به گزارش خبرداغ به نقل از ایلنا، اسامی منتخبان ملت در یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی به شرح زیر است:
استان |
حوزه انتخابیه |
نماینده منتخب |
تعداد آرا |
آذربایجان شرقی |
تبریز، آذرشهر و اسکو |
|
|
تبریز، آذرشهر و اسکو |
|
|
|
تبریز، آذرشهر و اسکو |
|
|
|
تبریز، آذرشهر و اسکو |
|
|
|
تبریز، آذرشهر و اسکو |
|
|
|
تبریز، آذرشهر و اسکو |
|
|
|
بستانآباد |
غلامرضا نوری قزلجه |
۱۷۱۲۷ |
|
ملکان |
سید علی موسوی |
۲۰۱۴۰ |
|
شبستر |
جعفر راستی |
۱۲۵۹۶ |
|
سراب |
یوسف داودی |
۲۰۲۰۸ |
|
میانه |
مهدی اسماعیلی |
۱۶۸۶۶ |
|
میانه |
علی شامی و بهنام صفائی |
مرحله دوم |
|
اهر و هریس |
احمد محرمزاده یخقروزان |
۲۹۸۲۶ |
|
کلیبر، خداآفرین و بخش هوران |
حسین حاتمی |
۱۷۶۲۵ |
|
هشترود و چاراویماق |
سید حمزه امینی |
۱۴۲۷۷ |
|
بناب |
محمد باقری |
۲۳۵۴۴ |
|
ورزقان |
الله ویردی دهقان |
۲۲۸۲۴ |
|
مرند و جلفا |
معصومه پاشایی بهرام |
۴۰۲۹۴ |
|
مراغه و عجبشیر |
علی علیزاده |
۴۴۶۹۱ |
استان |
حوزه انتخابیه |
نماینده منتخب |
تعداد آرا |
آذربایجان غربی |
ارومیه |
سید سلمان ذاکر |
۱۳۸۴۳۶ |
ارومیه |
روح الله حضرت پور طلا تپه |
۸۶۹۱۰ |
|
ارومیه |
وحید جلال زاده |
۸۰۰۹۴ |
|
سلماس |
یعقوب رضازاده |
۲۴۷۶۷ |
|
مهاباد |
جلال محمودزاده |
۱۹۳۰۴ |
|
میاندوآب، شاهیندژ و تکاب |
مهدی عیسیزاده |
۴۳۰۱۶ |
|
میاندوآب، شاهیندژ و تکاب |
|
|
|
نقده و اشنویه |
علی زنجانی حسن لویی |
۷۸۶۷۳ |
|
خوی و چایپاره |
عادل نجف زاده |
۶۸۴۹۸ |
|
پیرانشهر و سردشت |
کمال حسین پور |
۳۵۶۹۷ |
|
بوکان |
انور حبیبزاده بوکانی |
۲۶۹۶۵ |
|
ماکو، چالدران، پلدشت و شوط |
محمد علیپور |
۲۰۱۳۰ |
استان |
حوزه انتخابیه |
نماینده منتخب |
تعداد آرا |
اردبیل
|
اردبیل، نمین، نیر و سرعین |
|
|
اردبیل، نمین، نیر و سرعین |
|
|
|
اردبیل، نمین، نیر و سرعین |
|
|
|
مشکینشهر |
محمود عباسزاده |
۳۲۲۵۴ |
|
پارسآباد و بیلهسوار |
عباس جهانگیرزاده |
۲۴۷۷۲ |
|
خلخال و کوثر |
سید غنی نظری خانقاه |
۲۲۴۸۹ |
|
گرمی |
ولی اسماعیلی |
۲۴۱۶۹ |
استان |
حوزه انتخابیه |
نماینده منتخب |
تعداد آرا |
اصفهان
|
اصفهان |
|
|
اصفهان |
|
|
|
اصفهان |
|
|
|
اصفهان |
|
|
|
اصفهان |
|
|
|
نجفآباد، تیران و کرون |
ابوالفضل ابوترابی |
۵۷۷۰۰ |
|
فریدن، فریدونشهر و چادگان |
حسین محمدصالحی دارانی |
۲۶۹۲۰ |
|
مبارکه |
پروین صالحیمبارکه |
۱۲۰۷۵ |
|
اردستان |
صادق طباطبایینژاد |
۱۳۲۲۹ |
|
شاهینشهر، میمه و برخوار |
حسینعلی حاجی دلیگانی |
