کد خبر: ۸۲۶۴۲۹
تاریخ انتشار: ۲۲ شهريور ۱۳۹۸ - ۱۴:۰۰
تعداد بازدید: ۲۶۹
مدیرعامل پرسپولیس گفت: ما اطمینان داریم که بلیت فروشی به صورت ۹۰ – ۱۰ در داربی انجام نمی‌شود اما برای بازی برگشت به دنبال ایجاد این موضوع هستیم. از کجا می‌توان شناسایی کرد که طرفداران متعلق به کدام تیم هستند؟ برای بازی برگشت این کار را انجام می‌دهیم تا کسانی که کارت هواداری پرسپولیس را دارند، بلیت تهیه کنند.
انصاری‌فرد: کالدرون یک ریال هم دریافتی نداشتهبه گزارش خبرداغ به نقل از ایسنا: مدیرعامل پرسپولیس گفت: ما اطمینان داریم که بلیت فروشی به صورت ۹۰ – ۱۰ در داربی انجام نمی‌شود اما برای بازی برگشت به دنبال ایجاد این موضوع هستیم. از کجا می‌توان شناسایی کرد که طرفداران متعلق به کدام تیم هستند؟ برای بازی برگشت این کار را انجام می‌دهیم تا کسانی که کارت هواداری پرسپولیس را دارند، بلیت تهیه کنند.

محمدحسن انصاری‌فرد، مدیرعامل باشگاه پرسپولیس در برنامه ورزش و مردم درباره قبول مدیریت پرسپولیس گفت: شرایط پرسپولیس با سال ۸۴ که مدیرعال این تیم بودم، متفاوت است. هزینه‌ها بالا رفته و فضای مجازی وجود دارد. علاقه‌مندان به پرسپویس تحت تاثیر فضای مجازی هستند. مخالفان هم برنامه‌هایی دارند. با وضعیت بد اقتصادی و تحریم‌های ناجوانمردانه، شرایط سخت شده است اما اعتقادم این است که برند پرسپولیس چاره‌ساز است.

مدیرعامل پرسپولیس یادآور شد: فضاهای خوبی را از نظر اقتصادی می‌توانیم برای پرسپولیس ترسیم کنیم. با استفاده از ظرفیت‌های خالی می‌توانیم کار اقتصادی انجام دهیم.

او ابراز امیدواری کرد که با برگزاری جلسات متعدد با اسپانسرهای کوچک و بزرگ در یک ماه آینده یک محل درآمدزایی مستمر برای این باشگاه تامین کند.

انصاری‌فرد گفت: به دنبال مذاکره با اپراتورهای تلفن همراه هستیم تا تمام سامانه‌های هواداری را تجمیع کنیم. مجوز حرفه‌ای‌گری ما هم از طریق یکی از اساپنسرها انجام شد. خدا را شکر با همکاری طلب‌کارها و یک شرکت تلفن همراه، کلیه بدهی‌های ما در ارتباط با AFC انجام شد. فقط نیلسون باقی مانده است.

او تاکید کرد: ما طلب کاران زیادی داریم. مثلا طلب برانکو سال آینده می‌آید. با وکیل نیلسون مذاکره کردیم تا یک نفر معرفی شود تا پول را به حساب او منتقل کنیم. به علت محدودیت‌های بانکی فعلا پول در حساب ما است. فدراسیون فوتبال و سازمان لیگ در این مدت با ما همکاری کردند. ما هیچ مشکلی برای شرکت در لیگ قهرمانان آسیا نداریم.

مدیرعامل پرسپولیس با بیان این که بلیت فروشی یک مسئله کلیدی برای این باشگاه است، اظهار کرد: ما از نظر سخت افزاری مشکلی نداریم اما از حیث نرم افزاری مسائلی وجود دارد. می‌خواهیم بلیت فروشی را به سامانه هواداری متصل کنیم.

وی تاکید کرد: ما اطمینان داریم که بلیت فروشی به صورت ۹۰ – ۱۰ در داربی انجام نمی‌شود اما برای بازی برگشت به دنبال ایجاد این موضوع هستیم. هیج منبعی برای اجرای این موضوع وجود ندارد. از کجا می‌توان شناسایی کرد که طرفداران متعلق به کدام تیم هستند؟ برای بازی برگشت این کار را انجام می‌دهیم تا کسانی که کارت هواداری پرسپولیس را دارند، بلیت تهیه کنند.

مدیرعامل پرسپولیس تاکید کرد: ما نه تنها از هواداران درخواست کمک می‌کنیم بلکه می‌خواهیم به آن‌ها خدمات ارائه دهیم. با یکی از بانک‌ها صحبت کردیم که هواداری که تراکنش‌های بانکی که برای خرید بلیت انجام می‌شود، سهمی هم از آن پول به حسابش برگردد. حتی خریدهای شخصی هم تخفیفی برای هوادار ما در نظر گرفته می‌شود که یک مقدار از مبلغ خریدش را دریافت کند. زمان این که به طور مستقیم از هوادار پول بگیریم گذشته است. همان‌طور که هوادار ما را پشتیبای می‌کند، ما هم باید هوادار را حمایت کنیم. به دنبال ایجاد موزه پرسپولیس هستیم تا هواداران از این موزه بازدید کنند.

