کد خبر: ۷۷۴۱۱۱
تاریخ انتشار: ۲۹ خرداد ۱۳۹۷ - ۲۲:۵۸
تعداد بازدید: ۳۸۴
مسابقات ورزشی جام رمضان کیش با معرفی نفرات و تیم های برتر به کار خود پایان داد.
پایان مسابقات جام رمضان در رشته های مختلف ورزشی با معرفی برترین ها در جزیره کیشبه گزارش خبرداغ به نقل از  روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه آزاد کیش یک دوره مسابقات ورزشی رشته های مختلف به همت موسسه ورزش و تفریحات سالم منطقه در جام ماه مبارک رمضان برگزار و اسامی ورزشکاران و تیم های برتر هر رشته به شرح زیر اعلام شد.

اسامی تیم های  برتر بدمینتون در رده های سنی مختلف که در بخش بانوان با 24 ورزشکار در دو رده سنی نوجوان و بزرگسالان به صورت دوبل و در بخش آقایان با حضور 48 ورزشکار در سه رده سنی خردسالان، نوجوانان و بزرگسالان به مصاف هم رفتند:

بخش بانوان

رده سنی نوجوانان: عادله داج،یاسمن باقری مقام اول- زهرا پناهنده،غزل طهماسبی مقام دوم- روشا منتظرشهری،سارا فلاح مقام سوم

رده سنی بزرگسالان: مریم اسکویی،نازنین نیک زاده مقام اول- مریم هوشیار،سولماز مردانی مقام دوم-شیما کشاورز، رزا جلال کمالی مقام سوم

بخش آقایان

رده سنی خردسالان: امیرحسین اسدی مقام اول -امیرارسلان جعفری مقام دوم -صدرا حاجی لو و   علی رضایی مقام سوم مشترک

رده سنی نوجوانان: رهام تقوی مقام اول- امیرحسین درویشی مقام دوم- سروش قناتیان و سیدمحمد سجادی مقام سوم مشترک

رده سنی بزرگسالان: مهدی گلزاری مقام اول- محمد شنبه زاده مقام دوم- سروش قناتیان و رهام تقوی مقام سوم مشترک


نفرات برتر مسابقات تنیس روی میز بانوان در سه رده سنی نونهالان، نوجوانان- جوانان و بزرگسالان

رده سنی نونهالان

تامیلا طاهری مقام اول- الناز مجیدی مقام دوم- یکتا ابراهیمی مقام سوم

رده سنی نوجوانان- جوانان

بهار افشارزاده مقام اول- ملیکا شیرانی مقام دوم- تینا ذاکری مقام سوم

رده سنی بزرگسالان

سمانه زحمتکش مقام اول- عاطفه روستایی مقام دوم- مهناز قاسمی مقام سوم

نفرات برتر مسابقات شنا بانوان نیز در 6 رده سنی و رشته  25 *4 آزاد تیمی

رده سنی 9 تا10 سال: بهاره مصلایی مقام اول-محیا غلامی مقام دوم-فاطمه حق پناه مقام سوم

رده سنی 11 تا 12 سال: رها ویسی خانی مقام اول-آتنا برخان مقام دوم-مهرانا پیرهادی مقام سوم

رده سنی 13 تا 15 سال: کیمیا رستمی مقام اول-شقلیق دلیری مقام دوم-مریم افشاری مقام سوم

رده سنی 21 تا 30 سال: نادیا احمدی مقام اول-فاطمه جوادی مقام دوم-رها توکلی مقام سوم

رده سنی 31 تا 35 سال: رضیه حافظی مقام اول-فهیمه فروتن مقام دوم-سولماز شاهین مقام سوم

رده سنی 36 سال به بالا: معصومه میری آشتیانی مقام اول-رخساره مقامی مقام دوم- شهره اجاق مقام سوم

آزادتیمی 25*4

تیم اول: آتنا برخان-مهرانا پیرهادی-تینا فعال-فاطمه حق پناه

تیم دوم: کیمیا رستمی- یگانه بناوند- بهاره مصلایی- آیدا عظیمی

تیم سوم: رها ویسی خانی- آنیتا حدادی- مریم مزینانی- ریحانه دادو


نفرات برتر مسابقات تنیس روی میز آقایان با حضور 52 ورزشکار در 4 رده سنی:

رده سنی خردسالان: امیرحسین محمدی مقام اول- ابوالفضل رمضانی مقام دوم- ماهان صالحی مقام سوم

رده سنی نوجوانان: امیرحسین صادقی مقام اول- کیارش جمیلی مقام دوم- مهدی جام گوهری مقام سوم

رده سنی پیشکسوتان: احمد ایلخانی مقام اول- یدالله صفری مقام دوم- مصطفی جعفری مقام سوم

رده سنی آزاد: محمد محمدی مقام اول- محمد جوانبخت مقام دوم- مجید پورمحمد مقام سوم


تیم های برتر فوتسال بومیان  در 4 رده سنی زیر 10 سال  -  زیر 14 سال - رده سنی آزاد و پیشکسوتان

رده سنی زیر 10 سال: سیفت احمد مقام اول- غافان مقام دوم-الدناجی مقام سوم

رده سنی زیر  14 سال: المصفیات تیم اول- سیفته الخميس مقام ىوم- راس حاتم مقام سوم

رده سنی آزاد: صيادان مقام اول- شاندیز صفدری مقام دوم- شهید پرواز مقام سوم

رده سنی پیشکسوتان: صیادان مقام اول- دریانوردان مقام دوم- جلدون مقام سوم


نفرات برتر مسابقات شنا آقایان با حضور 74 ورزشکار در 8  رده سنی

رده سنی زیر 7 سال : رهام روئینا مقام اول- طاها روستازاده مقام دوم

رده سنی 7 تا 8 سال: نیما فرضی پور مقام اول-آرتا ساطعی مقام دوم- اهورا زاهدی مقام سوم

رده سنی 9 تا 10 سال: آرمان اقدمی مقام اول- محمدحسین وفایی مقام دوم-ماهان ملک محمدی مقام سوم

رده سنی 11 تا 12 سال: امیرعلی جعفرنیا مقام اول- آرتین شکرالهی مقام دوم-ایلیا ویسی خانی مقام سوم

رده سنی 13 تا 14 سال: آرتین اقدمی مقام اول- امیررمحمد حسن زاده مقام دوم-حمیدرضا ملک مقام سوم

رده سنی 15 تا 17 سال: امین معینی مقام اول- بنیامین شمالی مقدم مقام دوم-امیرارسلان الیاسی مقام سوم

رده سنی 20 تا 25 سال: عماد نجف زاده مقام اول- عرفان مرادی مقام دوم- فرنام ناصری مقام سوم

رده سنی 30 سال به بالا: علیرضا اعظم نژاد مقام اول- مهدی ریوندی مقام دوم-علی امیدپور مقام سوم


نفرات برتر مسابقات کیوکوشین کاراته آقایاندر سه رده سنی خردسالان، نوجوانان و بزرگسالان      

رده سنی خردسالان

وزن اول :سیدامیر غنیمت مقام اول- علیرضا ابراهیم زاده مقام دوم- طاها غلامی مقام سوم

وزن دوم: رادین صلواتی مقام اول- میلاد ربیعی مقام دوم- احسان محسنی مقام سوم

وزن سوم: اهورا صباحی مقام اول- آرین حاتمی مقام دوم- میثم ربیعی مقام سوم

وزن چهارم: ماهان غلامیان مقام اول- امیرساسان پورعلی مقام دوم- محسن محسنی مقام سوم

رده سنی نوجوانان

محمدمهدی غلامی مقام اول- امیر ملایی مقام دوم- آرین هاشمی مقام سوم

رده سنی بزرگسالان

سجاد توکلی مقام اول- جواد خشتی مقام دوم- محمدرضا طهماسبی مقام سوم


نفرات برتر مسابقات نجات غریق بانوانبا حضور 14 ورزشکار در دو ماده

50 متر حمل آدمک

نادیا احمدی مقام اول- شقایق دلیری مقام دوم- رضیه حافظی مقام سوم

100 متر با مانع

نادیا احمدی مقام اول- شقایق دلیری مقام دوم- رویا محمدزاده مقام سوم


نفرات برتر مسابقات نجات غریق آقایان با حضور 25 نفر در دو ماده 50 متر حمل آدمک و   100 متر با مانع

50 متر حمل آدمک ( بالای 30 سال)

علیرضا اعظمی نژاد مقام اول- امین بیرانوند مقام دوم- علی امیدپور مقام سوم

100 متر بامانع

علیرضا اعظمی نژاد مقام اول- امین بیرانوند مقام دوم- علی امیدپور مقام سوم


نفرات برتر مسابقات ژیمناستیک با حضور 50 نفر در رده های سنی زیر 9 سال و زیر 12 سال در 5 رشته

پرش خرک زیر 9 سال: سبحان قاسمی مقام اول-امیرسام قانع مقام دوم-محمدرضا افروخته مقام سوم

پرش از مینی خرک

حسین مهدوی پور مقام اول-کوروش کوهی مقام دوم-آرین گودرزی،یاسین بازدار مقام سوم مشترک

حرکات زمینی زیر 9 سال

محمدطاها میرزائی مقام اول-سیدعلی حسینی مقام دوم-آرسا واثقی فر مقام سوم

پرش خرک زیر 12 سال

امیرعلی ربیعی مقام اول-امیرحسین ربیعی مقام دوم-امین رضا بلوچ مقام سوم

حرکات زمینی زیر 12 سال

آرتین آردین زاده مقام اول-امیرعلی عسگری مقام دوم-اشکان ذوقی مقام سوم


نفرات برتر مسابقات بوکس آقایان با حضور 45 ورزشکار د ر7 وزن

وزن 49 کیلوگرم رده جوانان :امیر افروخته نفر الو- علی نیکو نفر دوم- احمد مصطفائیان نفر سوم

وزن 56 کیلوگرم رده جوانان :محمد مصطفائیان نفر اول- امیرعباس رنجبر نفر دوم- پارسا احمدی نفر سوم

وزن 60 کیلوگرم رده جوانان :مهدی گلستانی نفر اول- نیما گرامی نفر دوم- دآرش قاسمی نفر سوم

وزن 64 کیلوگرم رده جوانان :یوسف رسول زاده نفر اول- امیرعلی رشیدی نفر دوم- داود آریا منش نفر سوم

وزن 75 کیلوگرم رده بزرگسالان :محمد حسینی نفر اول- پیمان نعمتی نفر دوم- ابوذر محرمی نفر سوم

وزن 81 کیلوگرم رده جوانان :امیر طاهری نفر اول- محمدمهدی رحیمی نفر دوم- سینا گرامی نفر سوم

سنگین وزن 91+ :مصطفی رمضانی نفر اول- معراج قاری نفر دوم- مهرشاد غلامی نفر سوم


همچنین مسابقات والیبال آقایان رده سنی بزرگسالان که 9 تیم در دو گروه 5 و 4 تیمه پیکار کردند،  تیم رویامال قهرمان این دوره از رقابتها شد و تیم های هتل ترنج و لی کوک اسپرتیف در جایگاه دوم و سوم ایستادند. در بخش پیشکسوتان  نیز 6 تیم به مصاف هم رفتند که در پایان تیم پیشکسوتان فوتبال قهرمان این دوره از رقابتها شد و تیم های پارک شهر و دهکده ساحلی به ترتیب در جایگاه دوم و سوم ایستادند.

با انجام بازی فینال مسابقات فوتسال کمپ سحر با حضور10 تیم در دو گروه 5 تیمی نیز تیم ستارگان بشاگرد قهرمان این دوره از رقابتها شد و تیمهای اف سی سحر و بیخ کهنو به ترتیب در جایگاههای دوم و سوم این دوره از رقابتها ایستادند.

لازم به ذکر است تیم خیبر کور به عنوان تیم اخلاق رقابتهای فوتسال کمپ سحر معرفی شد.
بازدید از صفحه اول
ارسال به دوستان
نسخه چاپی
نظر شما
در زمینه ی انشار نظرات مخاطبان رعایت چند نکته ضروری است
لطفا نظرات خود را با حروف فارسی تایپ کنید خبر داغ مجاز به ویرایش ادبی نظرات مخاطبان است خبر داغ از انتشار نظراتی که حاوی مطالب کذب, توهین یا بی احترامی به اشخاص ,قومیت ها, عقاید دیگران, موارد مغایر با قوانین کشور و آموزه های دین مبین اسلام باشد معذور است. نظرات پس از تایید مدیر بخش مربوطه منتشر میشود.
نام:
ایمیل:
* نظر:
نیازمندیها
شماره تماس سمانه های نظارتی سازمان ها و نهادها
مشخصات مراکز رشد و پارکهای علم و فناوری
لیست پارک ها و بوستان های شهر تهران به همراه آدرس
اطلاعات تماس سینماهای شهر تهران