۶۳۷۷۰ |
|
شهرضا و دهاقان |
سمیه محمودی |
۲۰۵۴۲ |
|
خمینیشهر |
محمدتقی نقدعلی |
۳۶۰۵۵ |
|
نایین، خور و بیابانک |
الهام آزاد |
۸۵۷۰ |
|
سمیرم |
رحیم کریمی و اصغر سلیمی |
مرحله دوم |
|
نطنز و بخش قمصر |
رحمت الله فیروزی پوربادی |
۱۱۲۵۱ |
|
لنجان |
حسین رجائیریزی و علی یوسفپور |
مرحله دوم |
|
کاشان و آران بیدگل |
سیدجواد ساداتی نژاد |
۸۸۹۴۶ |
|
فلاورجان |
سید ناصر موسوی لارگانی |
۲۶۹۰۱ |
|
گلپایگیان و خوانسار |
مسعود خاتمی |
۲۱۴۷۱ |
استان |
حوزه انتخابیه |
نماینده منتخب |
تعداد آرا |
البرز
|
کرج |
مهدی عسکری |
۸۷۸۰۸ |
کرج |
فاطمه آجرلو و علیرضا عباسی |
مرحله دوم |
|
ساوجبلاغ، نظرآباد و طالقان |
علی حدادی |
۴۳۲۳۳ |
استان |
حوزه انتخابیه |
نماینده منتخب |
تعداد آرا |
ایلام
|
ایلام، ایوان و چرداول |
علیاکبر بسطامی |
۴۲۲۹۶ |
ایلام، ایوان و چرداول |
سارا فلاحی |
۳۶۹۰۹ |
|
دهلران، دره شهر، آبدانان و بدره |
بهزاد علیزاده و صادق کرمی |
مرحله دوم |
استان |
حوزه انتخابیه |
نماینده منتخب |
تعداد آرا |
بوشهر |
کنگان، دیر و جم |
موسی احمدی |
۳۸۹۹۸ |
دشتی و تنگستان |
غلامحسین کرمی |
۲۹۰۵۷ |
|
بوشهر، گناوه و دیلم |
|
|
|
دشتستان |
ابراهیم رضائی |
۳۶۵۸۱ |
استان |
حوزه انتخابیه |
نماینده منتخب |
تعداد آرا |
تهران |
تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس |
محمدباقر قالیباف |
|
تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس |
سید مصطفی آقامیرسلیم |
|
|
تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس |
مرتضی آقاتهرانی |
|
|
تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس |
الیاس نادران |
|
|
تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس |
سید محسن دهنوی |
|
|
تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس |
سید محمود نبویان |
|
|
تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس |
محسن پیرهادی |
|
|
تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس |
سید احسان خاندوزی |
|
|
تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس |
ابوالفضل عمویی |
|
|
تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس |
فاطمه رهبر |
|
|
تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس |
اقبال شاکری |
|
|
تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس |
بیژن نوباوهوطن |
|
|
تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس |
مجتبی توانگر |
|
|
تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس |
روحالله ایزدیخواه |
|
|
تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس |
احمد نادری |
|
|
تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس |
سید نظامالدین موسوی |
|
|
تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس |
عبدالحسین روحالامینی |
|
|
تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس |
زهره الهیان |
|
|
تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس |
مالک شریعتی |
|
|
|
تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس |
مهدی شریفیان |
|
|
تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس |
سید رضا تقوی |
|
|
تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس |
سمیه رفیعی |
|
|
تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس |
سید علی یزدیخواه |
|
|
تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس |
علی خضریان |
|
|
تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس |
فاطمه قاسمپور |
|
|
تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس |
مجتبی رضاخواه |
|
|
تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس |
رضا تقیپور |
|
|
تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس |
غلامحسین رضوانی |
|
|
تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس |
زهره لاجوردی |
|
|
تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس |
عزتالله اکبریتالارپشتی |
|
|
دماوند و فیروزکوه |
سید احمد رسولی نژاد |
۱۵۸۵۶ |
|
رباطکریم و بهارستان |
|
|
|
ورامین و پیشوا |
|
|
|
شهریار، قدس و ملارد |
|
|
|
پاکدشت |
فرهاد بشیری |
۳۷۲۲۷ |
استان |
حوزه انتخابیه |
نماینده منتخب |
تعداد آرا |
چهارمحال و بختیاری |
لردگان |
خان میرزا حسین بامیری |
۳۱۴۰۴ |
شهرکرد، بن و سامان |
احود راستینه هقشجانی |
۳۵۸۷۹ |
|
بروجن |
امیرقلی جعفریبروجنی |
۱۱۸۶۳ |
|
اردل و فارسان و کوهرنگ و کیار |
قدرت الله حمزه شلمزایی |
۲۹۸۰۹ |
استان |
حوزه انتخابیه |
نماینده منتخب |
تعداد آرا |
خراسان جنوبی
|
بیرجند و درمیان |
حسین خسرویاسفزار |
۷۲۸۷۲ |
فردوس، سرایان، طبس و بشرویه |
مجید نصیرایی |
۳۷۳۳۴ |
|
نهبندان و سربیشه |
مصطفی نخعی |
۱۷۳۴۱ |
|
قائنات و زیرکوه |
سلمان اسحاقی |
۲۱۹۳۴ |
استان |
حوزه انتخابیه |
نماینده منتخب |
تعداد آرا |
خراسان شمالی |
بجنورد، مانه، سملقان، جاجرم، گرمه، راز و جرگلان |
|
|
بجنورد، مانه، سملقان، جاجرم، گرمه، راز و جرگلان |