انصاری‌فرد در پاسخ به این سوال که آیا موافق خصوصی‌سازی این باشگاه است، گفت: روز نخستی که با سلطانی‌فر صحبت کردیم، او اصرار کرد که تا پایان سال این اتفاق رخ دهد. تنها راه نجات استقلال و پرسپولیس خصوصی‌سازی است. چون این باشگاه‌ها ردیف بودجه‌ای ندارند، میزان فعالیت و در آمدزایی مشخص نیست. بنابراین مدیرعامل مجبور است از راه‌های مختلف دنبال در آمدزایی باشد.

او خاطرنشان کرد: خصوصی‌سازی استقلال و پرسپولیس تبعات خاص خود را هم دارد و موارد سیاسی، اجتماعی و امنیتی هم مطرح است. وزیر ورزش اصرار داشت تا پایان سال خصوصی‌سازی انجام شود.

مدیرعامل پرسپولیس درباره حل مشکلات مالی این تیم برای اخذ مجوز حرفه‌ای گفت: شکایت‌ها زیاد است و باید با افراد برای مجوز سال آیند به تفاهم برسیم. AFC شکایت‌های بعدی امثال آقای برانکو را برای ما می‌فرستد. ما به مدیر برنامه وی گفتیم که آماده مذاکره هستیم. جای ما و برانکو در فیفا نیست. او زحمات زیادی برای باشگاه کشیده است. دنبال مذاکره و پرداخت تعهدات‌مان هستیم تا درکشور ثالث یا در ایران این کار را انجام دهیم.

انصاری‌فرد درباره پرداخت تعهدات بازیکنان و مربیان کنونی این باشگاه گفت: ما باید وضعیت فعلی تیم را حفظ کنیم. متاسفانه هیچ پولی به آن‌ها پرداخت نکردیم. باید پیش پرداخت آن‌ها را بدهیم. به کالدرون و کادرفنی گفتیم هر تاریخی را که بگویند آماده پرداخت مطالبات آن‌ها هستیم. پولی را از اسپانسرها دریافت خواهیم کرد و پیش پرداخت بازیکنان را می‌دهیم. بعد از این آماده قسط بعدی می‌شویم. خیلی امیدواریم که اپراتورهای تلفن همراه را در سامانه هواداری فعال کنیم. در این صورت مشکلی برای عمل به وضعیت مالی تیم نخواهیم داشت.

وی اضافه کرد: ما بعد از مدتی از تیم خواهیم رفت اما امیدواریم مدیران بعدی این وضعیت را بهم نریزند و تیم کماکان روی روند خود پیش برود. من دوره قبلی هم این کارها را انجام دادم و بعد از این که از باشگاه بیرون رفتم، این وضعیت برچیده شد.

مدیرعامل پرسپولیس تاکید کرد: اگر مجوز حرفه‌ای را اخذ نمی‌کردیم، نمی‌توانستیم بگوییم آقای عرب مقصر است. من به عنوان مدیرعامل این باشگاه باید درباره هر چیزی پاسخگو باشم. مشکلات قبلی هم بر عهده من است تا آن ها را حل کنم. ما گزارش مجوز حرفه‌ای را ارسال کردیم.

انصاری‌فرد هم‌چنین در پاسخ به این سوال که برخی معتقدند او در بستن تیم و عقد قراردادها دخیل نبوده اما با قبول مسوولیت جسارت به خرج داده است؟ گفت: باعث افتخار است که برای دومین بار مدیرعامل پرسپولیس شدم. من قبل از مدیریت، هوادار و بازیکن این تیم بودم. من مشکلات را می‌دانستم. باید به دنبال راهکار می‌رفتیم. کار بسیار سنگین است. بعضا وقت کم می‌آوریم. خدا را شکر می‌کنم که مدیر مجموعه‌ای هستم که میلیون‌ها هوادار صادق و ودلسوز دارد. به هواداران خودمان می‌گویم که از صمیم قلب برای آن‌ها کار می‌کنم. من به حقوقم بسنده می‌کنم و بحث مالی ندارم.

مدیرعامل پرسپولیس با بیان این که کالدرون مربی فوق‌العاده دلسوز و متعهدی است، گفت: او یک ریال هم دریافتی نداشته اما یک بار هم درباره مسائل مالی حرف نزده است. جا دارد از کادرفنی و بازیکنان تشکر کنم که با وجود محدودیت‌ها با پشتکار زیاد فعالیت می‌کنند. ما در تمام پست‌ها بازیکنان خوبی داریم. باید با همین تیم جلو برویم و با تلاش همه تیم دل هواداران را شاد کنیم.

بازدید از صفحه اول
ارسال به دوستان
نسخه چاپی
نظر شما
در زمینه ی انشار نظرات مخاطبان رعایت چند نکته ضروری است
لطفا نظرات خود را با حروف فارسی تایپ کنید خبر داغ مجاز به ویرایش ادبی نظرات مخاطبان است خبر داغ از انتشار نظراتی که حاوی مطالب کذب, توهین یا بی احترامی به اشخاص ,قومیت ها, عقاید دیگران, موارد مغایر با قوانین کشور و آموزه های دین مبین اسلام باشد معذور است. نظرات پس از تایید مدیر بخش مربوطه منتشر میشود.
نام:
ایمیل:
* نظر: