کد خبر: ۸۶۴۲۰۱
تاریخ انتشار: ۳۰ شهريور ۱۳۹۹ - ۱۲:۵۴
تعداد بازدید: ۲۷۵
اسامی نفرات برتر آزمون سراسری سال ۹۹ در ۵ گروه آزمایشی مشخص شد.

به گزارش خبرداغ، اسامی نفرات برتر آزمون سراسری سال ۹۹ در ۵ گروه آزمایشی که به دلیل همه‌گیری ویروس کرونا با تاخیر چند ماهه برگزار شد، به شرح زیر مشخص شد.

 
اسامی نفرات برتر گروه آزمایشی علوم ریاضی و فنی:

۱- ابوالفضل حاجی محمد حسین کاشی از تهران

۲- ایلیا هاشمی راد از تهران

۳- علی انصاری از مشهد

۴- آرمین ثقفیان از اصفهان

۵- سروش شرافت برفوئی از یزد

۶- کسری ملیحی از ساری

۷- محمد مولوی سرند از فردوس

۸- مهراد میلانلو از لاهیجان

۹- محمد مهدی حیدری نسب از زابل

۱۰- مهدی سعادت بخت از تهران
اسامی نفرات برتر گروه آزمایشی علوم ریاضی و فنی: ۱- ابوالفضل حاجی محمد حسین کاشی از تهران ۲- ایلیا هاشمی راد از تهران ۳- علی انصاری از مشهد ۴- آرمین ثقفیان از اصفهان ۵- سروش شرافت برفوئی از یزد ۶- کسری ملیحی از ساری ۷- محمد مولوی سرند از فردوس ۸- مهراد میلانلو از لاهیجان ۹- محمد مهدی حیدری نسب از زابل ۱۰- مهدی سعادت بخت از تهران
اسامی نفرات برتر گروه آزمایشی علوم تجربی:

۱- سید امیر سید شنوا از اردبیل

۲- رامین آزادی از تهران

۳- محمد تیموری ماسوله از گرگان

۴- سپهر اسلامی از تهران

۵- علی مولائی از ارومیه

۶- شهریار سلمانی از گرگان

۷- سارا احمدی از تهران

۸- علی چیت ساز از تهران

۹- مهراب شادی دیزناب از تبریز

۱۰- محمد مهدی قلی زاده از زابل
اسامی نفرات برتر گروه آزمایشی علوم تجربی: ۱- سید امیر سید شنوا از اردبیل ۲- رامین آزادی از تهران ۳- محمد تیموری ماسوله از گرگان ۴- سپهر اسلامی از تهران ۵- علی مولائی از ارومیه ۶- شهریار سلمانی از گرگان ۷- سارا احمدی از تهران ۸- علی چیت ساز از تهران ۹- مهراب شادی دیزناب از تبریز ۱۰- محمد مهدی قلی زاده از زابل
اسامی نفرات برتر گروه آزمایشی علوم انسانی:

۱-مهدی محمد ثمر از ارومیه

۲- علی رضا چابیان از آمل

۳- مریم اکبری سریزدی از کرج

۴- محسن سیاه مرد از خمینی شهر

۵- حسین تندرو از تهران

۶- نازنین زهرا افشار از قزوین

۷- مهدی ضیائی اذرخورانی از شهررضا/ فاطمه برات نژاد از قائنات

۹- فاطمه محمدی از دلیجان

۱۰- محمد قاسمی از مشهد
اسامی نفرات برتر گروه آزمایشی علوم انسانی: ۱-مهدی محمد ثمر از ارومیه ۲- علی رضا چابیان از آمل ۳- مریم اکبری سریزدی از کرج ۴- محسن سیاه مرد از خمینی شهر ۵- حسین تندرو از تهران ۶- نازنین زهرا افشار از قزوین ۷- مهدی ضیائی اذرخورانی از شهررضا/ فاطمه برات نژاد از قائنات ۹- فاطمه محمدی از دلیجان ۱۰- محمد قاسمی از مشهد
اسامی نفرات برتر گروه آزمایشی هنر:

۱-روژینا آزادی از تهران

۲- حانیه منصوری نهجیری از اصفهان

۳- سارینا خلیلی از تهران

۴- کیانا خزچین از تهران

۵- مینا معیری از تهران
اسامی نفرات برتر گروه آزمایشی هنر: ۱-روژینا آزادی از تهران ۲- حانیه منصوری نهجیری از اصفهان ۳- سارینا خلیلی از تهران ۴- کیانا خزچین از تهران ۵- مینا معیری از تهران
اسامی نفرات برتر گروه آزمایشی زبان:

۱-کیان بهادری از شمیرانات

۲- مهساسادات موسوی مهر از دماوند

۳- آنیتا محمدی از اصفهان

۴- رضا ابراهیمی سبزوار

۵- صدرا فدائی لاهیجان
اسامی نفرات برتر گروه آزمایشی زبان: ۱-کیان بهادری از شمیرانات ۲- مهساسادات موسوی مهر از دماوند ۳- آنیتا محمدی از اصفهان ۴- رضا ابراهیمی سبزوار ۵- صدرا فدائی لاهیجان
 
 
 

منبع: ایسنا

بازدید از صفحه اول
ارسال به دوستان
نسخه چاپی
نظر شما
در زمینه ی انشار نظرات مخاطبان رعایت چند نکته ضروری است
لطفا نظرات خود را با حروف فارسی تایپ کنید خبر داغ مجاز به ویرایش ادبی نظرات مخاطبان است خبر داغ از انتشار نظراتی که حاوی مطالب کذب, توهین یا بی احترامی به اشخاص ,قومیت ها, عقاید دیگران, موارد مغایر با قوانین کشور و آموزه های دین مبین اسلام باشد معذور است. نظرات پس از تایید مدیر بخش مربوطه منتشر میشود.
نام:
ایمیل:
* نظر: