - ۱۳۹۵/۱۲/۱۸
3
5
من ۱۷ سالمه از ۱۲ سالگی این کار انجام میدم خیلی کار ها کردم ترک کنم اما نتونستم قدم رشد نکرده نسبت به پسر عمو هام بیشتر از ۸ روز نمی تونم تحمل کنم اوایل دیگ روزی چند بار بود اما دوست هاتون خیلی تاثیر دارن رو تون تا جایی که می تونید از نت پر سرعت دوری کنید چشمام کمرم خیلی ضعیف شده کل زیباییم باطل شده .این مشگل تو ایران داره کمر جوان ها رو می شکنه تو دختر ها عوارض ۱۰ برابر بعد تر از پسر هاست
حتما بخونید
Iran, Islamic Republic of
۱۳:۵۹ - ۱۳۹۵/۱۲/۱۹
4
4
سلام به همگی...بیشتر نظرات رو خوندم...
دوستان...دختررا پسراا اگه تو خیابون جشم نگه نمیدارین...ااگه ذهنتونو کنترل نمیکنید...اگه به عکس وفیلم تحریک کننده نگا میکنید حتی برای یه لحظه...اگه سکس چت میکنید..اگه فیلتر شکن دارید...اگه دوست ناباب دارین باید بگم ترک این کار بسسسسسیییییییییییییار سخته..در حد صفر.....
نمیخام ناامیدتون کنم ففط خاستم حقیقتو بگم..اگه یکم به حرفام فکر کنید متوجه میشین ک درستن بیا غلط.....
توکلتون به خدا باشه و شروع کنید....منم چن وقتیه اینکارو ترک کردم..برا منم دعا کنید تا تکرارش نکنم
امین
Iran, Islamic Republic of
۰۱:۱۴ - ۱۳۹۵/۱۲/۲۰
1
7
من ۸ ماه که زدم وامشب اینو کنار میزارم با تشکر
شهریار
Iran, Islamic Republic of
۰۱:۳۲ - ۱۳۹۵/۱۲/۲۲
1
4
این تخم گناهو که شیطان تو دلم کاشته رو ایشالله به زودی از بین میبرم...
ناشناس
Germany
۰۱:۵۵ - ۱۳۹۵/۱۲/۲۳
0
3
سلام خودارضایی آدم بدبخت می کنه همین و بس
ناشناس
Iran, Islamic Republic of
۰۲:۰۵ - ۱۳۹۵/۱۲/۲۳
1
2
به شدت کمر درد گرفتم زانوهام شب ها تو خواب درد میگیرن؛پاهام لاغر شده و ده ها درده دیگع...... طورو خدا به روز من نیفتین؛رحم به جوونیمون کنیم؛من که متاسفانه با فیلم پورن این کارو میکردم الان عوارض فیلم ها هم اومده سراغم؛ذهنم خود به خود تحریک من نمیدونم چه خاکی تو سرم بریزم
Behnam
Iran, Islamic Republic of
۱۹:۰۸ - ۱۳۹۵/۱۲/۲۳
0
5
سلام من ۱۶ سالمه من از چهارده سالگی خود ارضایی شروع کردم . اوایل خیلی واسم لذت بخش بود بعد کم کم دیگه خیلی بهش اعتیاد پیدا کردم داره دهنم سرویس میشه خسته شدم الان من روزی ۳ بار خود ارضایی می کنم اعصابم داره خورد میشه خسته شدم حافظم کوتاه مدت شده صورتم جوش میزنه کمرم هروز درد می کنه دیگه خسته شدم دیگه نمیدونم باید چیکار کنم خواهش می کنم اگه جونتونو دوست دارین این حرکت زشتو نکنید
علی
Iran, Islamic Republic of
۱۲:۰۳ - ۱۳۹۵/۱۲/۲۴
3
4
من ترک کردم والان ۶ ماه که پاکم خیلی آسونه خیلی
احسان
Iran, Islamic Republic of
۱۳:۳۲ - ۱۳۹۵/۱۲/۲۷
2
4
سلام من از سن 12سالگی مرتب این کار رو انجام دادم،الان 12ساله گرفتار شدید این گناه هستم.ولی امروز دیگه آخرین روز بود،خیلی خیلی ممنون ام از مطالب سایت شما.موفق باشید انشاءالله عزیزان.
reza
Iran, Islamic Republic of
۲۲:۴۷ - ۱۳۹۵/۱۲/۲۷
1
4
کن قریب به پنچ سال هس که مبتلا به خودارزاییم آثار مخربش زندگی رو واسم حروم کرده بخدا دارم دیوونه میشم از سردرد سرگیجش گرفته تازشتی چهرش همه وهمه کمر شکنن
reza
Iran, Islamic Republic of
۲۲:۴۹ - ۱۳۹۵/۱۲/۲۷
0
1
کن قریب به پنچ سال هس که مبتلا به خودارزاییم آثار مخربش زندگی رو واسم حروم کرده بخدا دارم دیوونه میشم از سردرد سرگیجش گرفته تازشتی چهرش همه وهمه کمر شکنن
سلام
Iran, Islamic Republic of
۱۵:۵۶ - ۱۳۹۵/۱۲/۲۹
1
1
سلام به دوستان
من حدود یه ماهی هست دچار این بیماری شدم و الان برای اولین بار به خودم گفتم که برم تو گوگل در مورد خودارضایی سرچ کنم که اومدم تو سایت شما
اصلا دارم دیوونه می شم واقا نمی دونستم اینقدر ضرر داشته باشه من الان ۱۳ سالمه فقط
به دوستانی که دچار این بیماری شدن : می دونم خیلی لذت بخش ولی اوارزشو نگاه کنین
اصلا ارزش نداره
من تصمیم گرفتم به کمک خدا ترک کنم شما هم ترک کنین
من فقط فقط به خاطر کانال های تلگرام دچار این بیماری شدم و الان خیلی پشیمونم کاش اصلا وارد این کار نمی شدم خدا لعنتشون کنهههههه
حسین نادری
Iran, Islamic Republic of
۲۲:۳۳ - ۱۳۹۵/۱۲/۲۹
2
2
من یه سئال دارم اخه مگه خود ارضایی با سکس چه فرقی میکنه مگه هردو اسپرم خارج نمیشه؟هرکی میدونه جواب بده
پاسخ ها
محمدرضا
Iran, Islamic Republic of
۱۶:۳۱ - ۱۳۹۹/۰۱/۰۳
سلام
توی سکس همه حس ها درگیره و به خودت زیاد فشار نمیاری و ارضا میشی اما توی این کار یعنی خود ارضایی فقط ذهنت که تخیل می‌کنی یا چشمت که فیلم میبینی و لانست که ببخشید خودتو ... می‌کنی درگیره...در ضمن عزیزم من خوندم حتی سکس زیادی هم ضرر داره... پیامبرمو (ص) فرمودند
رضا
United Kingdom
۱۲:۵۱ - ۱۳۹۶/۰۱/۰۱
0
4
با سلام به همه....یکی از دلایلی که خود ارضایی به بیماری زود انزالی تبدیل میشود.....چون فرد با فکر کردن به تصاویر سکس و همزمان انجام این کار...قسمتی از مغز را تحریک کرده ...یعنی در اصل با فکر کردن منی را از خود خارج میکند.......بهمین دلیل مغز عادت کرده و با کوچکتین فکر یا دیدن تصویر تحریک میشود..و فرد به بیماری زود انزالی دچار میشود............کمی هم بیاندیشید؟؟؟؟؟!!!!!!
مجید
Iran, Islamic Republic of
۲۳:۳۶ - ۱۳۹۶/۰۱/۰۱
0
2
با سلام
من خودم چندین ساله که خودارضایی کردم و اینا تجربه کردم که سکس با جنس مخالف اصلا قابل مقایسه با خودارضایی نیست .به جرات میگم که سکس با جنس مخالف حتی بیشترش هیچ عارضه ای نداره بلکه مفیده اما خودارضایی یعنی مرگ خاموش. همه عوارض که در بالا گفته شده در من بوجود اومده.همه دکترا دارن اشتباه میکنن و جوونا را با این حرفای غلطشون به بیراهه میکشن...
رضا
Iran, Islamic Republic of
۱۴:۰۹ - ۱۳۹۶/۰۱/۰۲
2
1
ب مدت چهار ساله انجام میدم سه سال اول خوش حال بودم و با انجام این کار حس شادی بهم دست میداد تا این ک دیدم یواش یواش داره ب عادت روزانه تبدیل میشه اما باز انجام میدادم.تو سال اخر ب شدت کاهش دادم طوری ک هر 23.24روز یک بار .الان هم با سخت گیری شدید و ورزش فراوان دارم باهاش میجنگم .امید وارم همگی ب ارزومون برسیم.
کامران
Iran, Islamic Republic of
۲۱:۲۳ - ۱۳۹۶/۰۱/۰۲
0
3
من ۱۷سالمه یه ۳ ماهیه که این کار زشت رو انجام میدم
از الان به امید خدا می خوام ترکش کنم .
mahdi
Iran, Islamic Republic of
۱۸:۰۳ - ۱۳۹۶/۰۱/۰۳
2
1
سلام من 12 سالمه دوسال دارم این کارو انجام میدم تصمیم گرفتم از امروز دیگه این کارو انجام ندم امیدوارم تمام کسانی که دچار این بیماری هستند نجات پیدا کنند
ناشناس
Iran, Islamic Republic of
۰۰:۴۴ - ۱۳۹۶/۰۱/۰۴
1
1
من چند ساله اینکارو انجام میدم ایا میتونم ترکش کنم
ناشناس
Iran, Islamic Republic of
۰۲:۲۵ - ۱۳۹۶/۰۱/۰۴
1
2
باسلام خدمت دوستان. عرض کنم خدمتتون عوارض نوشته شده تو این صفحه کاملاً درسته ولی خبر خوشی که میشه داد اینه که با ترک اون تقریبا همه عوارض از بین میره. راه ترکشم فقط و فقط اینه که اجازه ندین کوچکترین فکر محرک تو مغزتون مثل سرطان رشد کنه.مثلاً دیدن فیلم وعکس. و تو دنیای واقعی هم باید (وباید) چشمتون رو کنترل کنین. ضمنا از موقعیت های محرک هم دوری کنین مثل تنهایی یا چشم چرونی و ... پس تا دیر نشده یه تصمیم بااراده بگیرین و مثلا 30 روز رو روی کاغذ به شکل مربع کوچیک بکشین. هر روز که تموم شد و شما پاک موندین او مربع رو تیک بزنید. عوارض اینکار رو هم هفته ای چند با بخونین تا به ترکتون کمک کنه. خدا قوت
واقعیت
Iran, Islamic Republic of
۰۵:۰۹ - ۱۳۹۶/۰۱/۰۴
3
5
خواندن نماز و یاد خدا=غلبه بر نفس
*شخصیت واقعیه ما همان چیزی است که دور از چشم دیگران انجام میدهیم*
ناشناس
Iran, Islamic Republic of
۲۱:۵۸ - ۱۳۹۶/۰۱/۰۴
1
4
منم از این به بعد دیگه این عمل زشت رو انجام نمیدم
یه واقعیت
Iran, Islamic Republic of
۰۲:۱۸ - ۱۳۹۶/۰۱/۰۵
4
7
*اگه واقعا میخواید ترک کنید یه شب بجای رختخواب برید قبرستون چند دقیقه بخابید تو یه قبر خالی..فقط چند دقیقه...*
*درست مثل وقتی که مشغولید و از یاد خدا غافلید*
*البته اگه از این واقعیت سکته نکردید حتما ترک میکنید*
صالح
Iran, Islamic Republic of
۱۵:۲۶ - ۱۳۹۶/۰۱/۰۵
1
1
با سلام خدمت همه عزیزانی دغدغه اصلیشان تزکیه نفس است که میخوان وجودشون رو از هرگونه آلایش جسمی و روحی پاک کنن...
من هم شب و روز درگیر این خودارضایی لعنتی بودم که هرچقدر هم توبه میکردم فایده نداشت تا اینکه به لطف خدا کتابی ارزشمند همانند مقاله بالا بهم معرفی شد به نام راز کنترل شهوت که سه جلد pdf تو اینترنت موجود هست که من چند دور این کتاب رو خوندم خیلی هم تاثیر گذار بود و همچنین سه جلسه سخنرانی چگونه گناه نکنیم از استاد رائفی پور که من حتما پیشنهاد میکنم با دقت گوش بدید و بهش عمل کنید ..
و تشکر میکنم از مطالب بسیار بسیار مفیدتون
vesali abas
Iran, Islamic Republic of
۲۰:۳۴ - ۱۳۹۶/۰۱/۰۵
1
6
خدایا منو ببخش بخاطر تمام درهایی که کوبیدم،
و خانه تو نبود...
.
.
.
خدا جون بهم کن ببخش منوووووووووو
kunkur96
Alone man
Iran, Islamic Republic of
۲۳:۴۲ - ۱۳۹۶/۰۱/۰۵
2
5
چه فایده نمیشه وقتی نمیشه 5 سال خودارضایی میکنم برای چی برای این که هر وقت از زندگی ناامید و دلسرد میشدم وقتی اطرافیانمو میدیدم هر کی به چیزی رسیدی تو زندگیش اما من هی افسرده تر میشدم وقتی دوستام میدیم از من سوء استفاده کردن از من بالا رفتن دیگه پشت سرشون هم نگاه نکردن از اینکه همه پیشرفت میکنن و من پسرفت از اینکه هر روز تنها تر میشدم از این که زندگی برام معنی نداشت انگار داشتم تو دنیای دیگر تنها کنار ادم ها زندگی میکردم از اینکه به گذشته پر از موقعیت های از دست رفتم فکر میکردم از این که همه دارن ولی من نه از این که همه میتونن ولی من نه از اینکه داشتم نابود شدن خودم و استعدادامو میدیم ولی کاری نمیتونستم بکنم از اینکه غمه پدر مادر رو میدیدم که زندگیشون رو واسه بزرگ کردن بچه هاشون گزاشتن ولی بچه هاشون نابود شدن از یه عمر مسخره و تحقیر شدن بازم بگم خداااااا.خود ارضایی میکردم اره خودمو نابود کردم چون زندگیمو ایندمو نابود شده دیدم تا الانم هزار بار ترک کردم ولی بازم گرفتار شدم چون جایگزینی برای این برای تسکین و مدت محدود برای فراموشی درد ها نداشتم ولی دیگه بسه من غمو نمیخوام نمی زارم بقیه از من جلو بزنن نمیزارم دشمنام فکر کنن من نابود شدم من موندم تهع راه خودمو به همه اثبات میکنم میخوام بگم منم هستم نمی زارم این زندگی کثیف و فانی شکستم بده میخوام دوباره جایگاه خودمو پس بگیرم و هر کی بهم بدی کرد با پیشرفت کردنم ازش انتقام بگیرم اره وقته تغیره وقته بر هم زدنه تقدیره منه وقت شروع یک زندگیه با هدفه تو هم اگه مثه منی بیا از همین الان ترک کن بسم الله...
سیامک
Iran, Islamic Republic of
۰۱:۱۹ - ۱۳۹۶/۰۱/۰۶
5
5
عزیزان من اگه خودارضایی هم نکنیم، آخرش منی در خواب با دیدن مثلا یک زن خارج می شود، پس تنها کار ازدواج است. و ازدواج رو هم سخت کردیم . پس تنها راه خودارضایی است.
یکی
Iran, Islamic Republic of
۱۱:۳۳ - ۱۳۹۶/۰۱/۰۶
2
9
بخدا اینها که میگن حقیقت داره من الان 28 سالمه کار ندارم فوق لیسانسم تموم شده تو کل دوران درسم خودارضایی میکردم الان زنم داره ازم جدا میشه میره با یه ادم بی ناموس چهل ساله ازدواج کنه چشمام بشدت ضعیف شده توی نور اذیت میشه شبا خوب نمیبینه بشدت زود انزال شدم همه لذتای خوبمو از دست دادم جوونای عزیز من که مهره سوخته این دنیا شدم خواهش میکنم هرجای این قضیه هستید فرار کنید از خود ارضایی بهترین راه محدودیته اگر درس میخونی درسو ول کن بچسب به کار ازاد اصلا خدمت هم نرو فقط زود ازدواج کن از هیچ چیز نترس سلامتی داری برو کارگری کن از توی درس چیزی در نمیاد از توی خدمت سربازطی چیزی در نمیاد برو یه کار فنی یاد بگیر طوری که صبح تا شبتو مشغول کنه لپ تاپ و موبایل و همشو بزن زمین پودر کن از درس انصراف بده برو دنبال خوشبختیت وقتی چشم نداشته باشی وقتی نتونی زنتو ارضا کنی و به ثانیه نکشه انزالت واسه هیچی خوب نیستی تهش خودکشیه ... به خدا من فوق لیسانس مملکت از یکی از دانشگاههای دولتی روزانه تهران هستم بخدا خودارضایی کشنده است ... بخدا من زنمو دوست داشتم اون بخاطر اینکارام منو رها کرد بعضی وقتا صبح تا شب میشینم گریه میکنم شما هم یکی مثل من برید قدر چشماتونو بدونید برید ازدواج کنید عشق بورزید به معشوقتون محبت کنید مثل من نشید من تموم شدم ... عزیزان تنها راه محدودیته اگر کامپیوتر و اینترنت باعث خودارضایی میشه حذفش کن اگه درس باعث میشه حذفش کن صبح تا شب برو کارگری یه جایی وایسا اصلا فکر خودارضایی به سرت نزنه برو دنبال پول زود ازدواج کن نهایتا سن 22 سالگی باید ازدواج کنی از اینکه میبینم ناموسم دختر زیبای 25 ساله به خاطر بیعرضگی های من دارن پدر مادرش از من جداش میکنن میدنش به یه چهل ساله که وضعش خوبه دیوونه میشم یاد اون فیلمای مستهجن میفتم که شب تا صبح میدیدم ... خیلی وحشتناکه عزیزان سلامتی بر نمیگرده جوانی بر نمیگرده عشق بازی بر نمیگرده لذت طبیعی سکس بر نمیگرده با فیلم مستهجن و خودارضایی خرابش نکنید من اولش چشمام خوب بود بعد کم کم ضعیف شد بعد کم کم احساس کردم دیدش بد شده دکتر گفت فشار چشمت بالاس اب سیاه اورده بعد اصلا تو افتاب نمیتونم خوب ببینم دید شبم خیلی بد شده همش اثرات خودارضاییه عزیزان کم کم به سراغتون میاد خودارضایی یک مرگ خاموشه قدر نعمتهای خدادادی رو بدونید عزیزان درس و فوق لیسانس و کنکور و خدمت سربازی و همه اینها یه بازیه بچسبید به کار مردونه برید کابینت سازی طلاسازی مبل سازی پنجره دو جداره و ... اینهمه کار یا اصلا یه سوپری ساده بزنید بعد که دستتون اومد تو جیب خودتون سریع ازدواج کنید با کسی که شناس باشه
مهدی
Iran, Islamic Republic of
۱۲:۳۷ - ۱۳۹۶/۰۱/۰۷
1
9
خیلی ممنون از مطالبی ک در اختیار ما گذاشتین خیلی خوب بود.تازه من
ناشناس
Iran, Islamic Republic of
۱۴:۵۴ - ۱۳۹۶/۰۱/۰۷
0
3
تنها چيزي كه ميخوام بگم (ازادي) واس جوانهاست تنها راه همين هست مگر تو كشورهاي خارج همه چيز نرمال نيست چرا تو كشور خودي نباشه چرا تو كشورها همه چيز بدن انسان رو از مدرسه تا ١٨ سالگي بهش ياد ميدن ولي اينجا نه مثلاً بچه نميدونه نخاح نبايد ضربه بخوره وگرنه فلج ميشه انسان
محمد
Iran, Islamic Republic of
۰۴:۱۶ - ۱۳۹۶/۰۱/۰۸
2
1
سلام چهار ساله این کارو انجام می دم چند بار خواستم ترک کنم اما نتونستم ترکش کنم نمراتم خیلی پایین شده اگه اینو ترک کنم حافظه ام دوباره درست میشه لطفا بگید
محمد
Iran, Islamic Republic of
۱۳:۳۰ - ۱۳۹۶/۰۱/۰۸
2
3
خدایش حرفاتون خوب بود
دیگه تمومش کردم
A n v a r
Iran, Islamic Republic of
۱۳:۲۴ - ۱۳۹۶/۰۱/۰۹
0
3
به خدا توکل کنیم. با اراده و روحیه ای قوی در آغاز سال جدید اول به خدا و بعد به خودمان قول بدیم که پاک میشویم . قبل انجام دادن خود ارضای به همه عوارض و مطالب دوستانمون فکر کنید . همه خوشی و لذتش وختی یه که به ارگاسم میرسی بعد ارگاسم انگار دنیا رو سرت خراب شده . لذت بزرگتری در پیش است بیهوده خودمان را به هدر ندیم . به امید خدا
ناشناس
Iran, Islamic Republic of
۱۴:۲۴ - ۱۳۹۶/۰۱/۱۰
1
3
فقط میخواستم بدونم که باترک این عمل یا کنترل کردنش حافظه بهبود پیدا میکنه یا نه؟؟؟؟
sadra
Iran, Islamic Republic of
۱۵:۳۸ - ۱۳۹۶/۰۱/۱۰
2
0
سلام من خود ارضایی میکردم خب الان یه مدتیه پاکم اما تو سایت خوندم خودارضایی نکردن مشکلاتی داره یکی میگفت من خود ارضایی نمیکردم بعد داشتم فیلم جنسی میدیدم یک هو یکم اب منی ازم خارج شد در حمام خودارضایی کردم اب منی از مقعدم اومد بیرون باورتون میشه من تو دوراهیم خودارضایی کنم نکنم چی کار کنم لطفا التماس کمک بدین جوابمو سریع تر بدین ممنون؟؟؟؟!!!!!!
ناشناس
Iran, Islamic Republic of
۱۶:۱۳ - ۱۳۹۶/۰۱/۱۰
2
2
خوب شد فهمیدم من فقط دو روزه که دارم انجام میدم تا عادت نکردم ترکش میکنم
ناشناس
Iran, Islamic Republic of
۲۲:۲۴ - ۱۳۹۶/۰۱/۱۱
5
2
خود ارضایی با سکس چه فرقی داره؟
احسان
Iran, Islamic Republic of
۰۲:۵۳ - ۱۳۹۶/۰۱/۱۲
1
0
سلام لطفا یکی بیاد روش های ترک تضمینی این عمل زشت رو بگه ممنون میشم
ناشناس
Iran, Islamic Republic of
۲۱:۲۰ - ۱۳۹۶/۰۱/۱۳
1
2
۷ ساله مریضم .شفاشم فقط متاهلی که موقعیتش نیس،هزار بارم پشیمان شدم ۲۴ ساعت گذاشتم کنار باز اومد تو کف دستم.از این ساعت به بعد میذارم کنار به امید خدا از ۲۴ ساعت بیشتر بتونم بذارم کنار.روزهای بوده نزدیک ۱۰ بار هم زدم.اخرش به قطره هم نمیرسیده الانم از نظر فکر افکار اعصاب روحیه وضعیت جسمانی داغونم .
يه دوست
Iran, Islamic Republic of
۱۶:۵۹ - ۱۳۹۶/۰۱/۱۴
0
5
اين كار رو نكنين چون به نظرتون خوب مياد ولي خيلي عوارض بدي داره
بدشانس
Iran, Islamic Republic of
۱۸:۵۱ - ۱۳۹۶/۰۱/۱۵
0
3
سلام بچه ها من الان 5ساله که این کارو میکنم و واقعاهم ناراحتم که هروقتی که تصمیم میگیرم که دیگه این کارو نکنم باز هم انجام میدم وخیلی از کسی که این مطالبو داخل این صفحه گذاشت تشکر میکنم.
واز خدای متعال میخوام که معجزه ای بیاره و این کارو ذهن وخیال ما بیرون ببره چون هرکاری کنی بازهم این کارومیکنی.
پس هم برای خودم وهم برای هرکسی که دچار این کارشده دعامیکنم که این کارو از وجود ما بیرون ببره
محسن
Iran, Islamic Republic of
۲۰:۵۰ - ۱۳۹۶/۰۱/۱۵
1
1
سلام دوستان بخدا میشه این کار کثیف و زشتو گذاشت کنار
من الان خداروشکر حدود 80 روزی میشه ک این کارو ترک کردم و انشاالله همینطور رو توبم خواهم موند
از خواب بیدار شده
Iran, Islamic Republic of
۲۲:۰۹ - ۱۳۹۶/۰۱/۱۵
0
2
با خوندن این مطالب به امید خدا که واسه همیشه تموم میشه
از خواب بیدار شده
Iran, Islamic Republic of
۲۲:۰۹ - ۱۳۹۶/۰۱/۱۵
0
2
با خوندن این مطالب به امید خدا که واسه همیشه تموم میشه
امير
Iran, Islamic Republic of
۱۵:۳۲ - ۱۳۹۶/۰۱/۱۷
0
4
با عرض سلام من ١٩سالمه حدود ٤ساله اين عادت بد رو دارم اخيرا بيضه هام به صورت شديد درد ميگيرن ايا اين درد جز عوارض اين عادت هست يا نه با تشكر
sasan
Iran, Islamic Republic of
۲۱:۲۱ - ۱۳۹۶/۰۱/۱۸
1
4
سلام من 12سالمه یه 4 سالی میشه خود ارضاعی میکنم درطی این صورتم جوش زده هیکلم تقریبا بدجورشده برای دعواضعیف شدم ریزش مو کم دارم قدرت یادگیری وحافظه ام خیلی بدشده به صورتی که حتی کسیدکه دوسش دارم به فکرش نیستم اما من تو عید خودارضائی نکردم خوابم بهتر شد کمر دردم توورزش داشتم ولی الان نه الان من موزیک گوش میدم به فکر عشقم هستم کلن تلگرام واینستاگرامو پاک کردم حافضه ام کمکم داره درسته میشه ولی ریزش مو رو نمیدونم افسردگیم خیلی بدجور بود طوری بود دوس داشتم خودمو بکشم خیلی بدبود الان اصلاافسرده نیسم و به هیچ وج نمیشم بچه ها خودارضائی وهمجنس بازی رو پیروان شیطان ها سختند علامت خرگوش نشانه همجنس بازیه اونا ساختن لطفا نذری بدین هزارتومن بدین یه بسته شیرینی نذر کنین هر هفته بدین خودتون نخورین عکس وفیلم ها مبتذل ومحرک نگاه نکنین و به هیچ وج این کارو نکنین عوامل اصلیش دوستای نابابه من الان با دوستام قرکردم دوباره دوست شدم عوارضشون روبهش گفتم تا ترک کنه یه چندروزی هست دوستام ترک کردن زیز چشم یکی دوستام سیاه بود ولی الان نه سعی کنید تنها نباشید وفیلم طنز نگاه کنید خیلی اثرمیده بچه ها سعی کنید پیش دوستاتون هیکلتون رو فرم باشهدتا بچه ها مسخرتون نکنن ......لطفاترک کنید
ناشناس
Iran, Islamic Republic of
۲۲:۱۴ - ۱۳۹۶/۰۱/۱۸
0
4
سلام احمقانه ترین کار خود ارضای لطفا ترک کنین
Iran, Islamic Republic of
۱۵:۲۴ - ۱۳۹۶/۰۱/۱۹
1
2
ممنون
Iran, Islamic Republic of
۱۵:۲۴ - ۱۳۹۶/۰۱/۱۹
1
0
ممنون
ناشناس
Iran, Islamic Republic of
۱۷:۲۰ - ۱۳۹۶/۰۱/۲۳
1
1
ممنون
یا صاحب الزمان
Iran, Islamic Republic of
۰۴:۲۵ - ۱۳۹۶/۰۱/۲۴
1
3
بسم ا...الرحمن الرحیم
دوستان خوبم سلام
من تمام نظرات رو خوندم
خودم هم اهل این فساد بودم .اما به طور اتفاقی اشنا شدم با این کار
دوستای خوبم اول باید بگم نگران مشکلات جسمی و جنسی و دنیوی که با این کار بهش دچار شدین نباشید
تمام این مشکلاتش پس از رفع و ترک این کار درمان میشه.
اما تو دوست عزیزی که به فکر این هستی که از این جمله سو استفاده کنی و بگی خب من اینکار انجام میدم و ترکش میکنم اثراتشم برمیگرده...
میخوام بگم که اگر کسی همچین فکری داره سخت در اشتباهه و فقط خودشو گول میزنه
اگه نزدی دیگه کلا این کار نکن
اگه انجام دادی راه بازگشت هست و میشه درست شد. درسته مثل اول نیست اما خالی از مطالب هم نیست.
بزرگ ترین درسی که از این کار گرفتیم و شاید خیلی افراد بهش توجه نکرده باشن اینه که یاد گرفتیم وقتی میگن یه کاری اشتباهه و غلطه و هم دین گفته هم عقل انجامش ندیم
حالا بعضیا میگن نمیدونستیم ولی باید بگم که میتونستی یه سرچ ساده تو نت بکنی
حالا گذشته نمیخوام گذشته هارو یاد کنم . این درسی که به ما یاد داد خیلی مهمه بچه ها بخدا ساده ازش رد نشید یاد بگیرید ازش. یاد بگیرید که از این به بعد اگه یه کاریو خواستید انجام بدین خوب در موردش تحقیق کنید و بعد که فهمیدید درسته یا غلط انتخاب کنید با توجه به تجربه ای که کسب کردین.
نگران نباشید اثراتش پاک میشه . فقط ترک کنید . تمام چیز هایی که باعث میشن وسوسه بشید پاک کنید.هیچ وقت تنها نشید جایی. خودتونو با کتابی با ورزشی سرگرم کنید.بابا کار اشتباهیه با عقل هم فکر کرد میشه ترکش کرد. روزه بگیرید . اثراتشو ببینید.
میدونم میدونم.همه و هرکسی که در این راه پا گذاشت خیر و خوشی ندید. نه این راه بلکه هر راه اشتباه. مطمعا باشید که هر راه اشتباهی چون این راه عاقبت خیر نداره.
دنیا و جهان فانیست و تموم میشه. یکم به خودمون بیاییم . عیب نداره هر چی که از دست بدیم. همین که یه چیزی باشه که زنده بمونیم کافیه.چون اون دنیا خدا هوامونو داره. زندگی نامه اعمه بخونید. ببینید چقدر در سختی بودن . خوشبختی پولدار شدن خونه لوکس داشتن نیست.خوشبختی یعنی دلت صاف باشه صاف بشه. همین کافیه و خدا ازت راضی باشه و یه ادم سالم بشی. خواهش میکنم دیگه این کار نکنید. به خودتون بیایین
قران و نهج البلاغه بخونید معجزه علم است.
من ا...توفیق
سعید
United States
۱۵:۲۱ - ۱۳۹۶/۰۱/۲۵
1
9
ای کاش همه چی مث قدیما بود
ناشناس
Iran, Islamic Republic of
۰۴:۲۲ - ۱۳۹۶/۰۱/۲۶
1
1
عالی بود
ناهید
Iran, Islamic Republic of
۱۹:۵۸ - ۱۳۹۶/۰۱/۲۶
2
1
سلام
من پسر ۱۳ ساله اس دارم ک چند روز پیش خیلی ناگهانی متوجه شدم داره این کار و می کنه
باعاش صحبت کردم ولی نمی دونم چی باید بگم ک تاثیر بیشتری داشتع باشه . می دونم چند بار این کار و کرده . خیلی نگرانم ک باز هم تکرار کنه . لطفا راهنمایی کنین دوستان
ابراهیم
Iran, Islamic Republic of
۱۴:۴۸ - ۱۳۹۶/۰۱/۲۸
1
1
خوب بود
مهدی
Iran, Islamic Republic of
۱۵:۰۸ - ۱۳۹۶/۰۱/۲۹
1
1
سلام من ۱۸ سالمه و از ۱۲ سالگی خود ارضایی میکردم الان کاملا کچل شدم و کمی مو رو سرم مونده و سنم بیشتر معلوم میشه به طوری که همه فکر میکنن از داداشم که ۲۷ سالشه بزرگترم خیلی پشیمون و افسردگی گرفتم کاش میشد مو ها و جوونی برمیگشت اصلا این کارو نکنید کاش زمان به عقب برمیگشت حیف.