|
|
|
شیروان |
علی جدی |
۲۸۷۷۹ |
|
اسفراین |
امانالله حسینپور |
۱۹۳۱۲ |
استان |
حوزه انتخابیه |
نماینده منتخب |
تعداد آرا |
خراسان رضوی |
مشهد و کلات |
|
|
مشهد و کلات |
|
|
|
مشهد و کلات |
|
|
|
مشهد و کلات |
|
|
|
مشهد و کلات |
|
|
|
تربتجام، تایباد و باخزر |
جلیل رحیمی جهان آبادی |
۹۸۲۴۸ |
|
کاشمر، بردسکن و خلیلآباد |
جواد نیکبین |
۲۹۴۸۷ |
|
تربتحیدریه، مهولات و زاوه |
محسن زنگنه |
۵۶۷۰۶ |
|
چناران و طرقبه شاندیز |
حسین عباس زاده |
۲۳۳۱۶ |
|
گناباد و بجستان |
محمد صفاییدلوئی |
۲۳۶۰۷ |
|
سبزوار، جغتای، جوین و خوشاب |
علی اصغر عنابستانی |
۸۰۰۲۸ |
|
سبزوار، جغتای، جوین و خوشاب |
بهروز محبی نجم آبادی |
۶۷۵۲۸ |
|
نیشابور و فیروزه |
|
|
|
نیشابور و فیروزه |
|
|
|
فریمان، سرخس، بخشهای احمدآباد و رضویه |
سید احسان قاضی زاده هاشمی |
۵۶۴۵۴ |
|
قوچان و فاروج |
علی آذری |
۴۴۰۳۳ |
|
درگز |
حسن رزمیانمقدم |
۹۱۸۴ |
|
خواف و رشتخوار |
اکبر احمدپور |
۶۳۹۹۴ |
استان |
حوزه انتخابیه |
نماینده منتخب |
تعداد آرا |
خوزستان |
اهواز و باوی |
|
|
اهواز و باوی |
|
|
|
اهواز و باوی |
|
|
|
آبادان |
سید محمد مولوی |
۳۵۰۰۵ |
|
آبادان |
سید مجتبی محفوظی |
۲۱۴۰۲ |
|
آبادان |
جلیل مختار |
۱۹۸۴۲ |
|
بندر ماهشهر، امیدیه و هندیجان و بخش جولکی |
حبیب آغاجری |
۳۰۷۳۰ |
|
رامهرمز و رامشیر |
ابراهیم متینیان |
۲۴۵۱۹ |
|
دزفول |
سید احمد آرایی |
۹۹۱۰۴ |
|
شادگان |
مجید ناصرینژاد |
۱۲۵۵۵ |
|
مسجد سلیمان، لالی، هفتگل و اندیکا |
|
|
|
اندیمشک |
فریدون حسنوند |
۲۳۸۲۴ |
|
ایذه و باغملک |
عبدالله ایزدپناه |
۳۳۲۸۰ |
|
شوشتر و گتوند |
|
|
|
خرمشهر |
سیدلفته احمدنژاد |
۹۶۳۸ |
|
بهبهان و آغاجری |
|
|
|
دشت آزادگان و هویزه |
قاسم ساعدی |
۱۹۵۸۹ |
|
شوش |
محمد کعبعمیر |
۲۳۳۵۸ |
استان |
حوزه انتخابیه |
نماینده منتخب |
تعداد آرا |
زنجان |
زنجان و طارم |
|
|
زنجان و طارم |
|
|
|
ابهر، خرمدره و سلطانیه |
حسن شجاعیعلیآبادی |
۱۹۴۵۴ |
|
ماهنشان، ایجرود، دهستانهای بوغداکندی و قلتوق |
سیدمرتضی خاتمی |
۱۷۷۶۳ |
|
خدابنده |
سیدالبرز حسینی |
۳۰۸۵۲ |
استان |
حوزه انتخابیه |
نماینده منتخب |
تعداد آرا |
سمنان |
شاهرود |
علیاصغر خانی |
۳۴۰۸۳ |
سمنان ، مهدیشهر و سرخه |
عباس گلرو |
۳۲۴۱۱ |
|
دامغان |
علیاکبر علیزادهبرمی |
۱۱۰۲۱ |
|
گرمسار و آرادان |
اردشیر مطهری |
۱۳۱۳۰ |
استان |
حوزه انتخابیه |
نماینده منتخب |
تعداد آرا |
سیستان و بلوچستان |
زاهدان |
حسینعلی شهریاری |
۶۵۰۴۲ |
زاهدان |
فداحسین مالکی |
۶۳۲۷۷ |
|
زابل، زهک و هیرمند |
محمد سرگزی |
۷۶۶۸۴ |
|
زابل، زهک و هیرمند |
حبیبآ الله دهمرده |
۶۴۳۱۴ |
|
چابهار، نیکشهر و کنارک |
معینالدین سعیدی |
۹۰۸۶۳ |
|
خاش، نصرتآباد، میرجاوه و کورین |
اسماعیل حسین ذهی |
۴۳۱۴۸ |
|
ایرانشهر، سرباز، رلگان، فنوج، لاشار، بنت و آشار |
عبدالناصر درخشان |
۹۵۸۹۶ |
|
سراوان، سیب، سوران و زابلی |
ملک فاضلی |
۴۳۵۳۰ |
استان |
حوزه انتخابیه |
نماینده منتخب |
تعداد آرا |
فارس |
شیراز |
علیرضا پاک فطرت |
۱۹۳۷۹۰ |
شیراز |
روح الله نجابت |
۱۲۲۸۰۷ |
|
شیراز |
جعفر قادری |
۱۱۶۶۸۴ |
|
شیراز |
ابراهیم عزیزی |
۱۱۴۳۲۹ |
|
داراب و زریندشت |
محمدجواد عسگری |
۵۰۹۷۹ |
|
سروستان، کوار و خرامه |
عبدالعلی رحیمی مظفری |
۳۷۷۷۱ |
|
مرودشت، پاسارگاد و ارسنجان |
جلال رشیدی کوچی |
۳۲۴۶۹ |
|
لارستان، خنج و گراش |
حسین حسینزاده |
۲۸۳۹۹ |
|
فسا |
حجتالله فیروزی |
۳۲۳۱۹ |
|
جهرم |
محمدرضا رضاییکوچی |
۳۹۹۴۰ |
|
آباده و بوانات |
رحیم زارع |
۲۶۳۰۶ |
|
نیریز و استهبان |
فرهاد طهماسبی |
۲۸۸۴۷ |
|
ممسنی و رستم |
مجید انصاری |
۵۰۰۰۸ |
|
اقلید |
مسلم صالحی |
۱۴۵۸۰ |
|
فیروزآباد، فراشبند، قیر و کارزین |
محمد مهدی فروردین |
۲۹۶۶۱ |
|
کازرون |
فریدون عباسی دوانی |
۲۷۹۱۹ |
|
لامرد و مهر |
|
|
|
سپیدان |
|
|
|
استان |
حوزه انتخابیه |
نماینده منتخب |
تعداد آرا |
قزوین |
قزوین، آبیک و البرز |
فاطمه محمد بیگی |
۱۰۸۹۲۴ |
قزوین، آبیک و البرز |
لطف اله سیاهکلی |
۸۳۵۵۵ |
|
تاکستان |
رجب رحمانی |
۲۶۴۵ |
|
بوئینزهرا |
روحالله عباسپور |
۳۷۵۸۹ |
استان |
حوزه انتخابیه |
نماینده منتخب |
تعداد آرا |
قم |
قم |
احمد امیرآبادی فراهانی |
۲۱۸۳۱۵ |
قم |
مجتبی ذوالنوری |
۲۴۰۷۵۸ |
|
قم |
علیرضا ذاکانی |
۱۹۰۴۲۲ |
استان |
حوزه انتخابیه |
نماینده منتخب |
تعداد آرا |
کردستان |
سنندج و دیواندره |
سید مهدی فرشادان |
۳۵۷۱۶ |
سنندج و دیواندره |
محسن فتحی |
۳۲۵۸ |
|
بیجار |
حمدالله کریمی و علیرضا زندیان |
مرحله دوم |
|
سقز و بانه |
بهزاد رحیمی |
۳۴۴۳۹ |
|
قروه و دهگلان |
پرویز اوسطی |
۱۷۱۹۶ |
|
مریوان و سروآباد |
|
|
استان |
حوزه انتخابیه |
نماینده منتخب |
تعداد آرا |
کرمان |
کرمان و راور |
محمدرضا پورابراهیمیداورزنی |
۱۳۰۱۹۵ |
کرمان و راور |
محمدمهدی زاهدی |
۹۰۷۱۴ |
|
رفسنجان و انار |
حسین جلالی |
۵۳۷۸۸ |
|
زرند و کوهبنان |
عفت شریعتی کوهبنانی |
۴۴۴۵۳ |
|
کهنوج، منوجان، رودبار جنوب، قلعه گنج و فاریاب |
منصور شکراللهی |
۱۰۵۱۴۷ |
|
سیرجان و بردسیر |
شهباز حسن پوربیگلری |
۴۸۸۶۴ |
|
جیرفت و عنبرآباد |
ذبیح الله اعظمی ساردویی |
۵۳۲۲۰۲ |
|
بم، ریگان، فهرج و نرماشیر |
موسی غضنفرآبادی |
۷۹۳۹۲ |
|
شهر بابک |
مصطفی رضاحسینی قطبآبادی |
۱۳۳۵۰ |
|
بافت، رابر و ارزوئیه |
صمدالله اللهمحمدی |
۱۸۰۰۲ |
استان |
حوزه انتخابیه |
نماینده منتخب |
تعداد آرا |
کرمانشاه |
کرمانشاه |
|
|
کرمانشاه |
|
|
|
کرمانشاه |
|
|
|
کنگاور، صحنه و هرسین |
|
|
|
اسلامآباد غرب و دالاهو |
مجتبی بخشی پور نادر نادری |
مرحله دوم |
|
قصرشیرین، سرپل ذهاب و گیلانغرب |
شهریار حیدری |
۲۷۸۰۱ |
|
سنقر |
سیدجواد حسینیکیا |
۱۰۹۳۵ |
|
پاوه، جوانرود، ثلاثباباجانی و روانسر |
آرش زره تن لوهونی |
۳۰۶۱۶ |
|
استان |
حوزه انتخابیه |
نماینده منتخب |
تعداد آرا |
کهگیلویه و بویراحمد |
کهگیلویه، بهمئی، چرام و لنده |
سید محمد موحد |
۷۵۸۵۱ |
گچساران و باشت |
|
|
|
بویراحمد و دنا |
مهدی روشنفکر |
۶۶۵۹۹ |
استان |
حوزه انتخابیه |
نماینده منتخب |
تعداد آرا |
گلستان |
گرگان و آققلا |
رمضانعلی سنگ دوینی |
۵۳۱۰۰ |
گرگان و آققلا |
غلامرضا منتظری |
۴۰۸۹۳ |
|
مینودشت، کلاله، مراوهتپه و گالیکش |
رضا آریانپور |
۴۲۹۴۷ |
|
آزادشهر و رامیان |
غلامعلی کوهساری |
۳۸۶۱۵ |
|
گنبد کاووس |
امان قلیچ شادمهر |
۳۱۸۲۶ |
|
علیآباد |
رحمتالله نوروزی |
۳۵۹۰۷ |
|
کردکوی، ترکمن، بندر گز و گمیشان |
عبدالجلال ایری رجب محمد آبادی |
مرحله دوم |
استان |
حوزه انتخابیه |
نماینده منتخب |
تعداد آرا |
گیلان |
رشت |
جبار کوچکی نژاد |
۵۰۶۸۵ |
رشت |
سید علی آقازاده داف ساری |
۴۷۰۵۷ |
|
رشت |
محمد رضا احمدی |
۳۳۹۹۲ |
|
لنگرود |
پرویز محمد نژاد غازی محله |
۲۲۶۳۳ |
|
رودبار |
مهرداد گودرزوندچگینی |
۱۶۱۹۹ |
|
بندر انزلی |
احمد دنیا مالی |
۱۶۷۳۵ |
|
|
صومعهسرا |
|
|
رودسر و املش |
محمدصفری ملکمیان |
۲۵۴۷۴ |
|
تالش و رضوانشهر |
حسن محمدیاری |
۳۰۸۲۷ |
|
فومن و شفت |
خلیل بهروزی فر |
۴۷۸۵۱ |
|
آستانه اشرفیه |
محمدعلی رمضانی دستک |
۱۳۹۴۸ |
|
لاهیجان |
رسول فرخی میکال |
۱۸۶۲۰ |
|
آستارا |
غلامرضا مرحباء |
۱۴۸۳۴ |
استان |
حوزه انتخابیه |
نماینده منتخب |
تعداد آرا |
لرستان |
خرمآباد و دوره |
مرتضی محمودوند |
۴۳۸۳۴ |
خرمآباد و دوره |
ویس کرمی |
۳۸۰۷۷ |
|
بروجرد |
عباس گودرزی |
۴۹۱۷۰ |
|
بروجرد |
فاطمه مقصودی |
۱۷۸۹۱ |
|
الیگودرز |
محمد خدابخشی |
۲۹۳۸۱ |
|
دلفان و سلسله |
یحیی ابراهیمی |
۲۹۴۴۶ |
|
دورود و ازنا |
حسین گودرزی |
۲۸۴۳۰ |
|
پلدختر |
سیدحمیدرضا کاظمی |
۲۵۶۸۹ |
|
کوهدشت |
|
|
استان |
حوزه انتخابیه |
