تجلیل از مدیران و کارشناسان موفق در گردهمائی مدیران و کارشناسان اعتباری و امورباجه های پست بانک ایران
در مراسم پایانی گردهمائی دو روزه مدیران و کارشناسان اعتباری و امورباجه های پست بانک ایران توسط دکتر فرحی مدیرعامل این بانک از مدیران و کارشناسان موفق در حوزه صندوق توسعه ملی تجلیل بعمل آمد.
تشریح برنامه های حوزه امور شعب و باجه ها توسط عضو هیأت مدیره در گردهمائی مدیران و کارشناسان اعتباری پست بانک ایران
دکتر صباغی عضو هیات مدیره پست بانک ایران در ادامه گردهمایی مدیران، کارشناسان اعتباری و امور باجه های های بانک به تشریح برنامه های حوزه امور شعب و باجه های بانکی با محوریت کدینگ باجه ها پرداخت.
معاون وزیر تعاون و رفاه: پست بانک ایران در امر کمک به اشتغال زائی مناطق روستایی و محروم پیشگام است
مهندس کلانتری معاون وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی در گردهمائی مدیران، کارشناسان اعتباری و امور باجه های پست بانک ایران گفت: درحال حاضر پست بانک ایران با شبکه گسترده خود در امر کمک به اشتغال زائی مناطق روستایی و محروم پیشگام است.
تلیکانی، عضو هیات مدیره بانک قرض الحسنه مهر ايران:
توسعه بانکداری الکترونیک مانع از هدر رفت سرمایه های کشور مي شود
تلیکانی، عضو هیات مدیره بانک قرض الحسنه مهر ايران گفت: بانک داري الکترونيك، با فراهم نمودن امكان ارائه خدمات از راه دور به مشتريان، موجبات صرفه‌جويي در زمان و هزينه‌ آنان را فراهم كرده و مانع از هدر رفتن سرمايه‌هاي كشور از اين طريق، مي‌ شود.
معاون وزیر ارتباطات: پست بانک با حضور در روستا می تواند به کاهش هزینه های تولید کمک کند
دکتر براری معاون حقوقی، امور دولت و مجلس وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات در گردهمائی مدیران، کارشناسان اعتباری و امور باجه های پست بانک ایران گفت: باید دقت داشته باشیم که تسهیلات در روستاها اشتغالزا بوده و منجر به مصرف زدگی نشود.
توکلی، عضو هیات مدیره بانک قرض الحسنه مهر ایران:
بانکداری الکترونیک منجر به کاهش هزینه های مشتريان مي شود
توکلی عضو هیات مدیره بانک قرض الحسنه مهر ایران در سمينار کسب و کار الكترونيك با اشاره به نقش بسزاي خدمات الكترونيك در كاهش هزينه هاي بانك و مشتريان بيان داشت: تلاش براي كاهش هزينه‌هاي عملياتي، به نوآوري در ارائه محصولات براي افزايش درآمد و برآورده كردن خواسته‌هاي روزافزون مشتريان نياز دارد.
معاون توسعه روستائی ریاست جمهوری: سهم پست بانک در پرداخت تسهیلات طرح اشتغالزایی روستائی افزایش می یابد
دکتر رضوی معاون توسعه روستائی ریاست جمهوری در گردهمائی مدیران، کارشناسان اعتباری و امور باجه های پست بانک ایران پست بانک گفت: این بانک می تواند بعنوان مشاور اقتصادی تولیدکنندگان روستایی زمینه موفقیت طرح های اشتغالزایی روستاها و گردش مالی را فراهم سازد.
پدرام، رییس هیات مدیره بانک قرض الحسنه مهرايران:
نقش موثر بانکداری الکترونیک در افزایش رضایت و اعتماد مشتريان
محسن پدرام رییس هیات مدیره بانک قرض الحسنه مهر ايران در سمينار کسب و کار الکترونيك، هدف اصلي از ارتقاء‌ امنيت بانكداري الكترونيكي را، افزايش رضايت و اعتماد مشتريان خواند و گفت: اين بانك زير ساخت هاي مناسب و مطلوبي در حوزه IT و بانكداري الكترونيك دارد.
بانک صادرات ایران از پهلوان کشتی کشور تجلیل کرد
​مدیریت شعب بانک صادرات ایران در استان البرز طی مراسمی با حضور معاونین استان و روسای کلیه واحد های بانک در استان و برخی اعضای شورای شهر فردیس با اهدای لوح و هدایایی از اقدام شجاعانه و عزت آفرین علی رضا کریمی،کشتی گیر دلاور و سربلند کشورمان قدردانی کرد.
