کد خبر: ۹۲۴۰۷۳
تاریخ انتشار: ۱۴ تير ۱۴۰۱ - ۲۲:۱۹
تعداد بازدید: ۲۵۰
فال روزانه فردا چهارشنبه ۱۵ تیر ۱۴۰۱

فال روزانه فردا چهارشنبه ۱۵ تیر ۱۴۰۱ برای متولدین فروردین ماه

فال روزانه فردا چهارشنبه ۱۵ تیر ۱۴۰۱

امروز شما در یک لحظه ممکن است دو نظر کاملا متفاوت داشته باشید و هیچ ثباتی در افکار و رفتارتان وجود ندارد. شما معمولا می توانید خیلی راحت از این شاخه به آن شاخه بپرید، اما امروز این رفتارتان واکنش هایی منفی در دیگران به وجود خواهد آورد و آنها به شما اعتراض خواهند کرد. قبل از این که حرفی را به زبان بیاورید خوب فکر کنید و از این که واقعا منظورتان همانی است که دارید می گویید اطمینان حاصل کنید. هر چیزی که به ذهنتان رسید را بلافاصله و قبل از تجزیه و تحلیل افکارتان با صدای بلند و طوری که دیگران بشنوند به زبان نیاورید. این کار شما ممکن است تبعات ناخوشایندی برایتان به همراه داشته باشد. شما دل بزرگ و دستِ به خیر دارید اما متاسفانه بارها به خاطر رو در بایستی متحمل هزینه یا صدمات شده اید؛ لازم است برای جلوگیری از خسارت بعدی حتماً نه گفتن را بیاموزید. شخصی پشت سرتان حرف زده و این موضوع به گوش شما رسیده، بی رو در بایستی از خودش دلیل را بپرسید، با این کار به اندازه ی کافی او را خجالت زده و پشیمان می کنید.

فال روزانه فردا چهارشنبه ۱۵ تیر ۱۴۰۱ برای متولدین اردیبهشت ماه

تنش های موجود در امروز ممکن است درست همان چیزی باشند که شما به آن نیاز دارید تا از ضمیر ناخودآگاهتان و این که چطور رفتارتان را تحت تأثیر قرار می دهد با خبر شوید. شما به این واقعیت پی خواهید برد که بار زیادی روی سینه تان سنگینی می کند که باید آن را تخلیه کرده و خودتان را راحت کنید. هر چقدر در حال حاضر با صداقت بیشتری در مورد درد و رنجی که دیگران برای شما به وجود آورده اند صحبت کنید در آینده بهتر خواهید توانست کلمات محبت آمیز را به زبان بیاورید. اگر در انجام کارهایتان روش تازه ای را در پیش گرفته اید که سرعت پیشرفتتان را کاهش داده، سریع دلسرد نشوید و به خودتان فرصت بدهید تا با ریتم جدید انجام کارها هماهنگ شوید. شما کم رو و خجالتی هستید و اعتماد به نفس بالایی ندارید، لازم است در باورهایتان از خودتان تجدید نظر کنید، یادتان باشد هیچ چیز به اندازه نا امیدی نمی تواند فردی را به زمین بزند. شما خودتان می دانید چه اشتباهی کرده اید، عادت بدی را باید کنار بگذارید وگرنه همچنان باید تاوان آن را پس دهید، شنیدن حرفی شما را بسیار خوشحال خواهد کرد.

 

فال روزانه فردا چهارشنبه ۱۵ تیر ۱۴۰۱ برای متولدین خرداد ماه

دیگر وقت آن رسیده است که از تظاهر به آنچه واقعا نیستید، آن هم برای حفظ رضایت خاطر دیگران، دست بردارید. این کار به نفع هیچ یک از طرفین نیست و در نهایت تنها باعث بدتر شدن مشکل خواهد شد و آسیب بیشتری به هر دو وارد خواهد شد. با صداقت و صراحت در مورد مشکلات خود صحبت کنید تا راه حلی برای آنها بیابید. مسئولیت های زیاد کاری باعث شده اند از زندگی اجتماعیتان باز بمانید. فکر می کنید نکند دوستانتان فراموشتان کرده باشند. آنها شما را فراموش نکرده اند، این شما هستید که باید در هر هفته حداقل چند ساعتی برای آنها وقت بگذارید. یادتان باشد که تمام زندگی در کار خلاصه نمی شود. از ته دل بخندید تا دنیایتان دوباره رنگی شود. این که بیش از پیش مصمم شده اید تا برای رسیدن به نیت و هدفتان قدم بردارید بسیار عالیست. رفتار بی مسئولیت شخصی را بیش از حد تحمل کرده اید، هرچه زودتر او را کنار بگذارید جلوی ضرر را از هرکجا که بگیری منفعت است؛ تلاش کنید این امر مقطعی نباشد و دوباره به او فرصتی ندهید.