نماینده منتخب |
تعداد آرا |
مازندران |
ساری و میاندرود |
منصورعلی زارعی کیاپی |
۶۶۲۲۵ |
ساری و میاندرود |
علی بابایی کارنامی |
۴۲۰۲۶ |
|
قائمشهر، سوادکوه و جویبار |
کیوان مرادیانکوچکسرائی |
۶۱۹۸۰ |
|
قائمشهر، سوادکوه و جویبار |
کمال علیپور خنکداری |
۵۷۸۲۳ |
|
نوشهر و چالوس |
محمدعلی محسنیبندپی |
۲۴۰۹۲ |
|
نور و محمودآباد |
ولیالله فرزانه |
۳۵۳۴۷ |
|
بهشهر، نکا و گلوگاه |
غلامرضا شریعتی اندراتی |
۵۷۹۴۵ |
|
بابل |
علی کریمی فیروزجایی |
۵۳۵۶۹ |
|
بابل |
مهدی سعادتی بیشه سری |
۵۰۷۲۳ |
|
بابلسر و فریدونکنار |
علیاصغر باقرزاده |
۳۰۴۳۰ |
|
آمل |
رضا حاجیپور |
۵۷۹۵۱ |
|
تنکابن، رامسر و عباسآباد |
سیدشمسالدین حسینی |
۴۴۹۷۳ |
استان |
حوزه انتخابیه |
نماینده منتخب |
تعداد آرا |
مرکزی |
اراک، کمیجان و خنداب |
علیاکبر کریمی |
۷۶۳۸۷ |
اراک، کمیجان و خنداب |
محمدحسن اصغری |
۵۴۹۷۹ |
|
خمین |
علیرضا نظری |
۱۵۷۱۵ |
|
محلات و دلیجان |
علیرضا سلیمی |
۱۰۴۷۱ |
|
تفرش و آشتیان |
سینا کمالخانی |
۱۳۷۵۲ |
|
ساوه و زرندیه |
محمد سبزی |
۲۷۵۴۴ |
|
شازند |
محمود احمدیبیغش |
۲۴۴۵۲ |
استان |
حوزه انتخابیه |
نماینده منتخب |
تعداد آرا |
هرمزگان |
بندر عباس، قشم، ابوموسی، حاجیآباد و خمیر |
احمد مرادی |
۱۶۷۰۸۴ |
بندر عباس، قشم، ابوموسی، حاجیآباد و خمیر |
محمد آشوری تازیانی |
۹۳۸۴۲ |
|
بندر عباس، قشم، ابوموسی، حاجیآباد و خمیر |
منصور آرامی |
۸۷۸۷۰ |
|
بندر لنگه، بستک و پارسیان |
احمد جباری |
۳۰۷۰۲ |
|
میناب، رودان، جاسک، سیریک و بشاگرد |
حسین رئیسی |
۱۰۳۴۷۰ |
استان |
حوزه انتخابیه |
نماینده منتخب |
تعداد آرا |
همدان |
همدان و فامنین |
|
|
همدان و فامنین |
|
|
|
ملایر |
احد آزادیخواه |
۳۶۴۷۸ |
|
ملایر |
هادی بیگینژاد |
۲۲۰۶۲ |
|
بهار و کبودرآهنگ |
|
|
|
رزن و درگزین |
حسن لطفی |
۱۹۸۶۵ |
|
تویسرکان |
محمدمهدی مفتح |
۱۶۲۵۸ |
|
نهاوند |
علیرضا شهبازی |
۱۸۵۷۸ |
|
اسدآباد |
کیومرث سرمدی واله |
۲۶۱۱۱ |
استان |
حوزه انتخابیه |
نماینده منتخب |
تعداد آرا |
یزد |
یزد، اشکذر و ندوشن |
محمدصالح جوکار |
۱۰۵۵۴۹ |
اردکان |
محمدرضا دشتیاردکانی |
۱۵۸۴۸ |
|
مهریز و بافق |
محمدرضا صباغیان بافقی |
۲۶۸۶۵ |
|
تفت و میبد |
سیدجلیل میرمحمد میبدی |
۲۰۲۸۶ |
استان |
حوزه انتخابیه |
نماینده منتخب |
تعداد آرا |
اقلیتهای مذهبی |
زرتشتیان |
اسفندیار اختیاری کسنویه یزد |
۳۴۸۶ |
آشوریان و کلدانی |
|
|
|
ارامنه جنوب |
روبرت بگلریان |
۱۱۵۸ |
|
ارامنه شمال |
|
|
|
کلیمیان |
سامهیح نجفآبادی |
۱۲۶۱ |