کد خبر: ۸۰۶۹۱۷
تاریخ انتشار: ۲۹ اسفند ۱۳۹۷ - ۰۰:۲۸
تعداد بازدید: ۹۱۲۸۸
درمان زود انزالی معمولأ نیاز به مدت زمان خاصی برای درمان خواهد داشت. که بهتر است در این مدت از مواد غذایی که گرم هستند و یا به اصطلاح گرمی بخش هستند زیاد استفاده کنید. بهترین منابع غذایی برای درمان زود انزالی گوشت پرندگان - گوشت شتر مرغ - سبزیجات برگ پهن - عسل - دارچین استفاده کنید.

یک معجونی گیاهی عالی برای درمان زود انزالی مرداندارچین جز یکی از مقوی ترین و بهترین داروهای گیاهی می باشد که اثرات فوق العاده ای بر بیماری های جنسی دارد در مطلب زیر به این خواص اشاره شده است.

به گزارش خبرداغ به نقل از  شفاآنلاین،دارچین برای تغییر در متابولیسم بدن می تواند بسیار موثر باشد. چون افرادی به زود انزالی دچار می شوند که دارای طبع سرد هستند و دقیقأ دارچین برای این افراد ساخته شده است که می تواند باعث تغییر در طبع افراد شود و طبع سرد را به طبع گرم تغییر خواهد داد.با این بخش با ما  همراه باشید تا با فواید دارچین در درمان زود انزالی آشنا شوید.

درمان زود انزالی با دارچین

درمان زود انزالی با دارچین یکی از گیاهان خیلی خوب و مفید برای درمان زود انزالی می باشد. دارچین از زمان های قدیم برای درمان زود انزالی و ناتوانی جنسی مفید بوده است و امروزه هم این گیاه دارویی یکی از بهترین راه های درمان می باشد. دارچین به خاطر طعم دلپذیری که دارد معمولأ هم در غذا و هم در نوشیدنی های گرم و سرد می توانید از آن استفاده کنید.

البته مصرف خیلی زیاد دارچین هم می تواند باعث افزایش فشار خون و یا معده درد شود. درمان زود انزالی با دارچین یکی از روش های آسان و لذت بخش می باشد چون هم می توانید به صورت پودر شده از آن استفاده کنید و یا می توانید به راحتی از آن در داخل چای و یا قهوه خود استفاده کنید.

حتما بخوانید: 

چگونه دیر ارضا شویم؟درمان زود انزالی با تغییر در متابولیسم بدن می تواند بسیار موثر باشد. چون افرادی به زود انزالی دچار می شوند که دارای طبع سرد هستند و دقیقأ دارچین برای این افراد ساخته شده است که می تواند باعث تغییر درطبع افراد شود و طبع سرد را به طبع گرم تغییر خواهد داد.درمان زود انزالی با دارچین می تواند باعث افزایش در قدرت در تاخیر و همچنین افزایش قوای جنسی شود.

در زمانی که در دروان درمان زود انزالی هستید بهتر است که از غذاهای سرد استفاده نکنید. استفاده از ماهی - مرغ - سیب زمینی - نوشیدنی های خیلی سرد می تواند درمان زود انزالی را ماها و یا حتی سالها به تاخیر بیندازد.

به همین دلیل ما به همه افراد توصیه می کنیم که اگر می خواهند برای درمان زود انزالی خود قدم موثری بردارند توصیه می شود که از این مواد غذایی استفاده نکنند و یا حتی اگر می خواهند استفاده کنند بهتر است که دارچین هم بر روی غذای خود استفاده کنید. چون دارچین تا حدود بسیار زیادی سردی غذاها را برطرف خواهد کرد.

درمان زود انزالی معمولأ نیاز به مدت زمان خاصی برای درمان خواهد داشت. که بهتر است در این مدت از مواد غذایی که گرم هستند و یا به اصطلاح گرمی بخش هستند زیاد استفاده کنید. بهترین منابع غذایی برای درمان زود انزالی گوشت پرندگان - گوشت شتر مرغ - سبزیجات برگ پهن - عسل - دارچین استفاده کنید.

