طی شش ماه اول ٩٦ در بخش های اقتصاد مقاومتی پرداخت شد؛
تسهیلات حمایتی بانک صادرات از ٣٦ هزار میلیارد ریال فراتر رفت
​بانک صادرات ایران طی ٦ ماهه اول سال ٩٦، در عمل به برنامه های اقتصاد مقاومتی، حمایت از اشتغال، رونق تولید و اقشار آسیب پذیر، رقمی بالغ بر ٣٦ هزار میلیارد ریال تسهیلات پرداخت کرده است.
بدهی ۶۵۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰ تومانی ایرلاین‌ها به دولت
مدیرعامل شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی از کاهش ۷۵۰ میلیارد تومانی بدهی ایرلاین‌ها به دولت خبر داد.
جزیره کیش میزبان مدیران ارشد شهرداری های کشور
اولين همايش ملی استانداردهای بين المللی گزارشگری مالی و تاٌثير آن، بر رشد اقتصاد در دولت دوازدهم با رويکرد اقتصادی ( IFRS ) روز پنجشنبه 27 مهر با حضور مدیران ارشد شهرداري های سراسر کشور و مديران مالی بخش های مختلف دولتی و خصوصی در سالن ابن سینای مرکز همایش های بین المللی کیش برگزار می شود .
برگزاری همایش بزرگ تجارت ایران و عراق با حمایت مالی بانک کارآفرین
همایش بزرگ تجارت ایران و عراق با حمایت مالی بانک کارآفرین برگزار شد.
پرداخت سود سهام شرکت های دارو سازی کوثر و اکسیر از طریق شعب سراسر کشور بانک سپه
سود سهام شرکت های داروسازی کوثر و اکسیر از طریق شعب بانک سپه پرداخت می شود.
تمهیدات بانک قرض الحسنه مهر ایران در ایام اربعین:
بانک قرض الحسنه مهر ایران، اعزام ۴ دستگاه خودپرداز سیار برای خدمت رسانی به زائرین
بانک قرض الحسنه مهر ایران به منظور تسهیل و تسریع در ارائه خدمات ریالي به زائران و عزاداران حضرت اباعبدالله الحسين (ع) که در آستانه فرارسيدن اربعين با پاي پياده به کربلاي معلي سفر مي نمايند، ۴ دستگاه خودپرداز سيار را در نقاط مرزي کشور مستقر مي كند.
تصویب تغییرات اساسنامه بانک قرض الحسنه مهر ایران در شوراي پول و اعتبار
تغییرات اساسنامه بانک قرض الحسنه مهر ایران در یک هزار و دويست و سي و نهمين جلسه شوراي پول و اعتبار به استناد بند(هـ) ماده ۳۰ قانون پولي و بانکي کشور و با هدف انطباق آن با الزامات و موازين قانوني تصويب شد.
در ٦ ماهه اول سال ٩٦ انجام صورت گرفت؛
پرداخت ٤٨٧ میلیارد ریال تسهیلات اقتصاد مقاومتی بانک صادرات در کردستان
​بانک صادرات ایران در راستای عمل به برنامه های اقتصاد مقاومتی، رفع موانع تولید، حمایت از ایجاد مشاغل خانگی و اجرای مسئولیتهای اجتماعی خود در استان کردستان طی شش ماهه منتهی به پایان شهریور ٩٦، با اعطای ٣٣٢٦ فقره تسهیلات، بالغ بر٤٨٧ میلیارد ریال در بخش های مورد نظر پرداخت کرده است.
زراعتی اعلام کرد :
کارنامه موفق بانک صادرات در نیمه نخست امسال / حرکت براساس نقشه راه
تبیین سیاست های اعتباری و حقوقی- بررسی عملکرد شش ماهه شبکه بانک» عنوان همایشی دو روزه بود که طی روزهای اخیر با حضور مدیرعامل و مدیران ارشد بانک صادرات در مشهد مقدس برگزار شد.
اطلاعیه مهم بانک ملی ایران در خصوص اختلال در تعداد محدودی از
بانک ملی ایران در پی اختلال ایجاد شده در تعداد محدوی از ملی کارت ها بدلیل قدیمی و ساده بودن رمزها اطلاعیه ای را به این شرح صادر کرد.
اشتغال زایی در اولویت پرداخت تسهیلات بانک ملی ایران
بانک ملی ایران در پنج ماهه ابتدای امسال، بالغ بر شش هزار و 860 فقره تسهیلات قرض الحسنه اشتغال زایی به نهادهای حمایتی و وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی پرداخت کرده است.