مهدی
Iran, Islamic Republic of
۱۵:۰۸ - ۱۳۹۶/۰۱/۲۹
0
1
سلام من ۱۸ سالمه و از ۱۲ سالگی خود ارضایی میکردم الان کاملا کچل شدم و کمی مو رو سرم مونده و سنم بیشتر معلوم میشه به طوری که همه فکر میکنن از داداشم که ۲۷ سالشه بزرگترم خیلی پشیمون و افسردگی گرفتم کاش میشد مو ها و جوونی برمیگشت اصلا این کارو نکنید کاش زمان به عقب برمیگشت حیف.
saeed
Iran, Islamic Republic of
۱۶:۱۰ - ۱۳۹۶/۰۱/۲۹
1
2
با سلام.
فقط به این فکر کنید که در حین انجام این کار شیطان دوستانه،عمرتان به پایان برسد و زندگی تان را از دست بدهید.بعدش.......
مهدی
Iran, Islamic Republic of
۱۶:۲۲ - ۱۳۹۶/۰۱/۲۹
0
0
سلام من ۱۸ سالمه و از ۱۲ سالگی خود ارضایی میکردم الان کاملا کچل شدم و کمی مو رو سرم مونده و سنم بیشتر معلوم میشه به طوری که همه فکر میکنن از داداشم که ۲۷ سالشه بزرگترم خیلی پشیمون و افسردگی گرفتم کاش میشد مو ها و جوونی برمیگشت اصلا این کارو نکنید کاش زمان به عقب برمیگشت حیف.
مهدی
Iran, Islamic Republic of
۱۶:۵۲ - ۱۳۹۶/۰۱/۲۹
1
0
سلام من ۱۸ سالمه و از ۱۲ سالگی خود ارضایی میکردم الان کاملا کچل شدم و کمی مو رو سرم مونده و سنم بیشتر معلوم میشه به طوری که همه فکر میکنن از داداشم که ۲۷ سالشه بزرگترم خیلی پشیمون و افسردگی گرفتم کاش میشد مو ها و جوونی برمیگشت اصلا این کارو نکنید کاش زمان به عقب برمیگشت حیف.
سریه
Iran, Islamic Republic of
۲۱:۲۴ - ۱۳۹۶/۰۱/۲۹
0
1
الان حدود ۶ ماهه ترک کردم کم کم دارم تحریک میشم خدا به دادم برسه اگه دوباره نزدم خبر میدم
سلام
Iran, Islamic Republic of
۰۱:۰۴ - ۱۳۹۶/۰۱/۳۰
0
4
من یکسال درباره ضرل خود ارضای در اینترنت ها میخونم ولی بازم نمیشه وقتی با یه دختری حرف میزنم زود تحریک میشم و این کار انجام میدم ولی روحیه خوبی دارم فقط یکم عصبانی و زود رنج وخیلی زیاد میرم تو فکر همش فکر میکنم یعنی مثلا میرم فضا نمیدونم چیکار کنم 4سال که دارم خود ارضای میکنم نمیدونم چه جوری ترک کنم
نیما
Iran, Islamic Republic of
۱۵:۲۳ - ۱۳۹۶/۰۱/۳۰
4
0
سلام اولن درسته خودارضایی عادت بدی هستش ولی هیچ سندی یا مدرکی نیومده درمورد عوارضش کچل شدن بخاطر کمبود ویتامین هستش ربطی نداره به خودارضایی بسایت ویکی پدیا سربزنید
پسر خوب
Iran, Islamic Republic of
۲۱:۴۰ - ۱۳۹۶/۰۱/۳۰
1
2
با خوندن این مطالب خیلی متنفر شدم از این بیماری خداوند کمکم کنه دیگه ترکش کنم
غلام
Iran, Islamic Republic of
۱۴:۱۷ - ۱۳۹۶/۰۲/۰۳
1
1
خیلی ممنون از نظرات تون منم از امروز عهد میبندم که دیگر خود ارضایی نکنم
نا راحت
Iran, Islamic Republic of
۲۳:۴۶ - ۱۳۹۶/۰۲/۰۳
1
1
منم گزاشتمش کنار
ali
Iran, Islamic Republic of
۰۰:۳۶ - ۱۳۹۶/۰۲/۰۴
1
2
سلام.من.حدود 4روزه که ترک کردم .البته با کمک مطالبی که شما دوستان گذاشته بودین.و دیگه این عمل زشت تکرار نمیکنم.با تشکر
ali
Iran, Islamic Republic of
۰۰:۳۶ - ۱۳۹۶/۰۲/۰۴
0
1
سلام.من.حدود 4روزه که ترک کردم .البته با کمک مطالبی که شما دوستان گذاشته بودین.و دیگه این عمل زشت تکرار نمیکنم.با تشکر
ناشناس
Iran, Islamic Republic of
۲۲:۳۲ - ۱۳۹۶/۰۲/۰۵
1
3
از شما ممنونم که منو از خوابی طولانی بیدار کردین
000
Iran, Islamic Republic of
۱۱:۳۶ - ۱۳۹۶/۰۲/۰۶
0
2
سلام.پسری 18 ساله هستم مبتلا به خودارضایی الان حدود9سال است که این عمل راانجام میدهم..ازجمله مشکلاتم:لاغری-بیماری های پی در پی-ضعف بینایی-درد در کشاله ی ران-درد در ذانو و کمر-زدن جوش بر روی صورت و پشت کمر و سینه-عدم تمرکز-کم شدن حافظه-افسردگی-بی حوصلگی-بدبینی-اضطراب و استرس-تنگی نفس-ریزش مو.پیشنهادشما چیست؟ایاامیدی دارم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
ناشناس
Iran, Islamic Republic of
۱۵:۲۵ - ۱۳۹۶/۰۲/۰۶
0
3
ان اراده که نباشد ان قصد که نباشد مگر می شود
تا چند سال دیگه .... پس چند ها سال چرا کردم؟
تو اهنگ زندگی یه جاش گیر کردم
لعنت به خودم که هیچ کس مرا اینقدر که به خودم اذیت نکرد
چیز چندان سختی نیس عادت به این کردیم
وای بر سرما از اینکه عادت خوبی نداشتیم و گناه را زیبا به خودمون نشان دادیم پس تا کجا
زانکو
Iran, Islamic Republic of
۱۷:۱۵ - ۱۳۹۶/۰۲/۰۶
0
3
با سلام،دوستان عزیز خودارضایی یک عادت جنسی ست وطبق امار 98درصد کل دنیا این عمل را انجام میدهند،هیچ جای نگرانی نیست اگر بتوانید با برنامه عمل کنید(مثلا هفته ای یک بار خودارضایی در یک روز معین) و در مورد این سایت ها که ادم را به وحشت میندازند باید بگم نصف عوارضی که در بالا خواندم صحت علمی ندارد (مثلا:اینکه میفرمایید جوش صورت و بدن یا ریزش مو از عوارض خودارضایی ست کاملا صحت ندارد چون هیچ رابطه ی مستقیمی با خودارضایی نداره) و دوستان عزیز توجه کنند که از جنبه ی دینی و گناه و....به این مسئله فکر نکنند چون فقط ذهن خودتون را مشغول میکنید .همه ی عزیزان باید بدانند که ترک کردن یک دفعه ای خودارضایی از خودش بیشتر ضرر و عوارض دارد و فرد را دچار مشکلات گسترده تری میکند و اگر میخواهید واقعا ترک کنید با برنامه ای مشخص امکان پذیر است و شاید برنامه ای که براش تدارک ببینید بیش از یک سال طول بکشد چون مطمئنا عملی که چند سال است انجامش میدهید یک روزه یا یک هفته ای ترک نمیشود.....و من از سایت برای اطلاعات نادرست علمی به مردم توضیح میخواهم؟!
مهمان
Iran, Islamic Republic of
۰۳:۱۹ - ۱۳۹۶/۰۲/۰۷
1
2
نظرات همکاران رو خوندم خسته نباشید از سر بیکاریه که مشغول این قضیه هستنیم تعدادمون هم زیاده فقط ازدواج وسلام
محمد
Iran, Islamic Republic of
۱۳:۱۹ - ۱۳۹۶/۰۲/۰۷
0
3
باسلام. من 30 سالمه حدود 13 ساله این کار زشت رو انجام میدم. چند بار ترک کردم ولی بازهم به گناه افتادم الان هم ددیسک کمد گردن درد استخون درد ضعف عضله ریزش مو گرفتم اما بازهم امیدم به خداست
محمد
Iran, Islamic Republic of
۱۳:۲۵ - ۱۳۹۶/۰۲/۰۷
0
1
ﻭاﻗﻌﺎ ﻣﻤﻨﻮﻧﻢ
مهدی
Iran, Islamic Republic of
۱۸:۲۹ - ۱۳۹۶/۰۲/۰۷
0
3
سلام من 20 سالمه حدود 5 سالی میشه به این کار اعتیاد دارم میخوام این کارو ترک کنم نمیتونم 25 روز گذاشمتش کنار با خودم عهد بستم که دیگه این کارو انجام ندم اما دیدم حافظم ضیعف تر شد تمرکز رو کارام ندارم دچار افسردگی شدید شدم بازم این کارو انجام دادم قبلا هفته ای 2_3بار انجام میدادم ولی الان دو هفته ای میتونم کنتراش کنم ولی خب وقتی میبینم حالم هی بدتر میشه بازم میرم سمت این کار واقعا دیگه نمیدونم چیکار کنم هرروز هس خودکشی دارم دیگه هیچی خوشحالم نمیکنه بدنسازی هم کار میکردم بخاطر این که کلن اعتماد بنفسم پایین اومده اونم ول کردم نمیدونم دیگه واسه چی زندگی دارم میکنم لطفا راهنماییم کنید
unknown
Iran, Islamic Republic of
۰۰:۰۱ - ۱۳۹۶/۰۲/۰۸
0
2
بدبختا ، شما ترک نمیکنید الکی نگید از الان ترک میکنم،، نیاز جنسی مثل غذا خوردنه، باید رفع بشه
حمید
Iran, Islamic Republic of
۰۲:۳۷ - ۱۳۹۶/۰۲/۰۸
1
2
من دکتر حمید ارجمند هستم بچه ها آگه این عادت رو ترک کنین عالیه هر سوالی داشتید ازم بپرسید جواب میدم
پاسخ ها
ناشناس
Iran, Islamic Republic of
۱۷:۲۶ - ۱۳۹۹/۰۱/۳۱
آیا زود انزالی هم رفع میشه با ترک این کار .همین خیلی ذهن منو درگیر کرده با تشکر از شما لطفا نجاتم بدید الان دوماهه ترک کردم خدا روشکر ولی بازم تحریک میشم فقط دغدغم زود انزالی برای ازدواجه
ناشناس
Iran, Islamic Republic of
۱۶:۰۲ - ۱۳۹۶/۰۲/۰۹
2
0
دوستان اینو حتما بخونید
تنها راه برای ترک این گناه ندیدن عکس ها و تصاویر تحریک امیزه.
مهم تر از اون فکر نکردن به چیزهاییه که باعث افتادن فکر گناه در ما میشه.یکی دیگه از راه هایه موثر صحبت کردن با فردیه که شما اونو از لحاظ عقلی قبول دارید مثل پدر و مادر یا بعضی از دوستان.
اینم بهتون بگم که شما اگه باعث شدید که فردی این گناه رو انجام بده هر وقت اون این کارو میکنه برای شما هم ثبت میشه پس حواسمون به این مسئله باشه که حواسمون به چیزی که داریم برای هم میفرستیم باشه.یه صلواتم برای ظهور امام زمان بفرستید تا همه مارو به امید خدا از این منجلاب گناه نجات بده.مرسی
حسین
Iran, Islamic Republic of
۲۰:۵۲ - ۱۳۹۶/۰۲/۰۹
1
3
سلام من یکی که داغون شدم از این خود ارضایی سه ساله مبتلا هستم
چهره ی خیلی زیبایی داشتم که داغون شد هیکل خیلی خوشگلی داشتم که اونم داغون شد
الانم خیلی ضعیف شده بدنم و حتی بعضی وقتا نمیتونم راه برم و پاهام درد میگیره و و از ورزش همه چی افتادم
همه ی این عوارضی که نوشته شده کاملا درسته، ای کاش که زمان برمیگشت به گذشته
صالح
Iran, Islamic Republic of
۲۳:۲۹ - ۱۳۹۶/۰۲/۱۰
0
0
به نام خدا
به نظر من بهترین و مهمترین راهی که میشه واقعا خود ارضایی رو ترک کرد و برای من هم که سالها در به در دنبال یه راهی برای رهایی از این بحران بودم کنترل افکار هست و روش های دیگه مثل روزه ،ورزش ،کار صرفا جنبه پیشگیرانه داره و البته خوب هم هست ولی مهمتر از اون فکر هست که باید حتما حتما از مسایل ... فیلتر بشه ولی اگر نتونی چشماتو کنترل کنی افکار ... داغونت میکنه و نمیذاره راحت باشی
و اساسا خطور فکر جنسی اصلا هم بد نیست ولی ادامه دادنش دست ماست و هر وقت هم که این افکار به ذهنت رسید سریع یه پرش افکار به سمت خدا داشته باشی همه چی حله در اوایل شاید یکم سختی بکشی ولی بعدش اصلا بهش فکر نمیکنی تا بخوای بری سراغش ولی اگر ادامه دادنشو دوست داری بدون که داری از گامهای شیطان پیروی میکنی و دروغ میگن کسایی که چشماشونو کنترل نمیکنن و به توجیه خودشون میگن حواسم خیلی جمع هست
اگر میخوای ترکش کنی مسلما باید سختی بکشی و بیخود هم نبوده که ترک شهوات به عنوان جهاد اکبر یاد شده
پوریا ملقب به تبسم
Iran, Islamic Republic of
۰۱:۳۰ - ۱۳۹۶/۰۲/۱۱
1
0
من الان هفده سالمه و تقریبا یه ماهی هست که ترک کردم من از سیزده چهارده سالی معتادش شدم
هنوزم وقتی فکر میکنم به اعمالم اعصابم خورد میشه
و گریم میگیره
راهی که من ترک کردم:به نظر من خدا خواست که من ترک کنم چون من اصلا اهل مطالعه نیستم و هر کتابی رو دو سه صفحه میخونمو میندازم کنار ولی یه روز یه رمان برای ایمیل من ارسال شد من فرستده رو نمیشناختم ولی بعد ها فهمیدم زن عموم بوده
بهرحال من رمانو خوندم رمان خیلی احساسی بود
و مدام باعث به فکر فرو رفتن من میشد
از وقتی اون رمانو خوندم دیگه خود ارضایی نکردم و
نمازمم رو هم خوندم و واقا از خدا متشکرم از زن عموم هم متشکرم
البته سه چهار باری تو حموم وسوسه شدم که هر بار خودم یه بلایی سر خودم اوردم مثلا دو روز پیش پامو محکم کوبوندم به دیوار خیلی درد داشت ولی خب حواسمو پرت کرد الانم پامو ببینید جایی کبودی بزرگی روش هست بگزریم
اسم اون رمانه (سرگزشت یک تبسم)هست برید بخونیدش خوبه
البته ناگفته نماند از روزی که این کارو نمیکنم هم
خوشبخت تر شدم و هم عوارضش که(جوش و تیرگی پوست و افسردگی و لاغری شدید )بود از بین رفته.امید وارم هیچکس به این گناه الوده نشه یا اگه میشه بتونه بزارتش کنار
با تشکر. پوریا(ملقب به :تبسم)
ناشناس
Iran, Islamic Republic of
۰۵:۴۴ - ۱۳۹۶/۰۲/۱۱
0
2
با سلام من 3 سالی هست که این عمل زشت رو انجام میدم الانم تقریبا هر روز استمنا میکنم و دیگه میشه گفت کاملا معتاد این عادت نکبت بار شدم و تو این ۳ سال کلی توبه کردم انواع و اقسام کارها رو انجام دادم که جلوی خودم رو بگیرم ولی نتونستم... شده که موقتا بخوام ترک کنم ولی بازم توبمو شکستم و دوباره درگیر این عمل زشت شدم ...