حتما بخوانید: 

کمبود این ویتامین در بدن باعث شل شدن آلت تناسلی آقایان می شود


این مواد غذایی کاملأ به شما کمک خواهند کرد.برای درمان زود انزالی بهتر است که از رژیم غذایی استفاده کنید که حاوی پروتئین گیاهی فراوانی باشد. چون پروتئین یکی از روش های کنترل در انزال می باشد. که می تواند بسیار موثر واقع شود. یکی از ترکیبات موثر که برای درمان زود انزالی بسیار موثر می باشد و می تواند خیلی خوب اثرگذار باشد مصرف شیر بادام با دارچین می باشد. این یکی از ترکیبات موثر می باشد که اگر 2 یا 3 ساعت قبل از رابطه جنسی مصرف شود می تواند تاخیر خیلی خوبی در رابطه جنسی ایجاد کند.

در زمانی که در حال درمان زود انزالی هستید به شدت توصیه می شود که از مصرف لبنیات دوری کنید چون لبنیات کاملأ سرد می باشند و می تواند به راحتی باعث زود انزالی شوند. به همین دلیل سعی کنید از لبنیات برای مدت کوتاهی دوری کنید و به جای آن از مغذهای مقوی مانند گردو - پسته - فندق - بادام استفاده کنید این مواد سرشار از ویتامین - پروتئین - کلسیم - می باشد و حتی برای درمان زود انزالی هم بسیار مفید می باشد.

برای درمان زود انزالی بهتر است که دارچین را با مقداری عسل مخلوط کنید و روزی 3 بار از آن استفاده کنید.

دارچین باعث رقیق شدن خون و افزایش خون رسانی بهتر به اندام جنسی و در نتیجه درمان زود انزالی خواهد شد. و اما در آخر حتمأ به شما توصیه می کنیم که حتمأ از پودر دارچین بر روی غذاهای خود بپاشید و از مصرف سیگار به دور باشید. و مطئنأ در کوتاه ترین زمان باعث درمان زود انزالی خواهد شد.

بهتر است که در طول این مدت از نوشیدنی های گرم و شیره خرما و یا شیره انگور زیاد استفاده کنید. حتمأ مصرف خرما هم به تنهایی می تواند تاثیر بسیار مفیدی برای درمان زود انزالی داشته باشد

حتما بخوانید: 

چرا رابطه‌ی جنسی وابستگی می‌آورد؟

معجونی برای درمان زود انزالی مردان


+مصطکى، کندر، بلوط، گلنار، سیاه‏ دانه، زیره ‏ى سیاه، بادیان، زیره‏ ى سبز و زنیان از هر کدام ۱۰ گرم

+عسل ۵۰۰ گرم

برای تهیه معجونی برای درمان زود انزالی شما باید مصطکى، کندر، بلوط، گلنار، سیاه‏ دانه، زیره ‏ى سیاه، بادیان، زیره‏ ى سبز و زنیان از هر کدام ۱۰ گرم را نرم بکوبید. سپس ان را با ۵۰۰گرم عسل ترکیب کرده و حدود ۲۴ ساعت در جای گرم نگهداری کنید. در این صورت این معجون کاملا جا می افتد. در نهایت می توانید ان را میل کنید.

بعد از هر وعده غذا یک قاشق کوچک میل شود

طبق اطلاعات بدست امده استفاده از ماهی – مرغ – سیب زمینی – نوشیدنی های خیلی سرد موجب شکست در درمان زود انزالی خواهد شد. سعی کنید روی همه غذاهایتان دارچین و یا ادویه های گرم دیگری مثل زنجبیل و ... بریزید تا طبه غذایتان کامل گرم شود.همچنین میتوانید با چای تان دارچین بخورید.

معجون میخک برای درمان زود انزالی مردان

برای تهیه معجونی برای درمان زود انزالی کافیست ۱۰ گرم میخک، ۲۰ گرم کندر خوراکى و ۲۰۰ گرم شکر را حسابی ترکیب کنید. سپس انها را ارام بسابید . در مرحله بعدی ۵۰ گرم دانه‏ اسفند سالم و نکوبیده را با این مواد ترکیب کنید. هر شب یک قاشق شربت ‏خورى از این مواد را میل کنید تا مشکل انزال زودرس تان رفع شود.

معجون عود هندی برای درمان انزال زودرس

برای تهیه یکی دیگر از معجون های درمان زود انزالی کافیست زعفران، فلفل سیاه، عود هندى و میخک از هر کدام ۲۰ گرم، را حسابی بسائید. سپس انها را با ۵۰۰ گرم عسل ترکیب کنید.در نهایت باید این معجونی که اماده کردید را هر صبح، ظهر و شب و هر مرتبه یک قاشق شربت خوری میل کنید تا کم کم نتیجه اش را ببینید.

معجون زنجبیل جهت درمان زود انزالی مردان

برای درمان انزال زودرس ۵/ ۲ گرم زعفران، ۱۰ گرم زنجبیل و ۱۰۰ گرم شکر را وقتی که با هم ترکیب کردید کامل بسابانید تا نرم شود. سپس ان را با ۲۵۰ گرم عسل ترکیب کنید. اکنون معجون شما اماده است.حال میتوانید ان را صبح، ظهر و شب و هر مرتبه یک قاشق شربت‏خورى بخورید تا نتیجه اش را کم کم ببینید.نکته: در افراد گرم مزاج معجون های زود انزالی را با ۲ قاشق سرکه میتوانید بخورید.

سستی کمر در مردها و درمان انزال زودرس مردان

برای درمان سستی کمر اقایان و همچنین درمان انزال زود رس انها شما میتوانید با دارچین ۵ گرم ،زنجبیل ۵ گرم ،هیل قراب 5گرم، میخک ۵ گرم ،شقاقل 15گرم،دار فلفل ۵ گرم، تخم زردک 30گرم،تخم شاهی ۳۰ گرم یک داروی طبیعی درمانی تهیه کنید.کافیست همه این مواد را مخلوط کرده و حسابی بسائید. سپس ان را صبح و ظهر و شب یک قاشق مرباخوری با شربت قند بخورید.

درمان زود انزالی با عرقیجات دارویی مردان

برای درمان انزال زود رس میتوانید از عرق دار چین، عرق سیر، عرق تارونه، عرق میخک، عرق زنجبیل ، عرق ہولاغ اوقی، عرق زانیان، عرق نعنا، عرق آویشن، میزان مصرف یک فنجان بعد از هر وعده غذا استفاده کنید.

همچنین پیشنهاد می شود برای درمان انزال زودرس روزانه دو بار دم‌کرده گل میخک را در روز میل کنید. نوشیدن دم‌کرده زنجبیل و عسل و مصرف روزانه سیر و کلا غذاهایی با طبع گرم میتواند برای شما مفید باشد.سعی کنید خوراکی های ترش مزه را هم از وعده ها و میان وعده های خود حذف کنید. لطفا مشکل زود انزالی را جدی بگیرید و سعی کنید ان را درمان کنید.چون دلیل خیلی از طلاق ها در دادگاه خانواده همین مشکل زودانزالی مردان است. وقتی زن و مرد با هم ارضا نشوند دچار مشکلات روحی و همچنین بیماری های روحی مختلف خواهند شد.