خسرو فرحی: حضور باجه های پست بانک در روستاها به اجرای برنامه های اشتغالزایی دولت کمک می کند
دکتر فرحی مدیر عامل پست بانک ایران در دومین روز گردهمایی مدیران، کارشناسان اعتباری و امور باجه های پست بانک ایران گفت: حضور باجه های این بانک در روستاها و آشنایی مسئولان آن با امکانات و استعدادهای کارآفرینی، زمینه های لازم برای کمک به اجرای برنامه های اشتغالزایی دولت توسط این بانک را فراهم کرده است.
برگزاری سمینار کسب و کار الکترونیک در بانك قرض الحسنه مهر ایران
سمینار کسب و کار الکترونیک در بانك قرض الحسنه مهر ایران با حضور محسن پدرام ریيس و توكلي و تليكاني اعضاي هيات مديره به همراه روساي دواير حسابداري و بودجه، روابط عمومي و بازاريابي و فن آوري اطلاعات و ارتباطات مديريت شعب استان ها در محل ساختمان ادارات ستاد مركزي برگزار شد.
کارمند بانک صادرات ایران پژوهشگر منتخب حوزه پولی و بانکی شد
جایزه پژوهشگر منتخب حوزه پولی و بانکی در هفتمین دوره بزرگداشت هفته پژوهش و فناوری با حضور پژوهشگران و فعالان این حوزه در محل بانک مرکزی به نرگس صارمی از بانک صادرات ایران اهدا شد.
دیدار عضو هیات مدیره بانک ملّی ایران با مدیر عامل جدید شرکت پالایش نفت تهران
برات کریمی عضو هیات مدیره بانک ملی ایران در دیدار با لطف الله هنگی مدیر عامل جدید شرکت پالایش نفت تهران در مورد گسترش همکاری های دو جانبه گفت و گو کرد.
وزیر راه: نباید بار دیگر طرحی مثل مسکن مهر داشته باشیم
وزیر راه و شهرسازی به اشکال طراحی مسکن مهر اشاره کرد و گفت: ما نباید یک بار دیگر طرحی مثل مسکن مهر که چند هزار میلیارد ریال را برد و مردم را به حاشیه‌ها کشاند و مرکز شهرها را رها کرد،‌ داشته باشیم و امیدوارم هیچگاه و هیچ کس دیگری به این فکر نیفتد.
نعمت‌زاده: کشور ما همیشه واردات محور بوده / وظیفه شهرداری زیباسازی است نه اطلاع‌رسانی
مشاور ارشد صنعتی وزیر صنعت با تاکید بر اهمیت ارائه‌ی راهکار در حوزه‌ی صادرات، خاطرنشان کرد: برای توسعه صادرات غیرنفتی باید بیشتر روی مشوق‌ها توجه کنیم که این موضوع نیز کم و بیش وجود ندارد، از این‌رو باید اقدام را از خودمان شروع کنیم و صنعتگران و کارفرمایان در این مسیر کمر همت ببندند، دولت هم کارهایی را انجان می‌دهد اما امکانات محدودی دارد.
قیمت انواع سکه و ارز در آخرین روز هفته
در بازار امروز - پنجشنبه - دلار آمریکا با کاهش قیمت نسبت به روز قبل ۴۲۰۹ تومان و سکه تمام طرح جدید یک میلیون و ۴۱۳ هزار تومان عرضه می شود.
واردات بنز و پورشه، به نام زنی که نان شب ندارد!
رئیس‌ فراکسیون مبارزه با مفاسد اقتصادی مجلس از ورود حدود 600 خودروی بنز و پورشه قاچاق از گمرک بوشهر و بندرعباس به کشور خبر داد.
هشتاد و دومین مرحله از یارانه‌های نقدی آذر یکشنبه واریز می‌شود
هشتاد و دومین مرحله از یارانه‌های نقدی ساعت ۲۴ مورخ ۲۶ آذر (روز یکشنبه) به حساب سرپرستان خانوار واریز می‌شود.
خودروهای میلیاردی برای سوپرپولدارها
در حالی در بازار، خودروهایی با قیمت‌های پایین و البته کارکرده دیده می‌شود، اما در مقابل برای سوپرپولدارهای کشور نیز خودروهایی وجود دارد که میلیاردی قیمت دارد.
قیمت مسکن در تهران/جدول
قیمت مسکن در شرق تهران در آذرماه ۹۶
سخن روز
آرشیو