فال روزانه فردا چهارشنبه ۱۵ تیر ۱۴۰۱ برای متولدین تیر ماه

برنامه ریزی شما برای آینده خیلی دقیق تر از هر شخص دیگری است، فقط در حال حاضر آمادگی لازم برای در میان گذاشتن افکار و ایده های خود با اطرافیانتان را ندارید. اما متاسفانه اگر در مورد برنامه هایتان به صورت دقیق و مشخص صحبت نکنید ممکن است این طور به نظر برسد که نمی دانید دارید چه کار می کنید. اگر اعتماد به نفس کافی داشته باشید و از درست بودن کاری که می خواهید انجام دهید مطمئن باشید این که دیگران چه فکری در مورد شما می کنند برایتان اهمیتی نخواهد داشت. بعد از تمام شدن کارتان مستقیم به خانه بروید و امشب را استراحت کرده و خودتان را برای یک روز پرکار آماده کنید. هدیه ی ارزشمندی دریافت می کنید که تا مدتها از دریافت آن شاد و مسرور خواهید بود. مشکلی برایتان پیش آمده که برای رفعش جز صبر فعلا کاری از دستتان بر نمی آید، بهتر است با دیگران در مورد این مشکل حرفی نزنید از این موقعیت سو استفاده می کنند. برای گفتن حرفی بهتر است از قبل آماده باشید تا غافلگیر نشوید.

فال روزانه فردا چهارشنبه ۱۵ تیر ۱۴۰۱ برای متولدین مرداد ماه

اگر موضوعی هست که احساس می کنید باید مطرح شود همین الان وقتش است که آن را وسط بکشید و نگران هیچ چیزی هم نباشید. برای حفظ آرامش موجود در یک رابطه و برهم نزدن وضعیت فعلی آن آرامش خاطر خود را قربانی نکنید. گفتن دروغ های به ظاهر مصلحت آمیز برای حفظ وضعیتی که فقط در ظاهر خوب به نظر می رسد یکی از بزرگترین اشتباهات ممکن است و به نفع هیچ کس هم نخواهد بود. یچ کس هم نخواهد بود. با خودتان، احساستان و اطرافیانتان صداقت داشته باشید. امروز سعی کنید خودتان را از چیزهایی که خاطره بدی را در وجودتان زنده می کنند و یادآور روزهای تلخ گذشته هستند با بخشیدن و یا فروختن آنها رها کنید. بدون فکر هرچه که بگویید شما را به دردسر می اندازد، اینکه انسان می تواند به هر شرایطی عادت کند درست است، اما چنانچه این شرایط آزارتان می دهد باید برای خروج از آن هر چه سریعتر کاری بکنید، روزهای عمرتان است که از دست می دهید و تلف می کنید. هر کسی هر حرفی می زند باور نکنید مردم همیشه راست نمی گویند.

 
 

فال روزانه فردا چهارشنبه ۱۵ تیر ۱۴۰۱ برای متولدین شهریور ماه

جو حاکم بر امروز مخالفت ها دلخوری هایی را به وجود خواهد آورد که اصلا انتظارشان را ندارید. چه به صورت جدی بحثی در بگیرد و چه نگیرد این درگیری ها و ناراحتی ها وجود دارند و باید جدی گرفته شوند. احساسات آنهایی که برایتان عزیز هستند و به ویژه عشقتان را دست کم نگیرید. برای حل مشکلاتتان اقدام کنید و راه حل هایی منطقی برای آنها بیابید. هیچ کس از شما انتظار ندارد که جوابی برای همه ی سؤالات و مشکلات داشته باشید، پس خودتان هم تظاهر نکنید که این طور است. همه ی ما انسان هستیم و همه ی ما گاهی اشتباه می کنیم، پس اشتباهات و کاستی های خود را بپذیرید. در مورد مسئله ای احساسی درحال حاضر وقت صبر و تحمل نیست، هرچه سریعتر با او صحبت کنید. از مدتها پیش برنامه هایی داشته اید و برایشان تلاش هایی نیز کرده اید، به زودی نتیجه خوب زحماتتان را خواهید دید. فردی در مورد مشکلی از شما مشاوره می خواهد، حواستان باشد در حد توانتان به او کمک کنید خودتان را بیهوده به دردسر نیندازید.

 

فال روزانه فردا چهارشنبه ۱۵ تیر ۱۴۰۱ برای متولدین مهر ماه

امروز به عزیزانتان توجه مورد نیازشان را بدهید و نگذارید یک روز دیگر بی آن که به آنها گفته باشید دوستشان دارید بگذرد. زندگی کوتاه است و هر روز که می گذرد کوتاهتر می شود. از روبرو شدن با یک مشکل جدی که باید حل شود ترسی نداشته باشید. شما نسبت به خودتان و احساساتتان مسئول هستید، نقش قربانی را بازی نکنید. این کار فقط باعث خواهد شد که مجبور شوید در آینده رنج و درد بیشتری را تحمل کنید. شاید برای این که به دیگران نشان دهید که جدی هستید کمی غوغا و شلوغی به راه بیندازید ولی اگر علاقه ای به این که در مرکز توجه قرار بگیرید ندارید باید بدانید سر و صدا به راه انداختن شما را در موقعیتی قرار خواهد داد که تمایلی به آن ندارید. دلتنگ هستید اما دلتنگی را بهانه نکنید، مشکلات مالی و تناسب نداشتن دخل و خرجتان است که اعصاب و روانتان را آزار می دهد، لازم است برای حل این مشکل خودتان چاره اندیشی کنید، حذف هزینه های زائد و تجملاتی می تواند تا حدود زیادی کارساز و گره گشا باشد، بهتر است نه گفتن به دوستان را تمرین کنید.

فال روزانه فردا چهارشنبه ۱۵ تیر ۱۴۰۱ برای متولدین آبان ماه

امروز از تنش های عاطفی دور و برتان فرار نکنید. هر نوع فشار عاطفی که در حال حاضر احساس می کنید اگر همین حالا مورد رسیدگی قرار نگیرد بعدا فقط سخت تر و پیچیده تر خواهد شد. انتظار نداشته باشید که بعدا اوضاع بهتر شود و مشکلات خودبخود حل شوند، تا فرصت باقیست از زمانتان استفاده کرده و با مشکلات خود روبرو شوید. هرچقدر بیشتر در زمان حال به مشکلات خود رسیدگی کنید بعدا کمتر حسرت خواهید خورد. با هر موقعیت دشواری که پیش رویتان قرار می گیرد روبرو شده و سپس به راهتان ادامه بدهید. دیگران ممکن است تا زمانی که خودتان در مورد نیازها و نگرانی هایتان صحبت نکرده اید متوجه آنها نشوند. آنقدر که تلاش می کنید برای دیگران دوست داشتنی باشید خودتان را فراموش کرده اید. فکری قلبتان را پژمرده و روحتان را افسرده کرده است. گاهی روزگار اتفاقاتی را سر راه ما می گذارد که برای پیش نیامدنشان کاری از دست کسی ساخته نیست، اما این نیز بگذرد. تا می توانید وقتتان را با دوستان نزدیک سپری کنید. به یک میهمانی بزرگ دعوت می شوید.

فال روزانه فردا چهارشنبه ۱۵ تیر ۱۴۰۱ برای متولدین آذر ماه

از پنهان شدن در پشت این نقاب روشن فکری که برای خود ساخته اید دست بردارید، نقش بازی کردن شما را به هیچ جا نخواهد رساند. قدرت و توانایی واقعی در این است که شهامت گفتن احساس خود در هر موقعیتی را داشته باشید، مخصوصا وقتی طرف مقابلتان آنهایی هستند که دوستشان دارید. اگر لازم است چیزی بگویید آن را به زبان بیاورید و صبر نکنید کار به جایی برسد که نشود مشکل را بدون یک جر و بحث آزاردهنده حل کرد. سعی نکنید دیگران را برای دنبال کردن اهدافتان با خود همراه کنید. آنها هیچ تأثیری در بهتر پیش رفتن کارها نداشته و تنها تمرکز شما را به هم می زنند. چرا باید بیهوده کسانی را فقط سرعتتان را کم می کنند دنبال خودتان راه بیندازید؟ مدتهاست از مطالعه و موسیقی دور مانده اید، وقت خود را صرف گوش کردن به حرف دیگران نکنید تا اثرات آن را روی زندگی تان ببینید. پشت درهایی که به هزار دلیل درست به روی خودتان بسته اید ماتم نزنید، به تصمیمتان احترام بگذارید رویتان را برگردانید و بروید. در زمینه کاری اگر هوشیار باشید معامله ای برایتان بسیار پول ساز عمل خواهد کرد.

