درباره ما
خبرداغ که فعالیت خود را از سال 1391 شروع کرده است تلاش دارد آخرین تحلیل‌ها و گزارش‌ها از مهم‌ترین اتفاقات روز ایران و جهان را به صورت آنلاین و بهنگام در اختیار مخاطبان خود قرار دهد.

مشی رسانه‌‌ای این سایت، تحلیلی - خبری خواهد بود و اعضای تحریریه این مجموعه می‌کوشند از قالب ظاهری خبرها فراتر رفته و به زوایای پنهان و آشکار حوادث سرک بکشند و با کندوکاو بیشتر، ناگفته‌ها و وجوه نامکشوف وقایع و حوادث را بیابند.

این مجموعه رسانه‌ای خود را در امر اطلاع‌رسانی مستقل می‌داند و در چارچوب قوانین نظام جمهوری اسلامی و تعهد به آرمان‌های انقلاب اسلامی و امام راحل و شهیدان انقلاب، از درغلتیدن به تمایلات حزبی و جناحی پرهیز دارد.

این مجموعه اما نقد و تحلیل کارشناسانه دستگاه‌ها، عملکرد مسئولان و احزاب را وظیفه ذاتی خود می‌پندارد و آن را با هدف ارتقای دانایی جامعه، حق پرسشگری شهروندان و وظیفه پاسخگویی مسئولان با جدیت دنبال می‌کند.

تحریریه خبرداغ همچنین با بهره‌مندی از همکاران حرفه‌ای و با سابقه می‌کوشد عرصه‌های جدیدی در اطلاع‌رسانی بهنگام و شفاف بجوید و بگشاید.

خبرداغ با هیچ جناح، گروه سیاسی و فردی عهد اخوت نبسته و در راستای دغدغه های جامعه و با هدف انتشار اخبار شفاف آغاز به فعالیت نموده و مشغول به خدمت گزاری است.

مدیر مسئول: دکتر علی احمدی

سردبیر: فاطمه شصتی

مشاور مدیرمسئول و مدیر داخلی: فاطمه طاهرخانی

دبیر سرویس فرهنگ و هنر: دکتر سمیه احمدی

دبیر سرویس علم و فناوری: دکتر محسن دیدگر

دبیر سرویس سلامت: دکتر نفیسه احمدی

دبیر سرویس ورزشی: احمد دارابی

دبیر سرویس اجتماعی: سولماز طاهرخانی

نیازمندیها
اطلاعات تماس و آدرس های کلیه شرکتهای بیمه
اطلاعات تماس با بانک ها خصوصی دولتی و موسسات مالي اعتباري