و الانم خیلی از عوارضش رو حس میکنم و از لحاظ روحی هم اصلا اوضاع خوبی ندارم و همش درگیر عذاب وجدانم ...
ولی هنوز امید دارم و مطمعنم اگه تمام تلاشمو بکنم از پس ترک این اعتیاد وحشتناک برمیام با کمک خدا و دیگه حتی طاقت این عمل زشت ضرراتش و سایر اسیب هاش رو هم ندارم و میخوام با تمام وجودم از امروز شروع به ترک کنم امیدوارم از پسش بر بیام کاملا پاک بشم برای شروع تا یک ماه و بعد فاصله میشه دو ماه و همینطور ادامه پیدا میکنه...به امید خدا که بتونم نفسم و شیطان رو شکست بدم.
و برای هرکسی هم که معتاد این کار شده از خدا میخوام که رهایی پیدا کنه ...
خواهش میکنم برام دعا کنید که نجات پیدا کنم...
التماس دعا و به امید موفقیت
مجتبی
Iran, Islamic Republic of
۱۹:۳۱ - ۱۳۹۶/۰۲/۱۱
1
0
من چند سال است که این کار را انجام می دهم به لطف خدا دیگر می خواهم این کار زشت را کنار بگذارم من در این چند سال همیشه چشمهایم درد میکرد کم انرژی بودم افسردگی میگرفتم افکارم به هم ریخته بود در زندگی شخصی با مشکلات جدی ای روبرو بودم کم عاطفه بودم پو سسم خراب شد تنگی نفس گرفته ام عذاب وجدان داشتم این جدید ها موهایم هم میریزند احساس خستگی داشتم و هزارتا مشکلات دیگر ولی می شود کنار گذاشت یکی از معصومین می فرماید یکبار خود ارضایی برابر با ان است که هفتاد بار با مادر خویش زنا کنید میتوانید با این حرف خود را متقاعد کنید اگر میخاهید زندگی خوبی داشته باشید اینکار را نکنید یکی دیگر از کارهایی که برای رفع این مشکل میتوانید روزه بگیرید تا توان خود را برای مقابله با خواهشهای نفس بالا ببرید با ترک این عمل موانع بزرگی از میان شما و سعادت برداشته می شودبه خدا توکل کنید
عرفان
Iran, Islamic Republic of
۱۱:۵۲ - ۱۳۹۶/۰۲/۱۲
1
0
وااااااای پسر!!!!!
خدا کمکم کنه دیگه نکنم این کارو خستم کرده
ولی میخوام بدونم که چ فرقی بین رابطه ی جنسی با خود ارضایی هست؟!آخه تو جفتش طرف به ارگاسم میرسه؟!
و یه سوال دیگه این که مشکلاتش برای مغز جبران پذیر هست؟!
بد بخت
Iran, Islamic Republic of
۱۴:۰۶ - ۱۳۹۶/۰۲/۱۲
1
0
من از این کار میگرن گرفتم دیگه دارم دیونه میشم اما برا همیشه توبه کردم انشالا به یاری خدا دیگه این کار رو انجام نمیدم
برام دعا کنید
مجتبی
Iran, Islamic Republic of
۱۴:۴۲ - ۱۳۹۶/۰۲/۱۲
0
0
من چند سال بود این کار را انجام می‌دادم و کلی مشکل در زندگیم داشتم از جمله چشمدرد سر درد بی‌طاقتی،مریضی‌وبیماری و هزار گرفتاری و بدبختی دیگر با ترک این عمل کلی از گرفتاریهای زندگی‌ام از بین رفت و بقیه هم به مرور زمان از بین میرود من . دوستان به راحتی می‌شود این کار زشت را کنار گذاشت فقط باید باور داشت و یک کم هم اراده این یک کار بسیار زشت است که انسان را از انسانیت خارج میکند در اسلام هم احادیث‌و‌ روایات فراوانی در این مورد است یکی از امامان می فرمایند هر بار خود ارضایی برابر با ان است که فرد هفتاد بار با مادر خویش زنا کند اگر زندگی سالمی را میخواهید باید این کار را کنار گذاشت
محمد
Iran, Islamic Republic of
۱۴:۲۹ - ۱۳۹۶/۰۲/۱۴
0
0
خدایا کمکم کن من هر روز این عمل رو انجام میدم و میخولم ترک کنم
بهلول حکیم
Iran, Islamic Republic of
۲۰:۲۲ - ۱۳۹۶/۰۲/۱۴
0
0
مرسین مفید بود
محمد مهدی
Iran, Islamic Republic of
۲۳:۴۷ - ۱۳۹۶/۰۲/۱۴
0
1
چه خب است قبل از انجام دادن هرکاری به عاقبتش بیندیشیم
یک انسان
Iran, Islamic Republic of
۰۰:۲۷ - ۱۳۹۶/۰۲/۱۵
1
1
من چند روز نزدم دارد کل مشکلات زندگیم حل میشود و ارامش میگیرم راحت میشود فقط بار اول نکردی دیگه نمی کنی فقط یک ازمون است برای من که اینجوری بود خیلی راحت است عوارضش هم به مرور ناپدید میشود
ان شاء الله بنده خدا
Iran, Islamic Republic of
۰۱:۰۸ - ۱۳۹۶/۰۲/۱۵
0
2
دوستان نامید نشید حتما حتما خدا کمکتون میکنه
در ضمن ان شاء الله اینطور بنویسید غیر این نوشتن یعنی کفر گفتن خدا
ایشاالله: خدارو به خاک سپردیم(نعوذبالله)
انشاالله: خدارو ما بوجود آوردیم(نعوذبالله)
منصور
Iran, Islamic Republic of
۱۱:۲۹ - ۱۳۹۶/۰۲/۱۵
0
0
عمل خیلی زشت و وقیحی هست
خدایا کمکم کن
سی دی
Iran, Islamic Republic of
۱۳:۵۷ - ۱۳۹۶/۰۲/۱۵
0
1
به نظرم نمیشه یک دفه ایی خودارضایی رو ترک کرد اما میشه کمتر اینکارو انجام داد مثلا هفته ای یکبار.اینطوری آسیب کمتری میبینیم.
ناشناس
Iran, Islamic Republic of
۰۳:۱۶ - ۱۳۹۶/۰۲/۱۷
0
1
بزن بابا این ها همه نمیشه
علیرضا
Iran, Islamic Republic of
۰۰:۲۸ - ۱۳۹۶/۰۲/۱۸
0
1
سلام من ۲۷ ساله و چندین ساله که دارم این کارو انجام میده. واقعا خسته شدم. به خدا اعتماد به نفسم شده صفر . دارم نابودیمو می بینم. اصلا نمیتونم به قرآن تصمیم بگیرم. مغزم شده پر از تصاویر و فیلمهای تحریک آمیز . خیلی سخته برام تمرکز کردن . کلاسمو ک میرم به خدا روز بعد یادم نمیاد چی خوندیم سر کلاس. خیلی خیلی خیلی زود سر هر چیز کوچیکی عصبی میشم. واقعا این یه نوع اعتیاد وحشتناکه . توروخدا اینکارو نکنید . خدایا یعنی میشه من اینکارو ترک کنم ؟
تتتت
Iran, Islamic Republic of
۰۴:۵۳ - ۱۳۹۶/۰۲/۱۸
0
2
سلام من حدودا هفت ساله که این مریضی انجام میدم و به بیماری هایی مبتلا شدم که حتی فکرشم نمیتونید بکنید من اینارو رتبه بندی میکنم خودتون قضاوت کنید
1 به وجود آمدن دیسک کمر وخیم که باعث شد عمل کنم
2 سرما خوردگی زود به زود به علت ضعیف شدن بدن
3 ضعیف شدن چشم هام
4 عصبی شدن، سر درد، مشکلاته قلبی
به خدا وقتی دیسک کمر داشتم نمیتونستم راه برم بهترین دوران زندگیم تو خونه خوابیده بودم حسرت اینو داشتم که حداقل بتونم یک قدم راه برم واقعا دوس داشتم فقط یک شب بدون درد بخوابم همه ی اینا به خاطر کمبود بخاطر اینکه وقتی یک زن میدیدم نمیتونستم خودمو کنترل کنم
خواهش میکنم دیگه خودارضایی نکنید خواهش میکنم
علی
Iran, Islamic Republic of
۰۴:۲۵ - ۱۳۹۶/۰۲/۱۹
1
0
سلام دوستان خیلی مطالب عالی بود که برای اولین بارخوندم. ببخشید من حدود۵سال شهوت ریختم اگه ترک کنم تمام مشکلاتی که دارم خود به خود حل می شود یابایدکاری انجام داد
آرش
Iran, Islamic Republic of
۰۴:۲۶ - ۱۳۹۶/۰۲/۲۰
0
2
الان یکی بم بگه خود ارضایی نکنم چیکار کنم؟ اگه شهوت بد بود که آفریده نمیشد، اونم که چقدر حدیث در بارش اومد که برای زن و شوهر ثواب داره. از یه طرف ازدواج بخاطر وضع اقتصادی تقریبا ممکن نیست، از یه طرف خود ارضایی گناهه و مشکل سازه. از طرفی هم که با هر دختری آشنا میشم خیانت کار ازاب در میاد، به ما میرسه میشه باکره مقدس ازون ور با یکی دیگه میخوابه. خب. یکی لطف کنه راه حل واسه این شهوت تموم نشدیو آتیشه وحشتناکم بده. بِبُرمش بندازم دور خوبه آیا؟ خودمم دیگه خسته شدم. الان 15 ساله که کارم شده. دیگه استادم برا خودم.
محمد
Iran, Islamic Republic of
۱۶:۵۳ - ۱۳۹۶/۰۲/۲۱
2
0
به خدا توکل میکنیم .... از همین الان توبه کنیم و با خدا پیمان ببندیم که دیگه این کارو نکنیم و از خدا بخوایم که کمکمون کنه ... خدایا به بزرگیت قسمت میدیم که این کارو دیگه انجام ندیم و برای همیشه بزاریمش کنار .. اقایون خانوما از همین الان با خدا پیمان ببندید و از همین الان توبه کنیم ... یا علی مدد
محمد
Iran, Islamic Republic of
۱۶:۵۳ - ۱۳۹۶/۰۲/۲۱
0
0
به خدا توکل میکنیم .... از همین الان توبه کنیم و با خدا پیمان ببندیم که دیگه این کارو نکنیم و از خدا بخوایم که کمکمون کنه ... خدایا به بزرگیت قسمت میدیم که این کارو دیگه انجام ندیم و برای همیشه بزاریمش کنار .. اقایون خانوما از همین الان با خدا پیمان ببندید و از همین الان توبه کنیم ... یا علی مدد
محسن
Canada
۱۸:۵۸ - ۱۳۹۶/۰۲/۲۱
1
1
دوستان چرا فقد پسرا از نظر میزارن؟؟؟؟ مگه دخترا خود ارضایی نمیکنن ! اونا هم بنویسن
ارمان
Iran, Islamic Republic of
۰۱:۵۷ - ۱۳۹۶/۰۲/۲۲
0
0
باسلام
من میخوام دلیل جوش های صورت و یرهم ریختگی صورت را بهتئن بگم
وقتی شما این عمل زشت را انجام میدهید اب خون کم می شود بنابراین غلظت خون زیاد می شود و چربی خون بالا میرود باعپ ایجاد جوش در مویرگ های نازک می شود که بیشتر در صورت است
در امدن موی صورت به صورت نا هنجار نیز به دلیل کمبود هورمون جنسی است که شما با این کار همه ی ان ها را دور میریزید و مقدار کمی به صورت شما میرسد
اب خون بعد ار48ساعت شروع به تشکیل شدن میکند که تا6 ماه طول میکشد و صورتتان به حالت قبلی بر میگردد
ازتون خواهش میکنم انقدر از این بیضه ها کار نکشید یه روزی میشه شما از اون ها کار میخواهید ولی اونا قدرت انجام کار را ندارد و باید خجالت همسر خود را بکشید
اگه سوالی هست ما در خدمتیم
ارمان
Iran, Islamic Republic of
۰۲:۰۳ - ۱۳۹۶/۰۲/۲۲
0
3
باسلام
من میخوام دلیل جوش های صورت و یرهم ریختگی صورت را بهتئن بگم
وقتی شما این عمل زشت را انجام میدهید اب خون کم می شود بنابراین غلظت خون زیاد می شود و چربی خون بالا میرود باعپ ایجاد جوش در مویرگ های نازک می شود که بیشتر در صورت است
در امدن موی صورت به صورت نا هنجار نیز به دلیل کمبود هورمون جنسی است که شما با این کار همه ی ان ها را دور میریزید و مقدار کمی به صورت شما میرسد
اب خون بعد ار48ساعت شروع به تشکیل شدن میکند که تا6 ماه طول میکشد و صورتتان به حالت قبلی بر میگردد
ازتون خواهش میکنم انقدر از این بیضه ها کار نکشید یه روزی میشه شما از اون ها کار میخواهید ولی اونا قدرت انجام کار را ندارد و باید خجالت همسر خود را بکشید
اگه سوالی هست ما در خدمتیم
ارمان
Iran, Islamic Republic of
۰۲:۰۹ - ۱۳۹۶/۰۲/۲۲
0
1
با سلام
به نظر من باید بهترین درمان اینه که دلتون برای خودتون بسوزه من خودم برای اینکه دوستانم رو به ترک وادار کنم کاری کردم که انها خودشان از کار خودشان ناراحت شوند و از روی دلسوزی دیگر این کار را نکردند
مطمـئن باشید موقعی که اینکار را ترک کردید توی قلبتان یک نگرانی به وجود میاید که فقط با نماز بر طرف می شود
با تشکر
Milad F Mari1
Iran, Islamic Republic of
۱۶:۰۵ - ۱۳۹۶/۰۲/۲۲
0
2
خیلی ممنون......شنید ام که در اسلام کسی که استمنا‌ میکندگناه کبیره است چون امانتی است که خدا به انسان بخشیده تا ادامه نسل دهد و بازهم شنیده ام که استمنا کننده ملعون است
WARRIOR
Iran, Islamic Republic of
۲۲:۰۴ - ۱۳۹۶/۰۲/۲۳
1
1
ترس بدنمو برداشت درسته سخته ولی چاره دیگه ای نداریم.در ضمن تازه فهمیدم جوش های روی صورتم از کجا اومدن با تشکر از مدیران سایت.