بازدید از صفحه اول
ارسال به دوستان
نسخه چاپی
انتشار یافته: ۱۴
در انتظار بررسی: ۰
غیر قابل انتشار: ۰
ناشناس
Iran (Islamic Republic of)
۱۲:۵۰ - ۱۳۹۸/۱۱/۰۷
0
11
دمه شما گرم
پاسخ ها
علی اضغر رفیعی منش
Iran (Islamic Republic of)
۲۰:۳۵ - ۱۳۹۹/۰۸/۲۴
من دیگه نابود شدم اگه این کارو بزارم کنار نظر کردم ۵۰۰ هزار بدم ب ی گدا
ناشناس
Netherlands
۲۲:۴۴ - ۱۳۹۹/۰۲/۱۰
4
15
ج
کیومرث
Iran (Islamic Republic of)
۱۳:۳۵ - ۱۳۹۹/۰۴/۱۱
4
16
سسی کمر
علی احمد غلامی
Iran (Islamic Republic of)
۰۴:۳۱ - ۱۳۹۹/۰۶/۲۹
4
9
خیلی عالی متسکرم
ناشناس
Iran (Islamic Republic of)
۰۶:۲۵ - ۱۳۹۹/۰۹/۰۱
4
13
سلام حسینم از جنوب اینجا کمرا پر و همه موتورا داغ چرا به خاطر مصرف زیاد خرما و ارده و شیره خرما یه ترکیب خیلی قوی از جدادم به ارث بردم همین لامصب اقایان متاهل یاداشت کنن برام دعا کنن سیاه دانه به مقدار لازم زنجبیل به اضافه قرص کمر یه داروی گیاهی که عطاریا دارن و که حتما روی گاز گذشته بشه به از ترکیدن اون اسیاب کنید و ارد درخت نخل که اگه اصلیش گیرتون بیاد عالیه همه این تر کیبا مخلوط میکنید و صبح قبل صبحانه با یه لیوان اب ولرم و یه قاشق عسل نوش جان کنید و انشا الله سر دو هفته کمرتون توپ توپ میشه تقریبا میشه گفت سه بار هم در روز انجام بدید کم نمیارید و من الله توفیق
پاسخ ها
شهریار
United States of America
۱۷:۱۰ - ۱۳۹۹/۰۹/۰۶
سلام لطفا بگین از هر کدوم چقد ترکیب بشه مثلا از هر کدوم چن قاشق غذاخوری که حالا اگه بخایم بیشتر درست کنیم به نسبت حجم ها رو اضافه کنیم
حسین
Iran (Islamic Republic of)
۲۲:۴۵ - ۱۳۹۹/۱۰/۱۷
لطفا اندازه آنها رو هم بگید بعد منظورتان از آرد درخت نخل همون گرده نخله؟
خیرمحمد
Pakistan
۰۸:۰۵ - ۱۴۰۲/۰۹/۱۸
سلام به حسین آقا اگر طرز تهیه آنرا واضح تربگوییدممنون میشوم
احمد
Iran (Islamic Republic of)
۱۷:۴۷ - ۱۳۹۹/۱۲/۲۳
0
3
سلام خدمت حسین اقا علم ثابت کرده که سیاه دانه را نباید اسیاب کرد چون باعث تولید سم میشود بهتره که سیاه دانه با اب خورده شوددر ضمن کسانیکه از زود انزالی رنج میبرند جنسینگ میخک هل سبز دارچین قرص کمروارد نخل را اسیاب کنید و به صورت دمنوش استفاده کنیدکه همه اینها در عطاری موجود است و میزان تهیه ان را از عطاری بپرسید وسلام
ممدم
Netherlands
۰۲:۴۱ - ۱۴۰۰/۰۱/۱۷
3
6
سلام فک کنم اینطور که شما میگید باید بعد یه مدتی ازتون بخوام کمک کنید یوبوستم دوا بشه،حالا میریم ببینیم خدا چی میخواددمتان گرم،طبعتانم گرم
فرزاد
Iran (Islamic Republic of)
۲۲:۳۴ - ۱۴۰۰/۰۶/۰۹
3
1
سلام قرص آفرودیت بخورید روزی سه تا تا سه ماه برای درمان زود انزالی و درمان نعوظ
بابک
Iran, Islamic Republic of
۱۲:۱۶ - ۱۴۰۲/۰۷/۰۴
0
0
لطفا کمک کنید من به 30 ثانیه نمیرسه کارم . همسرم داغه و من شرمنده همسر هستم. یه معجون قوی میخوام که بتونم هفته ای 3 یا 4 بار برم.
پاسخ ها
علی
Iran (Islamic Republic of)
۱۳:۳۲ - ۱۴۰۲/۰۹/۱۶
سلام
برو پیش دکتر ارولوژی مشکلت رو اساسی حل کن.
می تونی دو بار بزنی پشت سرهم با یکم مکث
اگر هم می خوای از داروخانه قرص تاخیری بگیر
به متصدی داروخانه بگی بهت معرفی میکنه.
با قرص تا دو ساعت می تونی تلمه بزنی و موفق بشی
نظر شما
در زمینه ی انشار نظرات مخاطبان رعایت چند نکته ضروری است
لطفا نظرات خود را با حروف فارسی تایپ کنید خبر داغ مجاز به ویرایش ادبی نظرات مخاطبان است خبر داغ از انتشار نظراتی که حاوی مطالب کذب, توهین یا بی احترامی به اشخاص ,قومیت ها, عقاید دیگران, موارد مغایر با قوانین کشور و آموزه های دین مبین اسلام باشد معذور است. نظرات پس از تایید مدیر بخش مربوطه منتشر میشود.
نام:
ایمیل:
* نظر: