لیست کامل اسامی افراد، تعاونی‌ها و سازمانها در واگذاری‌های شهرداری تهران
معماری نیوز با استناد به گزارش سازمان بازرسی کل کشور منتشر می‌کند:
معماری نیوز بدون هیچگونه جهت‌گیری سیاسی و جناحی، لیست تمامی افراد، تعاونی‌ها؛ ارگانها، سازمانها و معاونت‌هایی که به هر شکلی در لیست واگذاریهای شهرداری تهران حضور دارند را منتشر می‌کند.
اتهام‌زنی مجدد اتحادیه عرب به ایران و ادعا درباره جزایر سه‌گانه/جزایر سه‌گانه بخش لاینفکی از سرزمین ایران است/دبیرکل جدید اتحادیه عرب تاریخ و جغرافیا بخواند
دبیر کل اتحادیه عرب که به بحرین سفر کرده در دیدار با وزیر خارجه این کشور ضمن اعلام حمایت از اقدامات منامه علیه مخالفان، ادعاهای همیشگی علیه ایران در موضوع جزایر سه گانه را تکرار کرد. در همین حال، سخنگوی وزارت امور خارجه جمهوری اسلامی ایران با مردود شمردن اظهارات مداخله جویانه کل اتحادیه عرب در بحرین در خصوص جزایر سه گانه ایرانی تاکید کرد: این جزایر بخش لاینفکی از سرزمین ایرانند
۱۰ علت خارش گلو و درمان آن
احساس خارش در ناحیه گلو اغلب در اثر عفونت مجرای تنفسی فوقانی و گلودرد چرکی اتفاق می افتد. خارش گلو معمولا طی چند روز با مراقبت های رایج برطرف می شود.
بازیگر نقش فرح: ملکه‌ها خوشبخت نیستند
چند سال است در تلویزیون، تئاتر و سینما فعالیت دارد، اما خیلی بی‌سروصدا و به دور از جار و جنجال. خودش می‌گوید: «بعد از بازی در سریال معصومیت از دست رفته، آقای میرباقری مرا تشویق کرد در تئاتر فعالیت کنم و همین باعث شد شانس بیشتری برای بازی در نقش‌های مختلف پیدا کنم.»
سخن روز
آرشیو
آرشیو
آب و هوا
  • ۳۷
  • ۲۵
نیازمندیها
پیش شماره تلفن مناطق تهران
اطلاعات تماس و آدرس های کلیه شرکتهای بیمه
اطلاعات تماس با بانک ها خصوصی دولتی و موسسات مالي اعتباري
نمایندگی موسسه کودکان هوشمند مناطق چهار و هفت. آموزش محاسبات ذهنی با استفاده از چرتکه.
گروه آموزشی خردپژوهان پارسی