ارمان
Iran, Islamic Republic of
۰۱:۱۵ - ۱۳۹۶/۰۲/۲۵
1
0
با سلام
یک تدکر بدهم
شما موقعی که شهوتتان به اوج میرسد ا ب بی رنگی از بدن خارج می شود و تنها فرق ان با منی این است که اسپرم با ان مخلوط نیست موقعی که این اب خارج می شود یعنی شهوت به اوج می رسه و کارش هم اینه که لوله های الات رو لغزنده میکنه برای استمنا این شهوت پنهانی که به ان تشنکی مجاری گفته می شود تا دو و سه روز ئست از سرتون بر نمیداره و تنها راه از بین بردن ان ادرار به صورت مکرر است که باعث پاک شدن مجرا می شود
مراقب خود باشید با تشکر
آرمین
Iran, Islamic Republic of
۱۶:۴۷ - ۱۳۹۶/۰۲/۲۵
1
2
این حرف های شما پشتوانه ی علمی نداره، لطفا با ذکر منبع مطلب بگذارید، به عنوان مثال خودارضایی با انزال زود رس هیچ ربطی نداره و در هیچ منبع علمی ارتباط این دو اثبات نشده
Abtin
Iran, Islamic Republic of
۲۰:۴۰ - ۱۳۹۶/۰۲/۲۶
1
1
خیلی مقاله خوبی بود به نظر من بهترین راه سرکوبه البته نباید هدفمون از ازدواج امیال حیوانی باشه بلکه اهداف در شأن انسان باشه
مهرداد
Iran, Islamic Republic of
۱۶:۰۷ - ۱۳۹۶/۰۲/۲۸
0
1
سلام 37سالمه 5ساله درگیر این قضیه هستم روزی دوبارشده سه بارچهار باراوایلش معلوم نمیکرد ولی الان سوت کشیدن گوش ضعف بی حالی سردرد منگی حالم بده تاری چشم درد سینوسها پا درد آزمایش رفتم سالمم ام آرآی آزسرم گرفتم سالمه ولی حال خوبی ندارم خودم میدونم ازچیه میخام ترک کنم انشالا هرکی هم میگه خود ارضایی عوارض نداره غلط کرده چون دردراز مدت عوارضش میزنه بیرون
فرهاد
Iran, Islamic Republic of
۱۴:۳۸ - ۱۳۹۶/۰۲/۲۹
1
1
من فرهاد ۳سال پاک
یه معتاد
Iran, Islamic Republic of
۱۴:۵۱ - ۱۳۹۶/۰۲/۲۹
0
1
من سه ساله دارم میزنم..انقد اعصب های بدنم ضعیف شده دارم فلج میشم...بخاطر خودتون نزنین
ناشناس
Iran, Islamic Republic of
۱۶:۲۵ - ۱۳۹۶/۰۲/۲۹
1
0
یه سوال
soheil
Iran, Islamic Republic of
۱۲:۳۵ - ۱۳۹۶/۰۲/۳۰
1
0
دوستان عزیز من ۱۲ ساله هستم و میدونم که خیلی زود به این کار بد روی اوردم و همش یخاطر دوستان بد بوده
و من با خود ارضایی های مکرر به بلوغ رسیدم و تا الان سه بار ترک کردم ولی دوباره به این کار روی اوردم و تنها راه ترک خور ارضایی این است که هر موقع ذهن شما به این کار پرت شد سریعا مطالب عوارض خود ارضایی رو بخونید . موفق باشید.
پشیمون
Germany
۱۵:۵۶ - ۱۳۹۶/۰۳/۰۱
0
1
سلام دوستان عزیز اول از همه از خدا تقاضا می کنم که به مهمه پسران و دختران این سرزمین کمک کنه تا بتونن خود ارضایی و ترک کنن . اما من... حدود سه سالی میشد خود ارضایی میکردم درست مثل شما که همین الان این مطلبو میخونید فکر میکردم ترک خود ارضایی غیر ممکنه اما نیست . یه بار که خود ارضایی کردم بعدش به خودم اومدم رفتم تو آینه خودمو نگاه کردم موهام ریزش پیدا کرده بود صورتم جوش زده بود کمرم درد میکرد و هزار تا مشکل دیگه که خودم ازش خبر ندارم اومدم تو اینترنت و درباره مضرات و راه های ترک خود ارضایی خوندم سرتونو درد نیارم ترک کردم اونم یک ماه یک ماه پاکِ پاک بودم خیلی خوشحال بودم و حالمم خیلی بهتر شده بود اصلا احساس گناه نمی کردم تا اینکه یه بار رفتم حموم و فقط برای چند ثانیه غافل شدم که دیدم دوباره گرفتار شدم خلاصه دوستان قصدم این بود که بگم ترک کنید خدا کمکتون میکنه و وقتی هم که ترک کردید حتی یک ثانیه هم از خودتون غافل نشید و یا نگید که همین یه بار من اگه خدا کمکم کنه از همین امروز تو ترکم بعد از ماه رمضون میامو بهتون خبر ترکمو میدم . موفق باشید‌‌...
یا حق...
ناشناس
Iran, Islamic Republic of
۱۳:۵۱ - ۱۳۹۶/۰۳/۰۳
0
1
خیلی ممنون از راهنمایی خوبتون امید وارم هر چه زود تر از شرش خلاص شم
danial
United Kingdom
۱۵:۱۳ - ۱۳۹۶/۰۳/۰۴
2
0
سلام من خیلی وقته که این کارو انجام میدم الانم 16سالمه از نظر زیبایی مشکلی ندارم اینم حرف خودم نیست از نظر قدرت بدنی هم مشکلی ندارم رابطه عاشقانه با جنس مخالفم که داخل یه سایت دیگ بود فایده ای نداره بدنسازی هم که دوستان اشاره کردن بد نیست ولی من خودم داخل تیم استان واترپلو هستم کم بود نفس داخل مسابقات فهمیده میشه وقتی هم که بخواهی بزاری کنار تا چند روز کمرت درد میگیره اذیت میشی ولی حدودا بعد یه هفته خوب میشی و وسوسه هم کم تر میشه ولی خیلی سخته همون هفته ولی خوب ناچارم از الان بزارم کنار چون داخل امتحانا هستم درسا که تو ذهنم نمیره هیچ چشمامم نمیبینه تقلب کنم(((((-:
سعید
Iran, Islamic Republic of
۱۶:۴۴ - ۱۳۹۶/۰۳/۰۷
1
1
ممنون از مطلاباطون
مطلب های شما باعث شد که من دیگه خودارضایی رو کنار بزارم
علیرضا
Iran, Islamic Republic of
۱۴:۴۴ - ۱۳۹۶/۰۳/۰۸
1
0
من الان حدود یه ساله خودآرایی رو ترک کردم ولی اتفاقات زیادی سرم اومده زود عصبی میشم سطح ضریب هوشی خیلی خیلی اومده پایین کمرم قوس برداشته و بدم و ماهیچه هام هر روزچی کوچیک میشه کمرم رفته تو شکمم حافظه ام ضعیف شده و خیلی چیزای دیگه که نمیتونم بگم.
علیرضا
Iran, Islamic Republic of
۱۴:۴۵ - ۱۳۹۶/۰۳/۰۸
1
0
من الان حدود یه ساله خودآرایی رو ترک کردم ولی اتفاقات زیادی سرم اومده زود عصبی میشم سطح ضریب هوشی خیلی خیلی اومده پایین کمرم قوس برداشته و بدم و ماهیچه هام هر روزچی کوچیک میشه کمرم رفته تو شکمم حافظه ام ضعیف شده و خیلی چیزای دیگه که نمیتونم بگم.
ناشناس
Iran, Islamic Republic of
۲۰:۳۹ - ۱۳۹۶/۰۳/۰۸
0
2
خیلی وقته عادت کردم خیلی سخته ترک کردنش
حسین
Iran, Islamic Republic of
۱۵:۳۶ - ۱۳۹۶/۰۳/۱۰
0
1
ممنون از متن هاتون
حسین
Iran, Islamic Republic of
۱۵:۳۶ - ۱۳۹۶/۰۳/۱۰
0
2
ممنون از متن هاتون
ناشناس
Iran, Islamic Republic of
۰۰:۳۱ - ۱۳۹۶/۰۳/۱۱
1
1
از همین لحظه ترک میکنم و توبه
علی
Iran, Islamic Republic of
۱۱:۳۶ - ۱۳۹۶/۰۳/۱۱
0
2
خدا خیرتون بده من یه سال و نیمی هست دچارش شدم.
اگه کسی می تونه کمک بیشتری بهم کنه باهام از طریق واتساپ یا تلگرام در ارتباط باشه
09010515284
امیر حسین
Iran, Islamic Republic of
۱۶:۳۸ - ۱۳۹۶/۰۳/۱۱
0
1
واقعا متشکرم از اطلاعاتتان منو از این بیماری نفرت انگیز نجات دادید خدا خیرتون بده که مردم رو از راه غلط به راه درست هدایت میکنید
ارمان
Iran, Islamic Republic of
۰۲:۱۴ - ۱۳۹۶/۰۳/۱۲
0
0
باسلام
اقای علیرضا موقعی که ادم خود ارضلیی را ترک میکند عوارضی داره که نسبت بخود خود ارضاای کمتره مثل یع زهریه که شما به ان معتاد بودید و حالا که خوب در حال خوب شدن است عوارضی داره از لحاط دین انسان موقعی که چهل بار این کار را نکرد
می تواند بگوید دارم ترک می کنم و وقتی سه سال این کار را نکد می تواند بگوید ترک کردم
با تشکر
یک معتاد
United Kingdom
۱۴:۳۹ - ۱۳۹۶/۰۳/۱۳
1
0
ممنون ازمطالب خوبتون ولی ای کاش دارویی چیزی هم پیشنهاد میکردید به هرحال میزارمش کنارراستی نماز اول وقت یادتون نره
عرشیا
Iran, Islamic Republic of
۰۱:۳۰ - ۱۳۹۶/۰۳/۱۴
0
1
من خودمم خود ارضایی میکنم اما اگه خود ارضایی نکنیم با چی شهوت از بین ببریم کسایی که میگن ازدواج خب شرایط ازدواجم نداریم خونوادها سخت گیرناز دواز برا سکس ارزش نداره
علی
Iran, Islamic Republic of
۱۱:۰۰ - ۱۳۹۶/۰۳/۱۴
0
0
مشکل میگرن دارم براهمین سراغ خودارضاع شدن کشیده میشم
عبد حقیر
Iran, Islamic Republic of
۰۳:۰۵ - ۱۳۹۶/۰۳/۱۷
0
0
باعرض سلام وخداقوت خدمت مدیریت سایت بابت مطالب زیبا ودوستان عزیز خودم
محمدرضا
Iran, Islamic Republic of
۰۲:۴۹ - ۱۳۹۶/۰۳/۱۸
0
3
سلام بیست سال دارم دوستان گلم پسری هستم که با شماها فرق دارم یعنی آدم خاصی هستم من از چهارده سالگی خودارضایی میکردم الان سه ماهه به حول قوه اللهی ترک کرده ام اراده میخواهد اراده ای که قلبت اللهی باشد خدایی باشد کتب عرفانی بیشتر بخوانید یادت آخرت فلسفه شیخ اشراق ببینید اگر از اهل ایمان باشید با خوندن ان مطالب و اینکه استمنا گناه کبیره است قلبتان به لرزه مبیاد و ضمیر ناخودآگاه تان از لذات دنیوی و شهوات بیرون میاد فقط اگر اهل ایمان باشی ترک خودارضایی هیچوقت با قرص و قانع کردن خودتو و ...فرو نمیکشه فقط باید مهر اللهی رو در قلبت بیدار کنی و تهذیب نفس کنی و از مناعت طبع برخوردار گردی واسه منم سخته بچه ها ولی اگر قلبت در مرحله اخلاص قرار بدی چیزی تلخ تر از این لذات نیست اینکه گفتم آدم خاصی هستم چون فرقم با شماها اینکه درد همه شما زمانی انشالله با ازدواج پایان میپذیرد ولی حقیقت اینکه من اصلا به جنس مخالف هیچ رغبت ندارم و برعکس به جنس موافق و همجنسم گرایش دارم یعنی همجنسگرا هستم و باید تا آخر عمر این طوری عمرم سپری کنم درسته افرادی مثل من هستند که از طریق لواط ( آمیزش مرد با مرد ) امیال جنسی شون رو فرو کش میکنن ولی اعتقادات و اصول اخلاقی و قلب همچین کار حرام رو اجازه نمیده ولی چه میشه کرد ذاتا این مدلی هستم من خدایی دارم که همدمم اوست لطفا در صورت امکان منو هم دعا کنید یا انتقاد لطفا بگین ممنون . از چه شهوت قدم بیرون گذار / تا عزیز مصر و کنعانت کنند .
Maral
Iran, Islamic Republic of
۰۴:۲۶ - ۱۳۹۶/۰۳/۲۰
0
0
خودم ترك كردم اينشاالله شماهم ترك كنيد
شیرین
Iran, Islamic Republic of
۰۲:۵۴ - ۱۳۹۶/۰۳/۲۱
0
2
پدر مادر ها چه کمکی می تونن به بچه ها بکنن؟من متوجه این مشکل پسرم شده ام ولی با با باش اختلاف نظر دارم اون میگه اشکالی نداره خود ارضایی بهتره تا بره بیرون به دختری رو حامله کنه شب وروزدارم غصه می خورم دارم دیونه میشم چیکار کنم
پاسخ ها
از وطن
United Kingdom
۰۹:۱۴ - ۱۳۹۹/۱۱/۰۲
شیرین خانم شوهرتان درست م می فرمایند چاره ای جز این نیست همه اهل این کار بودند وهستند بیشترین ضربه را گناه خواندن این کار به جوانان می زند تا به
نا شناس
Iran, Islamic Republic of
۱۳:۴۵ - ۱۳۹۶/۰۳/۲۱
1
1
خیلی ممنون از مطالب زیبا تون واقا اثرگذار بود من هم به شما قول میدهم از امروز این کار زشت رو ترک کنم
ناشناس
United Kingdom
۱۵:۱۹ - ۱۳۹۶/۰۳/۲۱
1
0
ممنون از همتون
رسول
Iran, Islamic Republic of
۱۷:۰۰ - ۱۳۹۶/۰۳/۲۱
1
0
لطفا راهای ترک خودارزایی هم بزارید
رسول
Iran, Islamic Republic of
۱۷:۰۰ - ۱۳۹۶/۰۳/۲۱
1
1
لطفا راهای ترک خودارزایی هم بزارید
شهريار
Iran, Islamic Republic of
۲۳:۰۱ - ۱۳۹۶/۰۳/۲۳
0
0
سلام دوستان خوب انشاالله به اميد خداوند بزرك اين مشكل رو حل كنيد فقط با ياد خدا دل ها اروم ميشه اكر عاشق خدا باشين اكه بفهمين خداوند چقد به شما مهبت ميكنه هيچ وقت اين كار زشت رو انجام نميديد فقط به نزديك شدن به اهل بيت ميتونيد از شر اين كار خلاص بشيد
رضا
Iran, Islamic Republic of
۰۵:۲۶ - ۱۳۹۶/۰۳/۲۴
0
1
سلام من تقریبا 1ساله که این کار رو ترک کردم راه ترک من از این بیماری این بود که هروقت خودارضایی می کردم تو تقویم دفترم اون روز رو علامت می زدم و اسم اون روز رو میزاشتم روز سوخته تلاش می کردم دیگه این کا رو نکنم اولش خیلی سخت بود اما شد
Mra
Iran, Islamic Republic of
۲۲:۳۳ - ۱۳۹۶/۰۳/۲۵
1
0
نتموم شد ها
ناشناس
Germany
۰۵:۰۰ - ۱۳۹۶/۰۳/۲۷
0
0
دم.همتون.گرم
.به.خاطرروراستی
ناشناس
Germany
۰۵:۰۰ - ۱۳۹۶/۰۳/۲۷
0
0
دم.همتون.گرم
.به.خاطرروراستی
سعید
Iran, Islamic Republic of
۱۵:۰۵ - ۱۳۹۶/۰۳/۲۷
1
2
سلام
اگه به این فایلها که روش جلوگیری از گناههو میگه گوش کنین و عمل کنین بدون شک از این مشکل خلاص میشین
حتما امتحان کنین
http://dl.masaf.ir/Ba-Ostad/Sokhanrani/Sayer-Hamyashha/Tehran/Tehran%20-/Ramazan1393/www.masaf.ir-
OstadRaefiPour-Ramazan1393-Shab1.24.mp3

http://dl.masaf.ir/Ba-Ostad/Sokhanrani/Sayer-Hamyashha/Tehran/Tehran%20-/Ramazan1393/www.masaf.ir-OstadRaefiPour-Ramazan1393-Shab2.24.mp3

http://dl.masaf.ir/Ba-Ostad/Sokhanrani/Sayer-Hamyashha/Tehran/Tehran%20-/Ramazan1393/www.masaf.ir-OstadRaefiPour-Ramazan1393-Shab3.24.mp3

http://dl.masaf.ir/Ba-Ostad/Sokhanrani/Sayer-Hamyashha/Tehran/Tehran%20-/Ramazan1393/www.masaf.ir-OstadRaefiPour-Ramazan1393-Shab4.24.mp3

http://dl.masaf.ir/Ba-Ostad/Sokhanrani/Sayer-Hamyashha/Tehran/Tehran%20-/Ramazan1393/www.masaf.ir-OstadRaefiPour-Ramazan1393-Shab5.24.mp3

http://dl.masaf.ir/Ba-Ostad/Sokhanrani/Sayer-Hamyashha/Tehran/Tehran%20-/Ramazan1393/www.masaf.ir-OstadRaefiPour-Ramazan1393-Shab6.24.mp3

لظفا از دعای خیرتون بی نصیبم نکنین
ناشناس
Iran, Islamic Republic of
۱۵:۴۶ - ۱۳۹۶/۰۳/۲۷
0
1
سلام من امیر هستم خود ارزای یک مرگ روحی است وباعث بد بیاری مشود ومارا ازخدا دور می کند خدایا مارا از این بیماری دو فرم
اسی
Iran, Islamic Republic of
۱۰:۳۱ - ۱۳۹۶/۰۳/۲۸
1
1
خاک تو سرتون سگ از این کارا میکنه
از زبان یه دکتر
Iran, Islamic Republic of
۲۱:۰۰ - ۱۳۹۶/۰۳/۲۸
1
2
﴿ راهی که دنبالشی اینجاست و لطفا تا آخر بخونید﴾
به نظر من اینا کارا رو اگه رعایت کنید هیچ وقت دیگه این عمل رو انجام نمیدید.
1_ روزی دوتا ربع ساعت آهنگ یوگا بزارید و به خودتون تلقین کنید که من نفس ندارم.شاید مسخرتون بیاد ولی از نظر کسی که این کاره بوده و با افراد زیادی بحث داشته میشنوید .
«« من بابام دکتره مامانم روانشناسه خودم دانشجو ام از بهترین دانشگاه های تهران و برادم در کشور بلغارستان روانشناسا رو درس میده حاظر م قسم بخورم با این روش تلقین تاابد از شر شهوت خلاص میشید »» عمل کنید و نتیجشو تو همین سایت به اشتراک بزارید.
از مهم ترین ویژگی هایش اینه که دیگه اصلا به فکر تون افکار نمیاد و اگه تو خواب هم خواستید با زن ها جنب بشید از اونا روتون رو برمیگردونید و هیچ وقت چیزی به عنوان اسپرم در وجودتون نیست چون نا خود آگاه شما اونو قبول کرده.
ناشناس
Iran, Islamic Republic of
۰۰:۳۶ - ۱۳۹۶/۰۳/۳۰
0
1
من 4ساله که خود ارضایی دارم وکلیسیم بدنمم خیلی کم کم شده ورشد قدم هم متوقف شده ایا بد از ترک عوارش از بین میره؟
ناشناس
Iran, Islamic Republic of
۰۰:۴۰ - ۱۳۹۶/۰۳/۳۰
0
0
من 4ساله که خود ارضایی دارم وکلیسیم بدنمم خیلی کم کم شده ورشد قدم هم متوقف شده ایا بد از ترک عوارش از بین میره؟
ناشناس
Iran, Islamic Republic of
۱۶:۰۹ - ۱۳۹۶/۰۳/۳۱
0
1
لا اله الا الله
علی
Iran, Islamic Republic of
۱۸:۳۳ - ۱۳۹۶/۰۳/۳۱
0
1
ترک میکنم
محمد
Iran, Islamic Republic of
۰۴:۰۹ - ۱۳۹۶/۰۴/۰۲
0
2
سلام من الان سه ماه هست که این کار رو میکنم دعا کنید به امید خدا بتونم ترک کنم هر سه روز یک بار هست
ممد
Iran, Islamic Republic of
۰۵:۴۵ - ۱۳۹۶/۰۴/۰۲
0
2
اینا همش بخاطر اینه ک ی بچ رو همون اوایل نوجوانی مطلع نمیکننن.اگ اینارو همون اول راه بگن هشتاد درصد خود ارضایی بین افراد ریشکن میشه.
امید
United States
۱۴:۴۴ - ۱۳۹۶/۰۴/۰۲
4
0
من اتفاقا انجام میدم و خیلی هم ازش لذت میبرم (اصلا هم لاغر نیستم، مشکل روحی عاطفی و اینایی که شما گفتین رو هم ندارم )(بیش از 7 سال هم هست که هر وقت جنس مخالفی نداشته باشم که با اون لذت ببرم میام سراغ خود ارضایی)
کل مطالبی که گفتین در مورد من غلطه به معنای کامل
دوسش دارم و ازشم لذت میبرم
پاسخ ها
ناشناس
Iran, Islamic Republic of
۲۲:۴۱ - ۱۳۹۹/۱۰/۰۵
داش مطمعنی خودارضایی میکنی چون من 1 ماه شروع کردم چشمام گوده
بدبخت
Iran, Islamic Republic of
۰۳:۴۷ - ۱۳۹۶/۰۴/۰۳
4
1
بنظرم خودارضايي از پست ترين كارهايي است كه يك انسان ميتونه انجام بده
اين بيماري هايي كه توسايت مطرح شده يكي از مهمترينش ضعف اندام و كمر درد شديد ميگيرين .الان ٢٦ سالمه كه ١سالي هست نزدم(خود ارضايي) ده سالي ميشد كه اين بيماري داشتم..باوركنيد بخدا قسم همين ماه مبارك قسم اين خودارضايي باعث شد كمر درد شديد بگيرم تا حدي كه نتونم يك كيلو چيزي از زمين بردارم..يه سالي هست باشگاه ميرم دارم خوب ميشم
تصميم سختي نيست اسمون به زمين نمياد كه اگه خودارضايي نكنيد
موفق باشين
ناشناس
Iran, Islamic Republic of
۱۶:۱۴ - ۱۳۹۶/۰۴/۰۳
0
2
برادر اینا که نمیگن بربن دوست دختر پیدا کنین میگن برین ازدواج کنین
حمید
Iran, Islamic Republic of
۰۴:۳۴ - ۱۳۹۶/۰۴/۰۴
1
1
حمید هستم ی معتاد
مطالب عالی بود از همین ساعت میزارم کنار و با توکل ب خدا از این عمل زشت دست میکشم
من میتونم
ناشناس
Iran, Islamic Republic of
۰۸:۱۱ - ۱۳۹۶/۰۴/۰۶
2
2
خدایا اشتباه کردم کمکم کن خدایا به امید تو
فرزاد
Iran, Islamic Republic of
۲۳:۱۸ - ۱۳۹۶/۰۴/۰۷
0
3
منم ازامشب تركش مي كنم ازش خيلي بدم مياد بانام خدا واراده ي خودم امشب شروع مي كنم
علیرضا
France
۱۹:۱۱ - ۱۳۹۶/۰۴/۰۸
2
0
سلام .من خود ارزایی رو ترک کردم ولی اخرین باری که زدم رنگ منی من زرد بود...یک بار هم برای اینکه ببینم رفع شده یا نه دوباره دست به این عمل زدم ولی باز زرد بود...لطفا کمکم کنید چون به پدر و مادرم نمیتونم بگم...
میثم
United Kingdom
۱۴:۴۴ - ۱۳۹۶/۰۴/۰۹
2
1
سلام و سلام
باید بگم خود ارضای سرتاسر ظرر و ترک ان سر شار از فواید من خودم نزدیک چند هفته گذاشتم کنار و نماز هم میخونم اگه این کار ادامه پیدا کنه دچاره صدها مرض میشوید و لاغر و لاغرتر هر روز که بگذره بدتر میشید و این کاریه که خدا لعنت کرده به کسای که خود ارضای میکنن و عذاب قبر داده بذاید کنار.........
علی
Iran, Islamic Republic of
۱۴:۵۹ - ۱۳۹۶/۰۴/۰۹
2
0
دوستان اگه کم بزنید ضرر نداره . هر چی باشه بهتر از سیگار کشیدنه خخخ
ناشناس
Iran, Islamic Republic of
۱۵:۰۴ - ۱۳۹۶/۰۴/۰۹
3
1
بعد از خوندن این مطالب این کارمو کنار میزارم یقین دترم که میتونم
مهراب
Iran, Islamic Republic of
۱۵:۵۹ - ۱۳۹۶/۰۴/۱۱
1
0
سلام.من دستم را زدم به قرآن که ترکش کنم ولی نمیشه کمک کنید. ایشالاه ترک میکنم یاعلی
علی اصغر
Iran, Islamic Republic of
۱۱:۵۳ - ۱۳۹۶/۰۴/۱۲
0
0
ممنون از مطالب خودتون که مرا از خواب بیدار کردید
علی اصغر
Iran, Islamic Republic of
۱۱:۵۵ - ۱۳۹۶/۰۴/۱۲
1
0
ممنون از مطالب خودتون که مرا از خواب بیدار کردید
ناشناس
Canada
۰۲:۵۶ - ۱۳۹۶/۰۴/۱۶
1
0
من خودم عوارزخودارزایی راتجربه کردم حرچیزی کی درموردخودارزایی میگن راست مگن واغعتدارد لوطفان این عمل کثیف راکنار بگزارید اگرمی خواحیدزندگی داشته باشید
Senator
Iran, Islamic Republic of
۰۲:۴۰ - ۱۳۹۶/۰۴/۱۷
1
1
خودارضایی کاره بدیه همه میدونن نیاز نیست بگید کسی که توان ازدواج ندارم شهوتشم اذیت می‌کنه چجوری میتونه ترک کنه انگار ارادیه مثله اینکه گرسنه و تشنه ای نه آب بخوری نه غذا ترک خودارضایی ی چیز مزخرفه که ترکش غیر ممکنه چون نیاز جنسی تموم نمیشه غیر قابل کنترل هست وقتی موقعش بشه نیاز ب تخلیه داره آدم چ زن چ مرد پس خواهشن نصیحت نکنید ، در ضمن وقتی بزنه بالا عوارض نمی‌شناسه اگه عوارضش مرگ آنی هم باشه انجام میشه وسلام .
Senator
Iran, Islamic Republic of
۰۲:۴۴ - ۱۳۹۶/۰۴/۱۷
1
1
خودارضایی کاره بدیه همه میدونن نیاز نیست بگید کسی که توان ازدواج ندارم شهوتشم اذیت می‌کنه چجوری میتونه ترک کنه انگار ارادیه مثله اینکه گرسنه و تشنه ای نه آب بخوری نه غذا ترک خودارضایی ی چیز مزخرفه که ترکش غیر ممکنه چون نیاز جنسی تموم نمیشه غیر قابل کنترل هست وقتی موقعش بشه نیاز ب تخلیه داره آدم چ زن چ مرد پس خواهشن نصیحت نکنید ، در ضمن وقتی بزنه بالا عوارض نمی‌شناسه اگه عوارضش مرگ آنی هم باشه انجام میشه وسلام .
بی نام
Iran, Islamic Republic of
۰۹:۲۸ - ۱۳۹۶/۰۴/۱۷
0
1
سلام.
آیا با ترک این کار مشکل بی اختیاری ادرار حل میشه یا مراجعه ب پزشک داره؟
امیر محمد
Afghanistan
۰۹:۲۳ - ۱۳۹۶/۰۴/۱۸
1
1
منم یکی از همین آدمهای هستم که به دام این شهوت افتاده ام...
بعد از خواندن این مطالب منم تصمیم به ترک این عمل گرفتم...
دوتا سوال دارم...
۱:بعد از ترک این عمل قد و زیبایی که داشتم بر میگرده...؟
۲:مشکلات ماننده زود انزالی...درد کمر و...خوب میشه...؟
و در اخر ممنون از این مطالبتون...
امیر محمد
Afghanistan
۰۹:۲۶ - ۱۳۹۶/۰۴/۱۸
0
2
منم یکی از همین آدمهای هستم که به دام این شهوت افتاده ام...
بعد از خواندن این مطالب منم تصمیم به ترک این عمل گرفتم...
دوتا سوال دارم...
۱:بعد از ترک این عمل قد و زیبایی که داشتم بر میگرده...؟
۲:مشکلات ماننده زود انزالی...درد کمر و...خوب میشه...؟
و در اخر ممنون از این مطالبتون...
ناشناس
Iran, Islamic Republic of
۰۰:۱۵ - ۱۳۹۶/۰۴/۱۹
0
0
میزارم کنار
حمید
Iran, Islamic Republic of
۰۲:۱۶ - ۱۳۹۶/۰۴/۲۱
1
0
سلام به همه توروخدادیگه خود ارضایی نکنین دارم عوارضشو میبینم همین امشب زدم اما دیگه نمیزنم چاکر همتون حمید
حمید
Iran, Islamic Republic of
۰۲:۱۶ - ۱۳۹۶/۰۴/۲۱
0
0
سلام به همه توروخدادیگه خود ارضایی نکنین دارم عوارضشو میبینم همین امشب زدم اما دیگه نمیزنم چاکر همتون حمید
میلاد
Iran, Islamic Republic of
۱۹:۳۴ - ۱۳۹۶/۰۴/۲۲
1
0
به امید خدامن از همین امروز یعنی 22 تیر ماه ترک میکنم به دوستانمم توصیه میکنم که از چشمشون مراقبت کنن یا علی
میلاد
Iran, Islamic Republic of
۱۹:۳۷ - ۱۳۹۶/۰۴/۲۲
0
0
به امید خدامن از همین امروز یعنی 22 تیر ماه ترک میکنم به دوستانمم توصیه میکنم که از چشمشون مراقبت کنن یا علی
ناشناس
Iran, Islamic Republic of
۱۸:۲۰ - ۱۳۹۶/۰۴/۲۳
1
0
سلام واقعا نابود کنندس من دوازده ساله این کارو انجام میدم الان25 سالمه
mohamad14
Iran, Islamic Republic of
۱۹:۱۹ - ۱۳۹۶/۰۴/۲۴
0
1
من 14 سالمه 2 ساله دارم خود ارضایی میکتم..یعنیی از این سن دارم زندگی مو نابود میکنم کمکم کنید.......
یکی بود یکی نبود
Iran, Islamic Republic of
۰۴:۳۷ - ۱۳۹۶/۰۴/۲۶
2
0
سلام من از 14سالگی دارم اینکارو میکنم الان 31سالمه واقعا به این نتیجه رسیدم که خود ارضایی هیچ ضرری نداره .نزدیک به 18ساله دارم اینکارو میکنم. نه چشمام ضعیفه-نه گودی کمر دارم -نه هیچ مورد دیگه ایی در کل میخوام بگم کار بیهوده ایی هستش فقط بدن به صورت مکانیکی یه سیکلی رو انجام میده البته با فرمانیکه روح ومغز بهش میدن وحرف اون دوستمون که بالا گفتن فقط انرژی ادم گرفته میشه بدن نیاز به تجدید قوا داره.تمام سایت هارو این همه سال زیرو رو کردم هیچ کدام از متخصصان پزشک تو تمام دنیا هیچ عوارضی روبراش عنوان نکردن اینکه میگن -قران بخوان -نذر بکن و..... واقعا خنده دا بود این یعنی جی اخه .اونیکه مسلمان نیست اون باید چیکار بکنه نه قران داره نه نذر و... به هرحال این حرفهای غیر حرفه ایی وپزشکی خنده داره .
تورج
Iran, Islamic Republic of
۱۱:۱۰ - ۱۳۹۶/۰۴/۲۶
1
1
من ۳سال که دارم این کار زشت رو انجام میدم ولی یه ماهه که دارم سعی میکنم ارو اروم ترک کنم ولی دوستان یه نکته ترک کردن این کار یه دفعه ای ای نمیشه شما باید اروم اروم ترک کنید مثلا بار اول یه هفته ازش گذشته باشه بار دوم دوهفته بارسوم بیشترو بیشترو فاصله بندازین این تنها راه برای ترک کردن این کثیفو زشته
شایان
Iran, Islamic Republic of
۲۳:۲۵ - ۱۳۹۶/۰۴/۲۶
0
1
من خیلی معتاداین کار شدم ولی الان تصمیم به ترک این کار گرفتم
علیرضا
Iran, Islamic Republic of
۱۵:۴۱ - ۱۳۹۶/۰۴/۲۷
0
1
من میخوام ترک کنم،دعام کنید :-)
ناشناس
Iran, Islamic Republic of
۲۳:۴۹ - ۱۳۹۶/۰۴/۲۸
0
1
دیگه انجام‌نمیدم
حسین
Iran, Islamic Republic of
۰۰:۵۷ - ۱۳۹۶/۰۴/۲۹
0
0
سلام من فکر کنم ۲ سال هست خود ارضایی میکردم هربار هم که خواستم ترک کنم نمیتوانستم ۱ یا ۲ ماه این عمل زشت را انجام نمیدادم و دوباره بعد از ۱یا ۲ ماه به سراغ آن میرفتم دیگر میخواهم ترک کنم اگه خدا بخواد ۱ یا ۲ روز دیگر می خواهم غسل کنم و دیگه این عمل زشت را انجام ندهم تو رو خدا برام دعا کنید
ناشناس
Iran, Islamic Republic of
۱۷:۴۱ - ۱۳۹۶/۰۴/۳۰
0
2
ممنون از مطالب خوبتون ولی اگه جواب پاسخ هاهم زیرشون نوشته بودین خیلی خیلی بهتر میشد ممنون که منو آگاه کردین
امین
Iran, Islamic Republic of
۲۳:۴۷ - ۱۳۹۶/۰۵/۰۱
0
1
واقعا علایمش درسته من الان س چهارساله خودارضایی میکنم خیلیم سعی کردم ترک کنم ولی فقط ١۵روز تونستم وتو اون چند روز واقعا تاثیر داشت انرژی بدنم بشدت زیاد شده بود تمرکزم رفت بالا ولی نتونستم تحمل کنم واقعا مضرانش درسته من هم تنگی نفس دارمهم عینکی شدم هم واقعا قیافم خراب شده شمارو جون هرکسی دوسدارید ترک کنید من امشب دوباره سعی میکنم ترک کنم ممنون
king
Iran, Islamic Republic of
۰۳:۴۵ - ۱۳۹۶/۰۵/۰۲
0
0
تشکر
این مطلب خیلی کمکم کرد
امیر
Iran, Islamic Republic of
۱۶:۱۵ - ۱۳۹۶/۰۵/۰۴
0
1
امیرم یک معتاد،الان باتوکل برخدا یک ماه پاکم خیلی خوشحالم و نمازم و شروع کردم اصلا زندگیم تغیرکرده خداروشکرمی کنم ازکمکی که به من کرد
امیر
Iran, Islamic Republic of
۰۱:۳۱ - ۱۳۹۶/۰۵/۰۵
0
1
امیرم یک معتاد،،اول ازهمه چیز وقتی پاکی خداروشکرکن من یه چیزبه شمادوستای گلم میگم مهمترین اثرخودارضایی نگاه به فیلم هاغیراخلاقی است پس خواهش میکنم نگاه نکنید وخواهش میکنم نظراتتونو بفرستید من هرروز و شب باشمادرد و دل میکنم،،باتشکر:امیر
امیر
Iran, Islamic Republic of
۰۱:۳۱ - ۱۳۹۶/۰۵/۰۵
0
0
امیرم یک معتاد،،اول ازهمه چیز وقتی پاکی خداروشکرکن من یه چیزبه شمادوستای گلم میگم مهمترین اثرخودارضایی نگاه به فیلم هاغیراخلاقی است پس خواهش میکنم نگاه نکنید وخواهش میکنم نظراتتونو بفرستید من هرروز و شب باشمادرد و دل میکنم،،باتشکر:امیر
ناشناس
United Kingdom
۱۱:۳۸ - ۱۳۹۶/۰۵/۰۵
1
0
منم هی میخام این عادتو ترک کنم ولی هر دفعه که این تصمیمو میگیرم،الکسیس کار جدید میده بیرون و.......
امید
Iran, Islamic Republic of
۱۵:۳۲ - ۱۳۹۶/۰۵/۰۵
0
1
من نزدیک به یک ساله خود ارضایی دارم..همش میخام ترک کنم ولی نمیشه خواهش میکنم کمکم کنید
تو رو خدا بخون
Iran, Islamic Republic of
۰۲:۴۱ - ۱۳۹۶/۰۵/۰۷
0
0
من نزدیک به هشت سال این کارو انجام میدادم .میخواستم به کسایی که نظر منو میخونن بگم اگه خود ارضایی از ی حدی بگذره انسان موجودیت خودش رو از دست میده
تا به درد من دچار نشید نمیتونید بفهمید چی میگم فقط به شما بگم در طول روز چند بار به ادم بودن یا وجود داشتن و نداشتن خود شک میکنید
دچار توحم وحشتناک میشید
حتی انجام کلیه کارهای عادی زندگی واستون سخت میشه
حافظه شما به شدت تحلیل میره
ضرر هایی که به جسم وارد میشه که این قدر زیادن که میشه ی کتاب در موردش نوشت
خود ارضایی حتی قادره شما رو به لوکنت زبون بندازه و حتی میتونه دست خط شما رو تغییر بده
به خدا تموم حرفام حقیقت چون تجربه کردمخواهش میکنم ترکش کنید
راه های بالایی هیچ کدوم درست نیستند
تنها راه ترکش
اینه که وقتی اومد سراغت بلند شو وضو بگیر و دو رکعت نماز بخون
این کارو بکن اگه نتیجه نگرفتی هرچی میخواید به من بگو یا حق
مبارز
Iran, Islamic Republic of
۱۵:۴۸ - ۱۳۹۶/۰۵/۰۷
0
1
سلام من الان 17سال سن دارم تو 15سالگی دچار این بیماری شدم و بعد از کلی مبارزه ترکش کردم ب طور کامل ولی الان یک ماهه ک دوباره گرفتارش شدم و وقتی ک اعصبانی میشم انجام میدم
نا شناس
Iran, Islamic Republic of
۱۵:۵۲ - ۱۳۹۶/۰۵/۰۷
0
1
سلام علیکم . از خدا می خوام همه ی کسایی که به این بیماری مبتلا شدن را نجات بده و نزاره کسه دیگه ای به این بدبختی بی افته...
من می خواستم راه حل خودم که باهاش فعلا تونستم چند روزی از خود ارضایی دوری کنم و مطمئنم تا چند ماه دیگه هم می تونم براتون بگم ؛ خیلی سادست ؛ یه دستبند خریدم اسم الله روش حک شده و بستم به دستم به خاطر همونه که هر وقت می خوام اینکارو کنم این دستبند رو میبینم و پشیمون میشم طوری که چند ساعت توی خلوت می تونم بمونم! شما که میخواین ترکش کنین ، این راه رو هم امتحان کنین...
امید
Iran, Islamic Republic of
۱۸:۱۱ - ۱۳۹۶/۰۵/۰۷
0
1
نوشته های بیشتری درباره خودارضایی بنویسید
ناشناس
Iran, Islamic Republic of
۲۰:۳۵ - ۱۳۹۶/۰۵/۰۷
0
2
فقط یه سوال آیا بعد از ترک همهی عوارض رفع میشه
ناشناس
Iran, Islamic Republic of
۱۶:۵۳ - ۱۳۹۶/۰۵/۰۹
0
1
خخخخخخخ اشکال نداره ترکش وقت میخواد و اراده قوی ولی سخته
امیر
Iran, Islamic Republic of
۲۳:۴۲ - ۱۳۹۶/۰۵/۰۹
0
1
امیرم یک معتاد،،بازم خداروشکرمیکنم که پاکم،وشمادوستان گلم من بابت این کارناپسندنزدپزشکم رفتم وتاکیدپزشک فقط این بودکه فیلم وعکس های غیراخلاقی نبینیم دوستانم تمناوخواهش میکنم به خودتون رحم کنید واین کارو انجام ندید این کردار اسمش مرگ خاموشه ازهمین الان پاک شو
خاکتون؛امیر،،،،،،آیدی من درخدمتتونم(amirnolove09@)
ناشناس
Iran, Islamic Republic of
۱۲:۳۹ - ۱۳۹۶/۰۵/۱۰
0
1
سلام
دوستان من 33 سالمه 17 سال خود ارضاعی کردم هر روز و هر شب تصمیم به ترک گرفتم الان چند ساله اما نشد
سعی کنید اصلا سمتش نرید چون معتاد بشین دیگه نمیتونین ترک کنید تازه معتاددیدن فیلم پورن هم میشین وقتتون میگیره چشماتون ضعیف میشه قوس کمر و دیسک پیدا می کنید و پروستاتون هم مشکل پید میکنه.
هر چی درباره فواید استمنا توی سایتها میگن دروغ محظه حتی طبق آخرین تحقیقات خارجی به این نتیجه رسیدن خودارضاعی در سنین زیر 40 سال باعث سرطان پروستات میشه masturbation and prostat cancer
در ضمن باعث ضعف اعصاب و فراموشی هم میشه. روی کلیه ها و مثانه هم اثر داره باعث سنرم روده تحریک پذیر هم میشه.
امیدوارم همه بتونیم پاک شیم از الان تصمیم قاطع گرفتم ترک کنم برام دعا کنید.
ناشناس
Iran, Islamic Republic of
۲۳:۰۰ - ۱۳۹۶/۰۵/۱۲
0
1
فکرتونو درگیر کنید مگرنا اون شمارو درگیر میکنه میرید سراغ خودارضایی
علی سینا
Germany
۰۶:۵۲ - ۱۳۹۶/۰۵/۱۳
1
1
سلام ارض ادب دارم علی سینا هستم از آلمان .
من چند تا سوال دارم اگه جواب بیدین خیلی ممنون .
۱ من خیلی آسیب جدی از هرنگاه جسمی دیدم بخاطر این فلم های پورنو و خود ارضایی/مثلا کمردرد بسیار شدید عینک های زانوم خیلی درد دارد ،تمرکز فکری من هم خیلی ضعیف شده اصلا خوب تمرکز کرده نمی توانم فراموشی ام خیلی زیاد شده؛همیشه سر درد هستم ،همیشه از همه مردمان خودم را کم احساس میکنم؛ رنگ صورتم زرد میگردد،زیرا چشمم سیاه شده ؛عینک های زانو هایم خیلی وزن کم کرده موهایم که می ریزه ؛بد بین شدم کم حوصله شدم همیشه علاقه دارم تنها باشم زندگی من خلاصه رو به نابودی است .
ببخشید میتوانید مرا رهنمایی کنید تا چکار کنم از این فعل بد نجات پیدا کنم
و این همه مشکلاتی جسمی ام را چه میتوانم بر طرف کنم
من این فعل بد زمان انجام میدم که خیلی ناراحت هستم.
ممنون
حصین
Iran, Islamic Republic of
۰۰:۴۴ - ۱۳۹۶/۰۵/۱۶
1
1
دمتون گرم همه پسرا هستین میگم من حدود دویست تا فیلم .... دارم میخوام حذفش کنم اما هی نمیتونم کمکم کنید
پدرام
Iran, Islamic Republic of
۱۴:۲۴ - ۱۳۹۶/۰۵/۱۶
0
1
سلام،از امروز ترک میکنم،میدونم میتونم
ناشناس
Iran, Islamic Republic of
۱۱:۳۴ - ۱۳۹۶/۰۵/۱۷
1
0
2هفته یک بار مشکلی نداره
احمدرضا
Iran, Islamic Republic of
۱۲:۳۱ - ۱۳۹۶/۰۵/۱۷
0
1
من هفت ساله دچارشم چکار کنم ازش خلاص بشم دارو گیاهی بگید بهم
امین
Iran, Islamic Republic of
۰۰:۴۰ - ۱۳۹۶/۰۵/۱۸
0
1
به امید خدا دیگه نمیزنم ترک میکنم خدایا همه مبتلایان به این بیماری کثیف رو نجات بده
داریوش
Iran, Islamic Republic of
۰۴:۰۶ - ۱۳۹۶/۰۵/۱۹
1
2
مطالب کاملا درسته بنده قبلا معتاد این کار بودم و هم از نظر جسمی خیلی ضعیف بودم و هم از نظر روحی و به سختی با دیگران ارتباط برقرار میکردم.اما تصمیم گرفتم ورزش کنمو یه کم اراده کنم و به خودم بیام
داریوش
Iran, Islamic Republic of
۰۴:۳۷ - ۱۳۹۶/۰۵/۱۹
0
2
مطالب کاملا درسته بنده قبلا معتاد این کار بودم و هم از نظر جسمی خیلی ضعیف بودم و هم از نظر روحی و به سختی با دیگران ارتباط برقرار میکردم.اما تصمیم گرفتم ورزش کنمو یه کم اراده کنم و به خودم بیام
علی
Iran, Islamic Republic of
۱۵:۰۸ - ۱۳۹۶/۰۵/۱۹
0
2
بخدا منم از الان به بعد پاکم..خداااااااااااایا منو پاک شده ببین تموووووووووم.
وحید
Iran, Islamic Republic of
۱۱:۱۹ - ۱۳۹۶/۰۵/۲۰
0
2
خدا به داد همه جوونا برسه با این اوضاع اجتماعی محاله کسی بتونه به نفسش غلبه بکنه واقعا متاسفم
امير
Iran, Islamic Republic of
۱۳:۵۴ - ۱۳۹۶/۰۵/۲۰
0
0
سلام من الان پنح.ساله اين کارو انجام ميدم از امروز ترک کردم واقعا عوارص بدي داره تو اين حند ضال همش کسل و تنبل
وخسته بودخ يلي وبده بزاريد کنار
امير
Iran, Islamic Republic of
۱۳:۵۴ - ۱۳۹۶/۰۵/۲۰
0
1
سلام من الان پنح.ساله اين کارو انجام ميدم از امروز ترک کردم واقعا عوارص بدي داره تو اين حند ضال همش کسل و تنبل
وخسته بودخ يلي وبده بزاريد کنار
علی
Iran, Islamic Republic of
۲۱:۰۸ - ۱۳۹۶/۰۵/۲۰
0
1
دستتون درد نکنه ببینم میتونم تدرک کنم
محمدرضا
Iran, Islamic Republic of
۲۱:۱۷ - ۱۳۹۶/۰۵/۲۲
0
1
سه سال از زندگی به باد رفت و اخرش خم هیچی نشد دیگه بسه دیگه بسه تمام روح و روانم وجسمم داغون شد از همین الان میزارم کنار
شهلا
United States
۰۰:۵۷ - ۱۳۹۶/۰۵/۲۵
1
0
سلام
شوهرم آقا مرتضی. وقتی باهام میخوابه زود انزال میکنه منم سیر نمیشم میخوام ازش طلاق بگیرم ولی دوتا بچه ازش دارم لطفا کمکم کنید
استان خوزستان -شهرستان رامشیر
علی
Iran, Islamic Republic of
۱۱:۱۸ - ۱۳۹۶/۰۵/۲۵
0
3
سلام
ازبین این همه راهی که برای ترک خودارضایی نام برده شد
ارتباط با جنس مخالف واقعا جواب میده
من خودم تجربه کردم
در ضمن باید بدونید این عمل از دیدگاه اسلام گناه کبیرس و درمان اون نیاز به زمان داره
فقط امیدتون به خدا باشه و بعد از خدا ب خودتون
محمد
Iran, Islamic Republic of
۰۳:۳۷ - ۱۳۹۶/۰۵/۲۶
0
0
عالی عالی همهش واقعیه
محمد
Iran, Islamic Republic of
۰۳:۳۷ - ۱۳۹۶/۰۵/۲۶
1
0
عالی عالی همهش واقعیه
ناشناس
Iran, Islamic Republic of
۱۵:۵۰ - ۱۳۹۶/۰۵/۲۶
1
0
میشه لطفا جواب بدین یه بار مشکل داره
ناشناس
Iran, Islamic Republic of
۱۵:۵۰ - ۱۳۹۶/۰۵/۲۶
2
1
میشه لطفا جواب بدین یه بار مشکل داره
ناشناس
Iran, Islamic Republic of
۱۵:۵۶ - ۱۳۹۶/۰۵/۲۶
1
0
میشه لطفا جواب بدین یه بار مشکل داره من فقط یه بار انجام دادم و دیگه نمیخوام انجام بدم عزاب وژدان گرفتم خواهش میکنم جواب بدین
امیر
Iran, Islamic Republic of
۱۶:۵۶ - ۱۳۹۶/۰۵/۲۷
1
0
سلام من حدود سه یا چهار بار این کار رو انجام دادم میخواستم بدونم که با این تعداد کم باز هم عوارض داره
زانیار
United States
۱۵:۵۸ - ۱۳۹۶/۰۵/۲۹
0
1
سلام من 35روزه پاکم .ریزش مو دارم کمک کنید .
پژمان
Iran, Islamic Republic of
۱۸:۵۵ - ۱۳۹۶/۰۵/۲۹
0
1
سلام من الان 6ساله دارم خود ارضایی می کنم و خیلی ناراحتم ولی از امروز ترکش کردم
برای رهایی از این بیماری قرآن بخونبد و نماز بخونید و از خدا کمک بگیرید
یا علی
ناشناس
Iran, Islamic Republic of
۰۱:۱۸ - ۱۳۹۶/۰۵/۳۰
0
1
تجربه شخصی خودم حدود ۱۰ سال خودارضایی رو میگم
اعصابم الان به حد باورنکردنی خراب هست فرقی با دیوانه ها نمیکنم
مگس پران چشم گرفتم به شدت زیاد
موهای سرم خیلی خیلی کم پشت شد
روی هر صدایی حساس هستم
حدود ۳-۴ سال خدا به صورت باورنکردنی عذابم داد که فکرش دست و پام رو به لرزه در میاره این طور بهتون بگم به صدای گنجشک حساس شدم گریه میکنم
ناامیدی به زندگی
مریضی قند فکر میکنم گرفتم چون
گردنم یکسره میسوزه
و ........
اگه دوست دارید به بلاهایی که گرفتار شدم گرفتار بشید این کار رو بکنید ولی جز پشیمانی چیزی ندارد
و یک چیز بهتون بگم خداوند خیلی مهربونه ولی با این کلر خشم خدا رو بر میانگزید و خیلییییییییییییییییییی باید تلاش کنی تا عذاب از سرت برداشته بشه شاید ماها سالها
پس برادرم خواهرم این کار رو نکن به خدای جهان پشیمون میشی
فقط تنها راحش اینه که به هیچ وجه منل وجود فکرش رو نکنی تا تو فکرت اومد سریع به یاد خدا و پیغمبر و امامان بیوفتی و استغفار کنی تروخدا این کار رو نکنید تروخدا نکنید تروخدا نکنید حتی دوست ندارم دشمنم به روز من گرفتار بشه
هر کی این پیام رو خوند برام دعا کنه خوب بشم محتاجم به دعای همه شما خدا حفظتون کنه
یا الله
علیسان
Iran, Islamic Republic of
۰۱:۴۸ - ۱۳۹۶/۰۵/۳۰
0
1
سلام
یه پیشنهاد دارم و اینه که وقتی حس خودارضایی بهتون دست میده به پشیمانی واعصاب خوردی خودارضایی قبلی فکر کنید و اینکه با انجام این کار جز لذت در حد چند ثانیه چی به دست میاد؟ همش بدبختی و و پشیمانی
هیچ توفیقی به اسونی به دست نمیاد. اگه فقط چند هفته در برابرش مبارزه کنید و شکستش بدید اون وقته که طمع شیرین پیروزی رو خواهید چشید.یا علی
Reza
Iran, Islamic Republic of
۱۹:۳۸ - ۱۳۹۶/۰۵/۳۰
0
1
سلام من الان 3،4 ساله که این کارو میکنم.
اما همین الان که پیش داداشم نشستم ترک میکنم.
برام دعا کنید بتونم برای همیشه ترک کنم.
یاعلی
ازرائیل
Iran, Islamic Republic of
۰۶:۰۹ - ۱۳۹۶/۰۶/۰۳
1
1
من خود ارضایی ندارم.اصلا هم شهوتی نیستم.
فقط زیاد قلیون میکشم.راهکاری واسه قلیون ندارین؟:-)
ازرائیل
Iran, Islamic Republic of
۰۶:۰۹ - ۱۳۹۶/۰۶/۰۳
0
0
من خود ارضایی ندارم.اصلا هم شهوتی نیستم.
فقط زیاد قلیون میکشم.راهکاری واسه قلیون ندارین؟:-)
ازرائیل
Iran, Islamic Republic of
۰۶:۰۹ - ۱۳۹۶/۰۶/۰۳
1
0
من خود ارضایی ندارم.اصلا هم شهوتی نیستم.
فقط زیاد قلیون میکشم.راهکاری واسه قلیون ندارین؟:-)
بنیامین
Iran, Islamic Republic of
۱۰:۰۲ - ۱۳۹۶/۰۶/۰۳
0
1
سلام.طرف میگه روزی سه یاچهاربارمیزنم آخه بدبخت مگه کمرت به آب انباروصل.اینهمه آبوازکجامیاری مغزتو نابودمیکن. یه سوالیم ازاون شخص 37ساله داشتم که میگفت 5ساله میزنم ببینم متاهل یامجرد؟؟؟
محمد
Iran, Islamic Republic of
۱۵:۴۷ - ۱۳۹۶/۰۶/۰۳
0
1
3ساله که خودارضایی میکنم بدرود قیافه شدم خدایا خودت کمکم کن
احمد
Iran, Islamic Republic of
۰۴:۵۹ - ۱۳۹۶/۰۶/۰۴
0
1
من 19 سالمه از پونزده سالگى ازين كار زشت شروع كردم 3سال اول خيلى متعادل ميزدم مثلا ٢هفته اى ٣هفته اى يه بار ميزدم الان يكساله هست كه خيلى ميزنم يعنى هفته اى چهار پنج بار نياز جنسى مثه غذاس كه بايد رفع كنيم نميدونم بايد چكار كنم بدنم سالمه هيچ چيزى تو بدنم ضعيف نشده خداروشكر فقط هر وقت بزنم يكم نفسم تنگ ميشه همين بايد بهتون بگم ترك كردن خودارضاعى باعث افتخاره براى پسران حتما بايد ترك كنيم ولى چه كنيم روزى هزارتا كوفت و زهرمارى چيزه تحريك كننده ميبينيم يا مياد تو ذهنمون اخرش خودارضاعى ميكنيم اخه اين چه وضعشه :(
پیام
Iran, Islamic Republic of
۱۵:۱۸ - ۱۳۹۶/۰۶/۰۴
0
0
با سلام من نزدیک ب 7 سال خود ارضایی میکنم
چند هفته ای هست ک سر درد دارم ..
ب شدت لاغرم . صورتم پر جوشه .
و گودی کمر دارم
اما باز خدا رو شکر ک زیاد عصبی نیستم
سر دردم ب درک
گودی کمرم با ورزش خوب میشه ؟؟؟
تو رو خدا جواب بدین
ناشناس
Iran, Islamic Republic of
۰۰:۳۸ - ۱۳۹۶/۰۶/۰۵
0
0
سلام به نظر من بهترین راه برای ترک خود ارضایی گفتن کلمه(بسم الله الرحمان رحیم)هست.اینو بگید همه فکر های بد میره از ذهنتون
بدبخت
Iran, Islamic Republic of
۲۳:۵۲ - ۱۳۹۶/۰۶/۰۵
0
1
من 14ساله خودارضایی دارم تو یه سال اخیر خیلی کمتر شده و الان 2هفتست این کارو نکردم اما نمیدونم تا کی؟ 28سالمه مجردم و دیگه نمیتونم ازدواج کنم پروستاتم مشکل پیدا کرده و تا آخر عمر باید باهاش درگیر باشم. پسر خوشگلی بودم همه منو میشناختن انگشت نما بودم اما الان حتی یک نفر به من حتی نگاه نمیکنه چشام جوری گود و سیاه شده که خیلی وقتا به خودم نگاه میکنم گریم میگیره بیحالم بیکارم افسرده و خونه نشینم موهام ریخته سیاه شدم بدریخت شدم حتی خداهم دیگه با من کاری نداره هرچقدر ازش کمک میخوام انگار نه انگار بابا من مریضم چیکار کنم ؟شما رو بقرآن قسم میدم اینکارو نکنید تا زوده ترکش کنید مثه من نشید فقط مونده مرگ. کی گفته عوارض نداره؟ منبع علمی میخوای؟ من منبع علمی و تجربی. میخواین خودتونو گول بزنید که عوارض نداره؟ عوارضش درمون نداره .
علی
Iran, Islamic Republic of
۱۷:۲۳ - ۱۳۹۶/۰۶/۰۶
0
0
نظر شما درستع داداش ولی گفتن کلمه ی بسم الله برای کسایی ک هنوز درک نکردن "خدا داره میبیندشون"کافی نیست...بچه ها قدم اول رو فراموش نکنید ک خدا میبیندتون ک زیر نظر کسی ک شما را آفریده و خیلی عم دوستون داره دارید گناه میکنید...اگ ب این موضوع ایمان پیدا کردید بعدش نمازو و روزه خود ب خود پیدا میشن...
اسدالله
Afghanistan
۱۹:۲۵ - ۱۳۹۶/۰۶/۰۷
0
0
من ۱۲ سالم بود که به خود ارضایی شروع کردم الان ۱۳ سالمه نمیتونم ترک اش کنم لطفا کمکم کنین سواب تون میشه
ناشناس
Iran, Islamic Republic of
۱۵:۵۴ - ۱۳۹۶/۰۶/۰۸
0
0
سلام خدمت دوستان عزیز من الان ۱۰ روز هست پاک هستم
خداروشکر انشاءالله بتونم تا اخر عمر پاک باشم
خدا کمک همه بکنه
خیلی خوشحالم و احساس خوبی دادم
علی
Iran, Islamic Republic of
۱۴:۲۵ - ۱۳۹۶/۰۶/۱۲
0
0
من یه نوجوان ۱۴ سالم که ۳ ساله این کاد زشتو انجام میدم بعضی از نظراتتونو خوندم به ولای علی دیگه انجام نمیدم یاعلی ساعت ۲:۲۴ دقیقه بعد از ظهر یکشنبه شما هم تر کنید ترو خدا
محمد
United States
۰۳:۳۶ - ۱۳۹۶/۰۶/۱۶
0
1
خود ارضای چیزه اعتیاد اوری باید اراده داشته باشی
پسر مشهدی
Iran, Islamic Republic of
۰۰:۰۷ - ۱۳۹۶/۰۶/۱۷
1
0
دوستان من عزیزان من خودارضایی اونجوری که فکر میکنین عوارض نداره منم n بار دیده بودم که نوشته خودارضایی چشمارو ضعیف میکنه بعد منم به همین هوا 3-4 ماه به عمد هرروز اینکارو انجام میدادم تا نمره ی عینکم بره بالا از سربازی معاف شم خدا رو شاهد میگیرم رفتم چشم پزشک چشام 0.25 ضعیفتر نشده بود!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
کی میخوایم ازین توهمات بیایم بیرون اخه
امیر
Iran, Islamic Republic of
۰۲:۲۶ - ۱۳۹۶/۰۶/۱۹
0
1
نظرات از یکسال قبل تا الان ادامه داره و این نشون میده که افراد زیادی درگیر این مساله خطرناک هستند که تنها دلیش اول خانواده ها و دوم مدارس هستند که هیچ اموزشی درین بتره به نوجوانان در سن بلوغ داده نمیشود واقعا ادم عققش میگیره از این همه جهل از تجربه دیگران استفاده کنیم قبل از اینکه تجربه ای شویم برای دیگرن
امیر
Iran, Islamic Republic of
۰۲:۳۱ - ۱۳۹۶/۰۶/۱۹
0
0
نظرات از یکسال قبل تا الان ادامه داره و این نشون میده که افراد زیادی درگیر این مساله خطرناک هستند که تنها دلیش اول خانواده ها و دوم مدارس هستند که هیچ اموزشی درین بتره به نوجوانان در سن بلوغ داده نمیشود واقعا ادم عققش میگیره از این همه جهل از تجربه دیگران استفاده کنیم قبل از اینکه تجربه ای شویم برای دیگرن
امیر
Iran, Islamic Republic of
۰۲:۳۳ - ۱۳۹۶/۰۶/۱۹
0
0
نظرات از یکسال قبل تا الان ادامه داره و این نشون میده که افراد زیادی درگیر این مساله خطرناک هستند که تنها دلیش اول خانواده ها و دوم مدارس هستند که هیچ اموزشی درین بتره به نوجوانان در سن بلوغ داده نمیشود واقعا ادم عققش میگیره از این همه جهل از تجربه دیگران استفاده کنیم قبل از اینکه تجربه ای شویم برای دیگرن
navid
Iran, Islamic Republic of
۰۱:۴۱ - ۱۳۹۶/۰۶/۲۰
0
0
من حدود چند ساله که اینکار رو میکنم و هر چند وقت یه بار هم عوارضشو میخونم اما نمیتونم جلوی خودم رو بگیرم و دوباره سراغ این عمل زشت میرم.چند باری هم یه سری اتفاق واسم افتاده که الان وقتی بهش فکر میکنم میبینم یه نشونه از طرف خدا بوده برای اینکه منو از لجنزار گناه بکشه بیرون و به دامان خودش برم گردونه.
من از همین حالا تصمیم میگیرم که نمازم رودر اولین فرصت شروع کنم و روزی به هر اندازه ای که در توان هست قران بخونم تا به ارامش روحی برسم و بتونم از این عمل زشت رهایی پیدا کنمو امیدوارم که خدا یه فرصت جبران دیگه به این بنده خطا کارش بده
navid
Iran, Islamic Republic of
۰۱:۴۱ - ۱۳۹۶/۰۶/۲۰
0
0
من حدود چند ساله که اینکار رو میکنم و هر چند وقت یه بار هم عوارضشو میخونم اما نمیتونم جلوی خودم رو بگیرم و دوباره سراغ این عمل زشت میرم.چند باری هم یه سری اتفاق واسم افتاده که الان وقتی بهش فکر میکنم میبینم یه نشونه از طرف خدا بوده برای اینکه منو از لجنزار گناه بکشه بیرون و به دامان خودش برم گردونه.
من از همین حالا تصمیم میگیرم که نمازم رودر اولین فرصت شروع کنم و روزی به هر اندازه ای که در توان هست قران بخونم تا به ارامش روحی برسم و بتونم از این عمل زشت رهایی پیدا کنمو امیدوارم که خدا یه فرصت جبران دیگه به این بنده خطا کارش بده
فیصل
Afghanistan
۱۴:۱۸ - ۱۳۹۶/۰۶/۲۳
0
0
من هم یکی از این مریض ها هستم .... بیشتر از 7 سال میشه 2 روز بعد و یک هفته بعد خود ارضایی میکنم و سخت از ایکار پشیمان هستم اما حال که معتاد شدیم نمیتوانم اما بعد از فهمیدن اضرار و خواندن این مطلب تصمیم گرفتم ترکش کنم میدونم خیلی سخته ولی باید یکارش کنم

زیر چشم هایم حلقه زده و سیاه شده که از زیبای چهره ام کاسته!
ناشناس
Iran, Islamic Republic of
۱۶:۱۶ - ۱۳۹۶/۰۶/۲۴
0
0
سلام.حدود سه چهارسالی هست که اسنکارو انجام میدم اما زیاد اینکارو نمیکردم ولی کم کم هی زیاد شد نمیدونم چکار کنمهر چی میخوام ترک کنم نمیشه هی ااسترسو اضطراب ایندرو دارم دیگه نمیدونم چکار کنم من تازه پانزده سالمه چکار کنم
فرهاد
Turkey
۱۷:۰۴ - ۱۳۹۶/۰۶/۲۷