معرفی آسان خرید در نمایشگاه تراکنش ایران
«آسان خرید» محصول مشترک بانک تجارت و شرکت ایران کیش در سومین نمایشگاه بین‌المللی تراکنش کشور ITE معرفی می‌شود.
در ٦ ماهه اول سال ٩٦ انجام صورت گرفت؛
پرداخت ٤٨٧میلیارد ریال تسهیلات اقتصاد مقاومتی بانک صادرات ایران در کردستان
بانک صادرات ایران در راستای عمل به برنامه های اقتصاد مقاومتی، رفع موانع تولید، حمایت از ایجاد مشاغل خانگی و اجرای مسئولیتهای اجتماعی خود در استان کردستان طی شش ماهه منتهی به پایان شهریور ٩٦، با اعطای ٣٣٢٦ فقره تسهیلات، بالغ بر٤٨٧ میلیارد ریال در بخش های مورد نظر پرداخت کرده است.
افزایش سطح کیفی زندگی در شهرها با خدمات الکترونیک بانک شهر
عضو شورای شهر اهواز با تأکید بر لزوم تعامل بیشتر شهرداری‌ها با بانک شهر گفت: اقدامات این بانک به ویژه در حوزه بانکداری الکترونیک می‌تواند منشأ خدمات مفیدی برای شهروندان باشد و سطح کیفی زندگی را در شهرها افزایش دهد.
مدیرعامل بانک قرض الحسنه بانک مهر ایران در یاسوج:
طی یکدهه فعالیت بانک قرض الحسنه مهر ایران، بالغ بر۳ میليون تسهيلات قرض الحسنه در کشور پرداخت شد
مدیرعامل بانک قرض الحسنه مهر ایران گفت: طی ۱۰ سال گذشته، بالغ بر ۳ میليون تسهيلات قرض الحسنه در سراسر کشور توسط اين بانک پرداخت شده است.
توسعه همکاری های جدید ایران و عراق در صنعت خودرو
رئیس مرکز مطالعات استراتژیک گروه سایپا در همایش تجارت ایران و عراق گفت: با توجه به نیاز ارتباطات و تجارت های جهانی برای ادامه حیات ملت ها، همبستگی کشورهای خاور میانه از اهمیت ویژه ای برخوردار است، چرا که هم بر امنیت منطقه و هم بر توسعه اقتصادی و فرهنگی این کشورها موثر خواهد بود.
نایب رئیس اتحادیه صادرکنندگان نفت، گاز و پتروشیمی خبر داد:
آغاز گشایش ال.سی برای صادرات پتروشیمی به اروپا/آمریکای لاتین، مقصد پتروشیمی ایران شد
نایب رئیس اتحادیه صادرکنندگان نفت، گاز و پتروشیمی گفت: به تازگی یک شرکت پتروشیمی ایران موفق به گشایش اعتبار اسنادی (ال.سی) در اروپا شده است که این موضوع، گام مهمی برای ایجاد تحول در صادرات محصولات پتروشیمی به شمار می رود.
آغاز تحویل پژو 2008 به خریداران موعد مهر ماه
پس از ارسال دعوت نامه و تحویل خودرو2008 با موعدشهریور ماه ، عرضه این محصول به مشتریان با زمان تحویل مهرماه وبر اساس برنامه ریزی های صورت گرفته، از سوی شرکت ایکاپ در حال انجام است.
مدیر کنسرسیوم بین‌المللی پرگس:
ایران می‎تواند بهشت سرمایه‎گذاران بین‎المللی باشد/ عدم اثرگذاری موضع‎گیری‎های سیاستمداران بر راهبرد پرگس
مدیر کنسرسیوم بین المللی پرگس پس از تحویل رسمی برنامه جامع توسعه (MDP) میدان نفتی کرنج به مدیرعامل شرکت ملی مناطق نفتخیز جنوب، با بیان اینکه صنعت نفت ایران می تواند بهشت سرمایه گذاران بین المللی باشد، گفت: سخنان سیاستمداران و موضع گیری های مقام های سیاسی خارج از اروپا، بر رویکرد و برنامه تجاری مجموعه هایی همچون پرگس اثر ندارد و راهبرد خط مشی آنها را مشخص نمی کند.
جایگاه برتر بانک کشاورزی در شبکه پرداخت الکترونیکی کشور
بانک کشاورزی جایگاه برتر را در شاخص سهم بازار از تراکنش های شبکه الکترونیکی پرداخت کارتی کشور کسب کرد.
سخن روز
آرشیو