فال روزانه فردا چهارشنبه ۱۵ تیر ۱۴۰۱ برای متولدین دی ماه

دست از تلاش برای پی بردن به احساس دیگران و تلاش برای درک کردن آنها بردارید و کمی هم به احساسات خودتان اهمیت بدهید. این که با دیگران هم حسی و همدردی داشته باشید بسیار خوب و ارزشمند است، اما شما باید قبل از دیگران با خودتان و احساستان روبرو شوید. بین نیازهای خودتان و دیگران حد و مرزی قائل شوید. احساسات خود را به اطرافیانتان بیان کنید و اگر نیاز به کمک دارید از آنهایی که مورد اعتمادتان هستند تقاضای کمک کنید. دیگران نمی توانند ذهن شما را بخوانند و نمی دانند که چه احساسی دارید. بگذارید آنهایی که دوستتان دارند فرصتی برای اثبات علاقه شان داشته باشند. با افرادی که سواد و تجربه بیشتری از شما دارند نشست و برخاست کنید تا هم از معاشرتشان لذت ببرید و هم آگاهی هایتان را در زمینه های مختلف بالا ببرید. روی استعدادهای خود تکیه کنید و با بدست آوردن فرصتی مناسب اوضاع شغلی تان را به سوی سود بیشتر سوق دهید. در مورد اتفاق پیش آمده هر چقدر هم در فشار بودید زبان به غیبت باز نکنید.

فال روزانه فردا چهارشنبه ۱۵ تیر ۱۴۰۱ برای متولدین بهمن ماه

امروز صبح هر چقدر با خودتان کلنجار می روید که از رختخواب بیرون آمده و به دنبال کارهایتان بروید می بینید که نمی شود و نمی توانید. شاید بهترین راه حل این وضعیت این باشد که اصلا از رختخوابتان بیرون نیایید! کمی به خودتان و صداهای درونتان توجه کنید تا ببینید که روح و جسم شما سعی دارند به شما بگویند که به رسیدگی و توجه نیاز دارند. امروز را به خودتان اختصاص بدهید و تا می توانید استراحت کنید، خوش بگذرانید و به نیازهای خود توجه و رسیدگی کنید. حواستان به این موضوع هم باشد که اطرافیانتان نیز امروز به اندازه ی شما احساساتی شده اند، پس مواظب باشید آنها را از خودتان ناراحت نکنید. به زودی مورد توجه و عنایت شخصی با نفوذ و مهم قرار می گیرید، این امر منشا تغییرات مثبت در زندگی شما می شود. قدر این شخص و موقعیت ایجاد شده را بدانید و در جهت ارتقا شغلی خود گامی موثر بردارید. در مورد مسائل عاطفی از این شاخه به آن شاخه پریدن به نفع شما نیست. گاهی احساس می کنید محبتهای شما به درستی پاسخ داده نمی شود.

فال روزانه فردا چهارشنبه ۱۵تیر ۱۴۰۱ برای متولدین اسفند ماه

امروز شما این طور احساس می کنید که یکی از عزیزانتان و یا حتی شاید عشقتان روی اسم شما خط کشیده و هیچ ارزش و اهمیتی برای شما قائل نیست. شاید کلمات و حرف های شما به گونه ای بر علیه خودتان مورد استفاده قرار بگیرند که شما را آدم بدی نشان بدهند. به جای این که در برابر این وضعیت واکنش تندی از خود نشان دهید طوری رفتار کنید که طرف مقابلتان بفهمد مشکل شما با رفتار اوست، نه با خودش! امروز علاقه چندانی به مسائل عاطفی دیگران ندارید، ولی متأسفانه نمی توانید خودتان را از آنها دور نگه دارید. پس به جای این که به فکر راهی برای فرار باشید سعی کنید اگر کاری از دستتان بر می آید برای آنها انجام بدهید. در مورد نیتی که در سر دارید راه خودتان را بروید و همان کاری را بکنید که حالتان را بهتر می کند. مراقب باشید اخلاق خوب خود را به سبب برخی رفتارهای غیرمنصفانه ی دیگران فراموش نکنید. شغل تازه ای به شما پیشنهاد می شود که می تواند منافع مالی بسیار خوبی برایتان به ارمغان بیاورد. با کسی که به شما بد کرده نجنگید.

بازدید از صفحه اول
ارسال به دوستان
نسخه چاپی
نظر شما
در زمینه ی انشار نظرات مخاطبان رعایت چند نکته ضروری است
لطفا نظرات خود را با حروف فارسی تایپ کنید خبر داغ مجاز به ویرایش ادبی نظرات مخاطبان است خبر داغ از انتشار نظراتی که حاوی مطالب کذب, توهین یا بی احترامی به اشخاص ,قومیت ها, عقاید دیگران, موارد مغایر با قوانین کشور و آموزه های دین مبین اسلام باشد معذور است. نظرات پس از تایید مدیر بخش مربوطه منتشر میشود.
نام:
ایمیل:
* نظر: